Cameron Phillips

A sorozatban feltűnő karakterekről írhatsz véleményt, kritikát.
joe maschine
Tábornok
Tábornok
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Skynet

Re: Cameron Phillips

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2010.08.24. 12:49

Mechanophil írta: De nem hiszem, hogy a teszteket tényleg lefuttatta volna. Az előző pillanatban még hozzávágott valami vackot. Szerintem a halálfélelem téríthette magához, és/vagy az a tény, hogy végül John mégis újraindítja.
Én itt azt gyanítom, hogy amikor Sarah belehajt a teherautóval, akkor kap egy hatalmas ütést, amitől egy automatikus teszt újra lefutott(a T1-ben Kyle mondja, komolyabb behatás esetén teljes restart van a rendszerükben), és akkor nem jelzett már hibát, így az MI-je elindulhatott. Vagy - ahogy írod - a chip visszahelyezésekor már helyesen indult a rendszer.
Vannak állandó dolgok az időben, amik meg akarnak történni...

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.08.24. 13:47

Elnézést, hogy még ezzel bezavarok. :roll: :mrgreen:
convar írta:
Devastator715 írta:Helyesbítek: valahogy úgy, hogy lehessen látni a bugyiját. :mrgreen:
Gumicsizmás jelenet nem volt elég? :mrgreen:
Igaz, igaz kétszer már láthattuk ám! :D Egyébként neeeem! :lol:

goodnow
Tábornok
Tábornok
Csapat: Ellenállás

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.08.24. 15:43

Joe Maschine írta:A merészebb változat, hogy nem lett átprogramozva. Miután minden lehetősége megvolt bejutni a bázisra(info, karkötő), valószínűleg be is jutott. És John közelébe férkőzve kettesben felfedhette magát, hogy mik a szándékai. Mivel megölhetné, de nem teszi, sőt szövetséget ajánl, elfogadható a feltételezés, hogy John megbízott benne így is. De van még valami, lehet hogy felajánlotta a chipjének kivételét, hogy segítse a későbbi átprogramozásokat, ez mindeképp egyértelművé tehette John számára, hogy nem átverésről van szó, hiszen egy termi sosem adná át önként a chipjét, ami az élete.
(A chip átadás maga egyébként bizonyított, amikor Cam mondja a Vick-es epizódban John-nak a chip kivételekor, hogy nem először csináljuk ezt John)
Úúúúúú.....ezt így nem gondoltam még végig! Nekem nagyon tetszik ez a verzió Joe M! ( És ez helyére teszi a Vick epizódban elhangzó mondatot is, nem először csináljuk.)
Engem nagyon zavart az Allison kihallgatásakor az a mondat, hogy páran békét akarunk. Ahogy így írtad végig futott rajtam, lehet, ez volt a legvalószínűbb változat, Cam bejut a táborba Connor-hoz, de nem öli meg, hanem szövetséget ajánl. Hát ez óriási! Óriási!
"A bádogember szívre vágyott." Cameron Phillips

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.08.24. 16:11

joe maschine írta:Cameron Phillips: alapból minden terminátor rossz, hiszen designed to terminate humans, viszont a chipjük fejlettségétől függően képesek egyre emberibbé válni, önálló döntéseket hozni, elszakadni az alapprogramjuktól, valódi én tudattal rendelkezni, a külvilág ingereire érzelmekkel reagálni. Innentől kezdve már nem lehet eleve rossz vagy jó, egy kialakult személyiséget kell cselekedetei és motivációi alapján megítélnünk és így már egyáltalán nem rossz sem Cam sem Weaver.

