Star Wars

Kedvenc filmjeink...
Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Ellenállás
Kapcsolat:

Re: Star Wars

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.04.24. 11:15

A hasonlításban nem értek egyet, hisz bármelyik filmet műfajon belül össze lehet mérni. Mondjuk tény, hogy két olyan filmet egymáshoz hasonlítani, melyeknek csak az előzetese látott napvilágot, hát...

Viszont tény, ha nem probléma akkor én is arra kérnék mindenkit, hogy a T filmekről a megfelelő topicban történjen értekezés, hisz nem véletlenül vannak ezek a témák.

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.04.24. 19:23

csak attól félek milyen lesz Darth Vader nélkül? :?
Kép

Lachlan Weaver
Parancsnok
Parancsnok
Csapat: Skynet

Hozzászólás Szerző: Lachlan Weaver » 2015.04.24. 21:25

Hátborzongató ahogy felsejlik a homokdűnék között ez a letűnt gigász.
Kép
"A nagy birodalmakat sosem a külső ellenség győzi le, hanem a belső ellentétek és gyengeségek."

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2015.04.25. 01:49

The Survivor! írta:csak attól félek milyen lesz Darth Vader nélkül? :?
Szerintem attól még jó lesz. Az első két filmben sem szerepelt, csak Anakin-ként és nekem azok a részek is tetszettek. :)
Lachlan Weaver írta:Hátborzongató ahogy felsejlik a homokdűnék között ez a letűnt gigász.
Az szerintem is nagyon komoly.

OFF:

Szia Lachlan, örülök, hogy visszatértél! :)

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.04.25. 09:41

The Survivor! írta:Műfaj még oké. De az univerzumok teljesen mások. Akkor hogyan lehet a T filmet ehhez hasonlítani? Nekem kicsit betegesnek tűnik már ahogyan leszólsz valamit hogy nem is láttad. Kicsit idegesítő is minden topicban a fröcsögésedet olvasni. Gondolom már mindenki felfogta neked a t1-2 az isten a többi sz*r,f*s. Az új részt meg már előre látod hogy nem fog tetszeni.

Elvakult rajongóként ez a topic akkor is a Kép nem??

Tévedés a T1 T2 mellett még a sorozat ami méltó volt folytatásnak. 8-)
Hátborzongató ahogy felsejlik a homokdűnék között ez a letűnt gigász.

Mellé a zene ami párosul régi korszakot idézi várom szeretettel.
csak attól félek milyen lesz Darth Vader nélkül?
Az új maszkos sith szerintem méltó utódja lesz Vadernek legalábbis a maszk nagyon tetszik meg úgy van egy darkos kinézete jó lesz ez.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.04.25. 20:48

The Survivor! írta:csak attól félek milyen lesz Darth Vader nélkül? :?
Engem nem tüzelt fel az előzetes.
Amikor tisztában lettem az SW történéseivel nekem onnantól Anakin Skywalker életútjának számított. Így a hetedik rész létjogosultságával nem igazán értek egyet ebből a szempontból.

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.05.03. 14:27

Mondjuk ebből a szempontból még nem is néztem :roll:
Kép

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.08.11. 11:59

Na lehet megint Star Wars Blu-ray venni novemberben!

Kép

(24.990/db)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Fémdobozosok, darabja 6.790 Ft/db

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.08.12. 12:45

Azta :shock: de 24990 nem sok?
Kép

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.08.12. 23:34

Az, hogy mire aggatjuk rá a drága jelzőt nézőpont kérdése. Nyilván annak, akinek nincs rá pénze, vagy olyan, mint én, akinek azért be kell majd vállalnia pár túlórát amellett, hogy összehúzza a nadrágszíját nem olcsó. De, ha önmagában nézzük a terméket akkor viszont nem drága.

Egyrészről kapsz egy kilenc lemezes kiadást, s ha csak a filmekkel számolunk, akkor lemezenként 4 ropiba jön ki az ár. Az még vállalható is lenne darabonként, ha mondjuk normál hagyományos tokban is megvásárolható lennének az epizódok, de erre nem sok esélyt látok.
Másrészről az első megjelenésnél három változat volt. A két trilógia külön, mely darabonként annyiba fájt, mint a teljes most. Az akkori teljes kiadás pedig 40 rugó volt emlékeim szerint.
Bár tény, hogy addig még van bő három hónap. Azért, ha felugrik az ára, akkor lemondom a rendelést. De az Xpress-től rendeltem, ott elvileg annyiért adják a dolgokat, amennyiért megrendeli az illető. Legalábbis fórum hozzászólásokból erre következtettem.