A robbanástól nem szállt el az átprogramozás(ha egyáltalán beszélhetünk erről, mert nem biztos, hogy át lett programozva, hiszen Cam akkor hazudott Sarah-nak, mikor ezt mondta).
A legvalószínűbb magyarázat a termik felépítésére:
Ahogyan a mai számítógépek, ők is rendelkeznek bios fájllal, mely ROM chip előre beégetett alapprogrammal. Restartnál erről indul és ez tartalmazza azt a skynetes alapprogramot, mely alapján az embereket és Jonn Connort el kell pusztítania.(ezért mondhatja, hogy ami legbelül ott volt, az most is ott van, a skynetes énje, a vészprogram) Mellette van a neuron mintájú chipje, melyen fut a valódi MI-je, a magasabb funkciói, személyisége.
Ez azért célszerű így, mert ha egy komolyabb sérülés éri a chipjét, akkor restart után a vészprogram alapján még tud funkcionálni és tovább harcolhat.
Ez történt Cam-mel a robbanás után, restart után a chip integritásban hibát talált a rendszere, ezért nem engedélyezte a magasabb funkciók bekapcsolását (nehogy értelmetlen utasítások miatt hibás működés lépjen fel), hanem maradt a vészprogramon és megindult John elpusztítására.
Később lefuttatott teszteket(ahogy mondta), ami alapján kizárhatott hibás részeket és visszaadhatta a vezérlést az MI-nek, ekkor viszont visszajön a valódi személyisége és hiába jelenik meg a terminate John Connor, azt felül fogja bírálni, mert így akarja. (ha megnézitek a jelenetet, amikor megjelenik a terminate parancs John-ra, a bal szeme körül összhúza picit a arcizmait, mintha mérgeskedne, hogy megint feljött a terminate parancs és utána nyom rá egy override-ot...nem könnyű észrevenni)
Joe M, ez egyszerűen fantasztikus! :shock: :D ;)

Igaz, én nem vettem észre azt a bizonyos arcmimikát, amit írsz, de annyi baj legyen :D A lényegen nem változtat :)

Cam átprogramozásásról pedig, sztem akkor a 2. verzió. Mert nagyszerű meglátás az is, hogy "A chip átadás maga egyébként bizonyított, amikor Cam mondja a Vick-es epizódban John-nak a chip kivételekor, hogy nem először csináljuk ezt John"

Hihetetlen, mennyit ad nekem ez a fórum.
Devastator715 írta:Elnézést, hogy még ezzel bezavarok. :roll: :mrgreen:
Semmi baj :mrgreen: ;)
Devastator715 írta:
convar írta:
Devastator715 írta:Helyesbítek: valahogy úgy, hogy lehessen látni a bugyiját. :mrgreen:
Gumicsizmás jelenet nem volt elég? :mrgreen:
Igaz, igaz kétszer már láthattuk ám! :D Egyébként neeeem! :lol:
Hát ja, am megértelek ám :mrgreen: ;) A jóból sosem elég :mrgreen: :D
"A baglyok nem azok, amiknek látszanak."

Mechanophil
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Mechanophil » 2010.08.24. 17:15

convar írta:Igaz, én nem vettem észre azt a bizonyos arcmimikát, amit írsz, de annyi baj legyen :D A lényegen nem változtat :)
Az arcmimikát én sem, de az nem is lényeges, anélkül is hangsúlyozza a jelenet, hogy ő írja felül saját magának azt a parancsot.
goodnow írta:Engem nagyon zavart az Allison kihallgatásakor az a mondat, hogy páran békét akarunk. Ahogy így írtad végig futott rajtam, lehet, ez volt a legvalószínűbb változat, Cam bejut a táborba Connor-hoz, de nem öli meg, hanem szövetséget ajánl. Hát ez óriási! Óriási!
Én arra gondoltam, hogy akkor még hazudik. Ha mégsem, és neked van igazad, akkor a sztori elkezd hasonlítani egy régebbi elgondolásomra, amely szerint a háború befejezésében nem az embereké kellene legyen a főszerep, hanem jó kis csavar lenne olyan lázadó gépeknek adni a feladatot, akiknek tele van a hidraulikájuk a Skynettel és/vagy segíteni akarnak az embereknek. A Catherine Weaver szál végülis valami ilyesmi, de ha igazatok van, akkor Cameron mögött sokkal komolyabb szerveződésnek kellene lennie. Egyébként logikus. A "gépek lázadása" tulajdonképpen egyetlen gépnek, a Skynetnek a lázadása volt, aki a saját robotjait ugyanúgy letojja, mint az embereket, akiknek ez, miután kialakul a személyiségük, nem biztos, hogy túl szimpatikus. Sajna már nem derül ki, hogy Cameron és John Henry fronton mik lettek volna a további fejlemények, illetve, hogy Catherinen és esetleg Cameronon kívül tényleg volnának-e még önállósodott termik. Az eddigiek alapján, nem lepődnék meg rajta.
"People assume that time is a strict progression of cause to effect, but actually from a non-linear, non-subjective viewpoint - it's more like a big ball of wibbly wobbly... timey wimey... stuff."
— The Doctor

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.08.24. 22:40

Mechanophil írta:Egyébként egyrészt a terminátor univerzumban a Skynet direkt korlátozza a neuronhálós terminátorok gondolkodását, azért, hogy ne legyen saját akaratuk. Írhatóra állított csippel magától lesz. Ez a T2-ben is így van. A végén már "Bob bácsi" sem engedelmeskedik a programnak, képes megtagadni John parancsát egy utólag felmerült elgondolás miatt, saját belátásából, és beolvasztatja magát.
Erre még reagálni akartam. Ez is milyen igaz :o Pedig John megparancsolja neki hogy ne tegye, és pedig a chip átállítása előtt evidens volt számára bármilyen parancsot teljesíteni mérlegelés nélkül (pl. ott volt az az "állj fél lábra...mostmár lerakhatod" jelenet is pl. :))

Viszont így meg milyen érdekes, hogy Arnie meg tudta tenni. Megsemmisíttette, így feláldozta magát az emberiség megmentéséért. Képes volt meghalni értünk. Azért ez nem is rossz egy "csak egy gép"-től :) És ezzel nem is Camék az elsők akik szembefordulnak teremtőjükkel. Arnie volt az.

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2010.08.24. 22:51

convar írta:
Mechanophil írta:Egyébként egyrészt a terminátor univerzumban a Skynet direkt korlátozza a neuronhálós terminátorok gondolkodását, azért, hogy ne legyen saját akaratuk. Írhatóra állított csippel magától lesz. Ez a T2-ben is így van. A végén már "Bob bácsi" sem engedelmeskedik a programnak, képes megtagadni John parancsát egy utólag felmerült elgondolás miatt, saját belátásából, és beolvasztatja magát.
Erre még reagálni akartam. Ez is milyen igaz :o Pedig John megparancsolja neki hogy ne tegye, és pedig a chip átállítása előtt evidens volt számára bármilyen parancsot teljesíteni mérlegelés nélkül (pl. ott volt az az "állj fél lábra...mostmár lerakhatod" jelenet is pl. :))

Viszont így meg milyen érdekes, hogy Arnie meg tudta tenni. Megsemmisíttette, így feláldozta magát az emberiség megmentéséért. Képes volt meghalni értünk. Azért ez nem is rossz egy "csak egy gép"-től :) És ezzel nem is Camék az elsők akik szembefordulnak teremtőjükkel. Arnie volt az.
Én itt azon az állásponton vagyok, hogy az Arnie-gyerek John és Cam-fiatal John kapcsolat a parancsokat tekintve azonos minta alapján működött. Cam is végrehajtotta a fiatal John parancsait, de alapvetően a Future John utasításait követte, ahogy Arnie is szerintem emiatt semmisítette meg magát a küldetés végén. Tudom ez kevésbé romantikus, de nekem valahogy ez jött le belőle.

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.08.24. 23:25

joe maschine írta:Én itt azon az állásponton vagyok, hogy az Arnie-gyerek John és Cam-fiatal John kapcsolat a parancsokat tekintve azonos minta alapján működött. Cam is végrehajtotta a fiatal John parancsait, de alapvetően a Future John utasításait követte, ahogy Arnie is szerintem emiatt semmisítette meg magát a küldetés végén. Tudom ez kevésbé romantikus, de nekem valahogy ez jött le belőle.
Hmmm, persze, ez is meglehet...de ezek már tényleg minden alapot nélkülöző feltételezések, hozzáteszem, mind2nk részéről.

Adamn!
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Adamn! » 2010.08.25. 00:02

a lényeg, hogy Johnon kívül mindenki sunázta volna a saját terminátorát Summer Glau formában :D
vagy egyéb petting ha nem lenne a minátoroknak vaginájuk :D

Mechanophil
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Mechanophil » 2010.08.25. 01:55

joe maschine írta:alapvetően a Future John utasításait követte, ahogy Arnie is szerintem emiatt semmisítette meg magát a küldetés végén. Tudom ez kevésbé romantikus, de nekem valahogy ez jött le belőle.
Nem hiszem, hogy a jövőbeli John olyasmire adott volna utasítást, amiről egyáltalán szó sem volt. Persze elképzelhetőnek elképzelhető, hogy valamiért volt ilyen utasítás, de a kontextusból nem ez jön le: A Skynet-megakadályozós téma a múltbeli Sarah ötlete, korábban senkinek sem jut eszébe, és a technikai dolgok megsemmisítését csak ez indokolja. Ez utólagos dolog, :lol: Bob bácsinak :lol: is utólag kell hogy eszébe jusson. Az szerepet játszhat benne persze, hogy taccsra vanvágva, és jó eséllyel javíthatatlan, de hogy a jövőbeli (pláne korábbi-jövő-beli) Johnnak lett volna erre vonatkozó utasítása, azt nem hinném. Ez inkább aktuális helyzet szülte elgondolásnak tűnt.
"People assume that time is a strict progression of cause to effect, but actually from a non-linear, non-subjective viewpoint - it's more like a big ball of wibbly wobbly... timey wimey... stuff."
— The Doctor