Én megrendeltem, mert november még messze van addig tudok azért gyűjtögetni, meg félretenni. Na meg túlórázni. :?
Az ilyenre mindig azt mondtam, hogy legalább el tudok számolni mire költöttem, illetve, ha megszorulok - még, ha áron alul is - de el tudom adni. Mondjuk még mindig értelmesebb hobbinak tartom ezt, mint ha elinnám ezt az összeget, de ugye ez is nézőpont kérdése.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2015.08.22. 21:30

Dentorel írta:Na lehet megint Star Wars Blu-ray venni novemberben!
Jól néznek ki! :) De én egy kicsit sokallom érte ezt az árat. Igaz, hogy hat film és mindegyik HD minőségben, de én akkor is soknak tartok kiadni ekkora összeget filmekre. Általában én csak abban az esetben vásárolok filmeket, hogyha nagyon megéri valamelyik. Ezért sem vagyok nagy film gyűjtő.
Dentorel írta:Mondjuk még mindig értelmesebb hobbinak tartom ezt, mint ha elinnám ezt az összeget, de ugye ez is nézőpont kérdése.
Azt hiszem ez lennék én. :D :D Én ugyanis előbb megveszek egy jó minőségű italt xy összegért, amit nagyon szeretek, s dísznek kirakom, majd kb. egy év alatt elkortyolgatok. De egyébként ahogy írod nézőpont kérdése, ki mit szeret, s mire van szüksége illetve mennyit engedhet meg magának. Egyszer pl. vettem egy gravírozott Zippo öngyújtót 9000 Ft-ért, mert nekem azért is kellett egy olyan, annyira tetszett nekem. :)

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.08.23. 20:19

Devastator715 írta:
Dentorel írta:Na lehet megint Star Wars Blu-ray venni novemberben!
Jól néznek ki! :) De én egy kicsit sokallom érte ezt az árat. Igaz, hogy hat film és mindegyik HD minőségben, de én akkor is soknak tartok kiadni ekkora összeget filmekre. Általában én csak abban az esetben vásárolok filmeket, hogyha nagyon megéri valamelyik. Ezért sem vagyok nagy film gyűjtő.
Én csak akkor vásárolok valamit, ha megéri az árát, vagy pedig olyan akció van, ami miatt megéri megvenni. Mint ahogyan múlt héten lettem tulajdonosa a Némó nyomában Blu-ray-nek, ami röpke 1990 forint volt.
Persze 6 film van benne, illetve még mellé vannak extra lemezek. Ha megnézzük, hogy egyenként legalább 6990 forintot elkérnének, akkor együtt tényleg nem olyan sok. Én elsősorban azért is döntöttem a vásárlás mellett, mert megvannak a HD változatok, de legalább tízezer lenne az írható Blu-ray lemezek ára, melyre ki tudnám írni. Ez az összeg ráadásul duplája lenne, ha valahonnan beszerezném a lemezeket tömörítetlen formában. Ez pedig az a film, amelyet úgy is meg fogok nézni többször.
Devastator715 írta:
Dentorel írta:Mondjuk még mindig értelmesebb hobbinak tartom ezt, mint ha elinnám ezt az összeget, de ugye ez is nézőpont kérdése.
Azt hiszem ez lennék én. :D :D Én ugyanis előbb megveszek egy jó minőségű italt xy összegért, amit nagyon szeretek, s dísznek kirakom, majd kb. egy év alatt elkortyolgatok. De egyébként ahogy írod nézőpont kérdése, ki mit szeret, s mire van szüksége illetve mennyit engedhet meg magának. Egyszer pl. vettem egy gravírozott Zippo öngyújtót 9000 Ft-ért, mert nekem azért is kellett egy olyan, annyira tetszett nekem. :)
Akkor nem voltam elég egyértelmű :)
Az elivást úgy kell értelmezni, hogy valaki szépen előző nap elissza úgy, hogy azt sem tudja hogyan megy haza olyan részeg, s másnap meg végigszenvedi az egész napot, mert nem érzi jól magát. Nyilván nem arról van szó, aki alkalmanként megteszi, hogy jól érezze magát, hanem akinél ez állandó olyannyira, hogy akár anyagi szempontból is csődbe mehet. Azért az elfogyasztott italt már nem tudja az ember értékesíteni, ellenben az ilyen megvásárolt kiadványokat pedig igen.