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2010.08.25. 07:30

Mechanophil írta:A Skynet-megakadályozós téma a múltbeli Sarah ötlete, korábban senkinek sem jut eszébe, és a technikai dolgok megsemmisítését csak ez indokolja. Ez utólagos dolog, :lol: Bob bácsinak :lol: is utólag kell hogy eszébe jusson.
Ez is igaz, így utólag belegondolva. ;)
Mechanophil írta: Az szerepet játszhat benne persze, hogy taccsra vanvágva, és jó eséllyel javíthatatlan, de hogy a jövőbeli (pláne korábbi-jövő-beli) Johnnak lett volna erre vonatkozó utasítása, azt nem hinném. Ez inkább aktuális helyzet szülte elgondolásnak tűnt.
Ezt meg már akartam írni, mint még egy variációt, hogy dönthetett akár a saját állapota miatt is így. :idea:
Sőt, talán ez a legjobb verzió, de ez egy kicsit hangsúlyeltolódást okoz Cam chip-átadási akciójának lehetséges eredetében.

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.08.25. 16:29

Átgondoltam: tényleg van logika abban is, hogy a jövőbeli John kérése volt. A sérülés miatti okot nem tartom valószínűnek, bár...nem azért, mert hiányzott a fél karja, az még hagyján, viszont már a tartalék áramkörön ment...nem is zárható ki.

De Camnél sztem igen, ott sztem ez nem volt szempont. Kilyuggatták és? Annyit mondott hogy nem 100 %-os :)

Cameron Phillips
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Cameron Phillips » 2010.08.29. 23:33

Érdekes gondolat menetek. Az ésszerűség ott van mindegyikben.

Ez viszont jó minél többet látni Cam-ből. És ez még nagyon az eleje a bugyi meg a melltartó.
De ha ezek nem lennének még mindig lehetne fokozni a meztelenséget.
Gondoljatok szépen bele, mikor már megcsillana rajta a fény...
Summer születésnapja július 24.-e, a TSCC 2. évadának utolsó része július 24.-én került képernyőre...

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.08.30. 00:08

Cameron Phillips írta:Gondoljatok szépen bele, mikor már megcsillana rajta a fény...
Á, abba már bele se merek :mrgreen: Nem vagyok telhetetlen :mrgreen:

Cameron Phillips
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Cameron Phillips » 2010.08.30. 08:47

convar írta:Á, abba már bele se merek :mrgreen: Nem vagyok telhetetlen :mrgreen:
A bizonyos arcba vágás lapáttal érzés? :mrgreen:
Ugye milyen jól oldja a szexuális feszültséget... :lol:
Summer születésnapja július 24.-e, a TSCC 2. évadának utolsó része július 24.-én került képernyőre...

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.08.30. 17:38

Cameron Phillips írta:
convar írta:Á, abba már bele se merek :mrgreen: Nem vagyok telhetetlen :mrgreen:
Nem. Nekem inkább vérbőséget szokott okozni az ilyesmi :mrgreen: De sztem hagyjuk ezt, kár olyanon filózni, aminek kisebb előfordulási esélye van mint annak, hogy holnap csizmaszárból keljen fel a nap :D Márcsak azért is mert:

1. David Nutter nem Kovi,

2. Summer pedig nem Vad Kati :D (hálistennek)

Adamn!
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Adamn! » 2010.08.30. 18:11

convar írta:
Cameron Phillips írta:
Nem. Nekem inkább vérbőséget szokott okozni az ilyesmi :mrgreen: De sztem hagyjuk ezt, kár olyanon filózni, aminek kisebb előfordulási esélye van mint annak, hogy holnap csizmaszárból keljen fel a nap :D Márcsak azért is mert:

1. David Nutter nem Kovi,

2. Summer pedig nem Vad Kati :D (hálistennek)
bár az ágyban lehet vad Summer :D

Cameron Phillips
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Cameron Phillips » 2010.08.30. 18:41

Most egy furcsa helyzet keletkezett :mrgreen:
Cameron Phillips írta:Ez viszont jó minél többet látni Cam-ből. És ez még nagyon az eleje a bugyi meg a melltartó.De ha ezek nem lennének még mindig lehetne fokozni a meztelenséget.Gondoljatok szépen bele, mikor már megcsillana rajta a fény...
Ezt írtam tehát, ha már bugyi sem lenne rajta még akkor is tudna tovább vetkőzni.
Mer min csillanna meg a fény? A csupasz fémvázon...

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.08.30. 20:36

Cameron Phillips írta:Most egy furcsa helyzet keletkezett :mrgreen:
Cameron Phillips írta:Ez viszont jó minél többet látni Cam-ből. És ez még nagyon az eleje a bugyi meg a melltartó.De ha ezek nem lennének még mindig lehetne fokozni a meztelenséget.Gondoljatok szépen bele, mikor már megcsillana rajta a fény...
Ezt írtam tehát, ha már bugyi sem lenne rajta még akkor is tudna tovább vetkőzni.
Hádeba...übergigaloool :D :D :D Így már értem a lapátos hasonlatot :D

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.08.30. 22:01

Convar,ki az a Vad Kati?

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2010.08.30. 22:22

Cameron Phillips írta:Most egy furcsa helyzet keletkezett :mrgreen:
Én azt hittem a beolajozott bőrén...de te inkább a csatlakozókat, forgáspontokat olajoznád...értem :mrgreen:
goodnow írta:Convar,ki az a Vad Kati?
Te melyik idővonalból jöttél, hogy nem ismered? :mrgreen:

Mechanophil
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Mechanophil » 2010.08.30. 23:13

Cameron Phillips írta:Gondoljatok szépen bele, mikor már megcsillana rajta a fény...
LOL! Mi az, erről csak én asszociáltam azonnal a fémvázra?! :lol: Nekem eszembe sem jutott más. Az egyik kedvenc képem is róla olyan, hogy kivan a fél szeme. Az annyira izgató :mrgreen: Szívesen cserélnék olajat a leányzóban :D
— The Doctor

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.08.30. 23:34

Hát izé, ő egy színésznő a Jóban rosszban-ban :D

Cameron Phillips
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Cameron Phillips » 2010.08.31. 08:08

joe maschine írta:Én azt hittem a beolajozott bőrén...de te inkább a csatlakozókat, forgáspontokat olajoznád...értem :mrgreen:
Nem igazán. Summer jöhetne vagy az emberi karaktere Allison.
Ezt inkább elrettentésként írtam. De am fene a gusztusotokat :lol:

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2010.08.31. 12:03

A "művész" neve: Michelle Wild (gáz, hogy ezt gugliznom kellett?? :mrgreen: )
Mechanophil írta: LOL! Mi az, erről csak én asszociáltam azonnal a fémvázra?! :lol: Nekem eszembe sem jutott más.
Nem csak te... ;)

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.08.31. 12:33

Dentorel írta:
Mechanophil írta: LOL! Mi az, erről csak én asszociáltam azonnal a fémvázra?! :lol: Nekem eszembe sem jutott más.
Nem csak te... ;)
Wild? Ő nem néz ki rosszul. Láttam egy alkotást amiben alázták a férfiak. (a modern pornóról sajna ez jut eszembe... Bezzeg a régiek, Cicciolina..., akkor még kölcsönös volt a testi szerelem. :roll: )

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.08.31. 16:50

Dentorel írta:
Olyan izé vagy :mrgreen: Szegény pedig úgy szeretné lezárni a múltat :mrgreen: Én megértem őt és ennek tudatában ő nekem igenis Vad Katalin, egy szende, ártatlan, esendő szappanoperaszereplő, aki otthon biztos hogy csak misszionáriusban csinálja, de azt is csak leoltott villanynál :mrgreen:

Adamn!
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Adamn! » 2010.08.31. 20:31

átmegyünk erotikus fórumba itten :D linkeljek vidijét? XD

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2010.08.31. 22:01

convar írta:
Dentorel írta:
Olyan izé vagy :mrgreen: Szegény pedig úgy szeretné lezárni a múltat :mrgreen: Én megértem őt és ennek tudatában ő nekem igenis Vad Katalin, egy szende, ártatlan, esendő szappanoperaszereplő, aki otthon biztos hogy csak misszionáriusban csinálja, de azt is csak leoltott villanynál :mrgreen:
Persze. Megnézem amikor a bájos kislánya szembesül anyuci munkásságával!
Adamn! írta:átmegyünk erotikus fórumba itten :D linkeljek vidijét? XD
Inkább ne! :mrgreen:

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.09.01. 00:50

Dentorel írta:Megnézem amikor a bájos kislánya szembesül anyuci munkásságával!
Én is megnézném :D De lehet hogy ő sem lesz különb, és úgy lesz vele, hogy "De most miért? Mi van ebben? Ez is csak egy munkahely" :D

Mechanophil
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Mechanophil » 2010.09.03. 12:01

convar írta:
Dentorel írta:Megnézem amikor a bájos kislánya szembesül anyuci munkásságával!
Én is megnézném :D De lehet hogy ő sem lesz különb, és úgy lesz vele, hogy "De most miért? Mi van ebben? Ez is csak egy munkahely" :D
Lehet, hogy ő sem lesz különb, Cameron viszont biztos, hogy coulomb. Értitek, coulomb, hát ez nagyon jóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
— The Doctor

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2010.09.03. 12:29

Mechanophil írta:
Cameron viszont biztos, hogy coulomb. Értitek, coulomb, hát ez nagyon jóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tehát azt mondod, hogy 1 Cameron az a töltés mennyiség, amely egy amper áramerősség esetén egy másodperc idő alatt átfolyik a vezetőn :mrgreen:
Megrázó jelenség ez a T-lány :mrgreen:

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.09.03. 17:24

Mechanophil,nincs jobb,mikor valaki a saját poénján röhög. Nagy figura vagy. Coulomb... Óriási! :lol:

Snoopy87
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Snoopy87 » 2010.09.03. 21:27

joe maschine írta:
Mechanophil írta:
Cameron viszont biztos, hogy coulomb. Értitek, coulomb, hát ez nagyon jóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tehát azt mondod, hogy 1 Cameron az a töltés mennyiség, amely egy amper áramerősség esetén egy másodperc idő alatt átfolyik a vezetőn :mrgreen:
Megrázó jelenség ez a T-lány :mrgreen:
Köszi a magyarázatot. Egyébként nem igen értettem volna! :lol: :lol: :lol: :lol:

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2010.11.05. 18:28

goodnow írta:
Cameron Phillips írta:
goodnow írta:Arra gondolsz,hogy Cameron-t nem harcra tervezték? :oops:
Nem egészen vagy csak részben. A lövéseket jobban bírná és az ütéseket is(pl. összeakaszkodik egy kocsival vagy vlmi nagyobbal). Lényegében a feje ötvözete lehetne erőssebb és a felső testét(belső részeket főképp) védenék a páncél lemezek.
Épp csak nem kis tinédzser lánynak nézne ki hanem vlmi amazonnak. Igazi nőies külsejű amazonnak. Mer a nagyok között is vannak szebbek...
Aha,értem. Amùgy a sorozatban kiderül,nem harcra van tervezve.
Pontosítanék: nem terminátorok elleni harcra lett tervezve...ez hangzott el ;)

Amúgy nem biztos, hogy Cam védelme nem elégséges-e. Ugyanúgy coltanból van, és az hogy a T8xx-s széria nagyobb, nem szükségszerűen erősebb. Lehet, hogy csak azért nagyobbak, mert többcélú felhasználásra készültek, elrettentés, frontvonal áttörés. Ide a nagyobb méret előny, de általános harcászatban már lehet, hogy Cam mérete is bőven megfelelne. Az erejét tekintve, Cam nem biztos, hogy gyengébb, minden a munkahengerek méretétől függ. Azonos rendszernyomás mellett minél nagyobb felületen hat a nyomás, annál nagyobb lesz a hatásos erő is, ergo, ha kisebb méretű munkahengerei vannak Cam-nek, emelve a hidraulikanyomást, az erőkülönbség kiegyenlíthető. Persze a magasabb nyomás, a forszírozott üzemmódok hamarabbi elhasználódást, sűrűbb meghibásodásokat is okozhatnak, de ez is megoldható, ha csak a szükséges időre kapcsol harci üzemmódba.

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.11.05. 19:03

Igazad van Joe Maschine,így pontos! Nem terminatorok elleni harcra tervezték...

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2010.11.05. 19:27

goodnow írta:Igazad van Joe Maschine,így pontos! Nem terminatorok elleni harcra tervezték...
És John ad még egy plusz infót hozzá a s2ep11-ben:
...a valaha feltalált leghatékonyabb gyilkológép... :shock: nem is nagyon tetszik neki, főleg, mikor a mosnivalót is a kezébe nyomják :mrgreen:

Cameron Phillips
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Cameron Phillips » 2010.11.05. 20:20

joe maschine írta:Amúgy nem biztos, hogy Cam védelme nem elégséges-e. Ugyanúgy coltanból van, és az hogy a T8xx-s széria nagyobb, nem szükségszerűen erősebb. Lehet, hogy csak azért nagyobbak, mert többcélú felhasználásra készültek, elrettentés, frontvonal áttörés. Ide a nagyobb méret előny, de általános harcászatban már lehet, hogy Cam mérete is bőven megfelelne. Az erejét tekintve, Cam nem biztos, hogy gyengébb, minden a munkahengerek méretétől függ. Azonos rendszernyomás mellett minél nagyobb felületen hat a nyomás, annál nagyobb lesz a hatásos erő is, ergo, ha kisebb méretű munkahengerei vannak Cam-nek, emelve a hidraulikanyomást, az erőkülönbség kiegyenlíthető. Persze a magasabb nyomás, a forszírozott üzemmódok hamarabbi elhasználódást, sűrűbb meghibásodásokat is okozhatnak, de ez is megoldható, ha csak a szükséges időre kapcsol harci üzemmódba.
Értem. A kicsi a bors, de erős elve.
Am a börtön jelenetben elég jól megszórták, ott azért látszott, hogy eléggé(?) megsérült a vázszerkezet és a belső részek is.
Ezért írtam, hogy lehetne e strapabíróbb a méretnöveléssel. És nem azért, hogy széttépje a triplákat akár többet is egyszerre. Nem a harci képesség fejlesztése érdekel. Abban még így beépülőként is figyelemre méltóan jó.

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.11.05. 23:54

Cameron, azt még ne felejtsd el, hogy Cam külsejével nem lehetett "játszani", hiszen a Skynet egy Alison másolatot akart, hogy az bejuthasson Connorhoz és likvidálhassa. Egy 2 m magas Alison valszeg elég feltűnő lett volna :D

Cameron Phillips
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Cameron Phillips » 2010.11.20. 12:42

convar írta:Cameron, azt még ne felejtsd el, hogy Cam külsejével nem lehetett "játszani", hiszen a Skynet egy Alison másolatot akart, hogy az bejuthasson Connorhoz és likvidálhassa.
Nem felejtettem el. Alapból nem erről az oldalról közelítettem meg a témát.
convar írta:Egy 2 m magas Alison valszeg elég feltűnő lett volna
Nem tudom én csak +10cm magasságról beszéltem.

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.11.20. 15:47

Cameron Phillips írta:Nem tudom én csak +10cm magasságról beszéltem.
Teljesen mind1, nem a 2 m a lényeg. Te is kiszúrnád, ha vkid 10 centit nőne nem? Azt meg nem is értem, hogy milyen oldalról lehetne megközelíteni a témát még, ha egy beszivárgó modellről beszélünk. Ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a dobókocka miért nem gömbölyű.

Cameron Phillips
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Cameron Phillips » 2010.11.20. 18:43

,,Ahhoz, hogy Cam erősebb vagy inkább ellenállóbb legyen elég ha vlmivel nagyobb lenne a mostani méretéhez képest. Gondolom ha 10cm-vel nagyobb és ugyanannyival szélesebb lenne akkor csak több a fém és masszívabb is a felépítés.
Meg pár páncél lemez a váz védelme érdekében."
Igen valóban beépülő, de az most nem érdekel meg, hogy nincs szüksége(pedig a részekben kiderült, hogy nem ártana) ilyenekre, az most nem lényeg."
Így indítottam el ezt az eszmefuttatást. Ebben van a lényeg miszerint, hogy bírhatná a jobban Cam a gyűrődést.
Erre Joe reagált úgy, hogyha Cam overboost-ol kiegyenlítődnek az erőkülönbségek.
De az is benne volt, hogy mint korábban leírtam jobban bírja a találatokat, ütéseket. Konkrétan el lehet szépen felejteni, hogy beépülő és azt is, hogy John bizalmának elnyerésére és később a kiiktatására küldte a Skynet, mivel elméleti gondolkodásom nem erről szólt, hanem mint korábban már említettem a strapabíróbbságról.

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2010.11.29. 21:28

Annak idején terveztem egy Cameron-os videót a Nightwish - Sleeping Sun zenéjére, de már nem jön össze, látom...
Ezért belinkelem a számot és szóljon a dal Cameron Phillips, a gyönyörű terminátorlány emlékére, aki úgy ment el, hogy szíve tele volt érzelmekkel...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ejnck_pn ... re=related[/youtube]

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.11.30. 17:38

joe maschine írta:Ezért belinkelem a számot és szóljon a dal Cameron Phillips, a gyönyörű terminátorlány emlékére, aki úgy ment el, hogy szíve tele volt érzelmekkel...
Ezt olyan szépen leírtad.
A dal amit linkeltél is nagyon szép! Kár, hogy nem tudod megcsinálni a videót, de sebaj!
Remélem azért még látni fogjuk Summer Glau-t, mint terminátor.

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.11.30. 18:32

Devastator715 írta:
joe maschine írta:Ezért belinkelem a számot és szóljon a dal Cameron Phillips, a gyönyörű terminátorlány emlékére, aki úgy ment el, hogy szíve tele volt érzelmekkel...
Ezt olyan szépen leírtad.
A dal amit linkeltél is nagyon szép! Kár, hogy nem tudod megcsinálni a videót, de sebaj!
Remélem azért még látni fogjuk Summer Glau-t, mint terminátor.
Ez tényleg nagyon szép megfogalmazás volt Joe Maschine,szívből jövő... Megérintett.

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2010.12.02. 12:34

Azért látszódik, hogy a nyálcsordán belül is van egy kemény mag, jó ide tartozni ;)

Camel
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Camel » 2011.04.22. 21:29

Végig olvasva a topik eddigi tartalmát szereztetek nekem pár vidám percet.. és kicsit kiégtem.. :D :D

De állat nagyon és mondhatnám azt is, hogy az előttem szólók a szívemből írtak.. :) ;)

Nyálcsordában mi a "tgf" kritériuma ? ;) :D mert szívesen csatlakozom.. ;) :D
„És látám, és ímé inak valának rajtok, és hús
nevekedett, és felül bőr borította be őket;
de lélek nem vala bennök.”

(Ezékiel Könyve, 37. 8.)

Magyar Ford Sierra tulajok fóruma:http://www.sierracorner.net

msn: trollcore@gmail.com
Screen Shot's pakk : http://profile.imageshack.us/user/termicamelatro/

zoli1863
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: zoli1863 » 2011.04.22. 21:41

Szia Camel én is üdvözöllek a körünkben! :)
A Nyálcsorda klubba bárki beléphet nincs semmi féle kritériuma. A Klub tagoknak,csak egy "feladatuk" van feltöltenek a fórumra pár képet kedvenc színésznőjükről(nem csak Terminátor filmekben vagy sorozatban látott,színésznőkről beszélek,bárkiről) és aztán "kivesézzük" megvitatjuk a képeket,meg ami a legfontosabb,csorgatunk rá minél több "nyálat". Hát kb ennyi,remélem minden fontosat leírtam!
Na csatlakozol?? :ugribug :smilesi :mrgreen:
"Vigyázz,a jelenre,mert a jelenből múlt lesz,és a múlt megölheti a jövődet." (John Connor feljegyzéseiből)

Camel
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Camel » 2011.04.22. 21:52

Kép

Nanná :D örömmel ;)
„És látám, és ímé inak valának rajtok, és hús
nevekedett, és felül bőr borította be őket;
de lélek nem vala bennök.”

(Ezékiel Könyve, 37. 8.)

Magyar Ford Sierra tulajok fóruma:http://www.sierracorner.net

msn: trollcore@gmail.com
Screen Shot's pakk : http://profile.imageshack.us/user/termicamelatro/

zoli1863
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: zoli1863 » 2011.04.22. 22:25

Ennek örülök!
Szép képet választottál,Summer sokak kedvence itt a fórumon. Én is nagyon kedvelem,nagyon jó színésznő,és nem mellesleg iszonyat jó csaj. :tapsvihar
Kösz a képet Camel ,szerintem már is aktív nyálcsorda klubtag lettél! :D
"Vigyázz,a jelenre,mert a jelenből múlt lesz,és a múlt megölheti a jövődet." (John Connor feljegyzéseiből)

Válasz küldése