Nekem is volt olyan dolog, amire nem volt szükségem, de mégis megvásároltam nem is olcsó pénzért (nem százezrekre kell gondolni, természetesen). De ki mire adja ki, illetve mire teheti meg, hogy kiadja. Valaki szerint hülyeség valamit megvenni eredetiben. Szerintem meg nem. Egyrészről támogatom ezzel a készítőket, másrészről meg jól mutat egy ilyen kiadvány a polcon (persze a sokszor pofátlanul magas ár már más kérdés). De ezt is mondhatnák pl. eme weboldalra is. Habár itthon soha nem szóltak ezért, azok után meg főleg nem, hogy saját pénzemből finanszírozom ezeket. Bár egy bizonyos szinten örülnek, hogy nem kocsmákban szórom el ezeket az összegeket.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2015.08.23. 23:19

Dentorel írta:Akkor nem voltam elég egyértelmű :)
Az elivást úgy kell értelmezni, hogy valaki szépen előző nap elissza úgy, hogy azt sem tudja hogyan megy haza olyan részeg, s másnap meg végigszenvedi az egész napot, mert nem érzi jól magát. Nyilván nem arról van szó, aki alkalmanként megteszi, hogy jól érezze magát, hanem akinél ez állandó olyannyira, hogy akár anyagi szempontból is csődbe mehet. Azért az elfogyasztott italt már nem tudja az ember értékesíteni, ellenben az ilyen megvásárolt kiadványokat pedig igen.
Nem. Teljesen érthető voltál. Gondoltam, hogy az alkoholizmusra értetted az "elivás" fogalmát. Én csak leírtam, hogy nálam mi a helyzet. Én ugyanis annyira nem szoktam eredeti kiadványokat vásárolni, hogy úgy képzeld az első Blu-ray lemezem a TSCC 2. évada volt melyet még januárban rendeltem. :)
Egyébként abban teljesen igazad van, hogyha italt vásárol az ember az előbb-utóbb elfogy aztán volt nincs, míg egy kiadványt később is elő lehet venni, s annak tartalmát élvezni.
Dentorel írta:Nekem is volt olyan dolog, amire nem volt szükségem, de mégis megvásároltam nem is olcsó pénzért (nem százezrekre kell gondolni, természetesen). De ki mire adja ki, illetve mire teheti meg, hogy kiadja. Valaki szerint hülyeség valamit megvenni eredetiben. Szerintem meg nem. Egyrészről támogatom ezzel a készítőket, másrészről meg jól mutat egy ilyen kiadvány a polcon (persze a sokszor pofátlanul magas ár már más kérdés). De ezt is mondhatnák pl. eme weboldalra is. Habár itthon soha nem szóltak ezért, azok után meg főleg nem, hogy saját pénzemből finanszírozom ezeket. Bár egy bizonyos szinten örülnek, hogy nem kocsmákban szórom el ezeket az összegeket.
Félreértés ne essék, nekem ugyan semmi problémám azzal, hogyha valaki eredeti kiadványban megvásárolja kedvenc filmjét, sorozatát, vagy akár játékát. Én is sok ilyet vennék ha nem sajnálnám rá. :) Az viszont tény, hogy sokkal jobb hobbi mint hogyha valaki a pénzét dohányra, vagy alkoholra költi.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2015.10.20. 19:25

Újabb előzetes:

https://www.youtube.com/watch?v=sGbxmsDFVnE

Egyelőre szerintem nagyon jónak ígérkezik. ;)

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.10.20. 19:55

Azt olvastam, hogy nagyjából mindenhol előre lefoglalt jegyek vannak, s nincsenek is már üres helyek. Azért ez veszedelmes. :)
Az előzetes egyébként tetszett, de lemondok róla, majd megvárom még megjelenik. Bevallom, hogy nekem (mint ahogyan fentebb írtam), nekem a Star Wars Darth Vader/Anakin Skywalker életútja, s így az új részt nem nagyon tudom befogadni a látottak alapján.

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2015.10.20. 20:17

Devastator715 írta:Újabb előzetes:

Hát, ebben a 2 percben kis túlzással több profizmus van, mint az egész T5-ben.
Vannak állandó dolgok az időben, amik meg akarnak történni...

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2015.10.23. 18:41

joe maschine írta:
Devastator715 írta:Újabb előzetes:

Hát, ebben a 2 percben kis túlzással több profizmus van, mint az egész T5-ben.
Sajnos van benne valami...

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2015.12.12. 15:04

Hát nem tudom, szerintem ez nem lesz olyan mint a régiek (Számomra az előzmény is beleértve) Csak nem az a story. Gondoltam arra is hogy ez nem inkább valami húzás, hogy szedjünk össze egy kis lét, az embereknek úgy is a cím a lényeg, főleg ha megnézzük a boltokat, hogy szinte már minden Star Wars! Libamájas, csirke mell, kuka, pohár, alsó gatya gyerekeknek, jó kellenek ezek a cuccok, nem mondom lehet hogy valamit veszek majd én is, mert azért volt pár dolog ami megfogott, de szerintem túlzás ez már, még a legtöbb rajongó is ezt mondja a facebook csoportokban. Inkább olyan ez már hogy vegyétek, vegyétek, mindegy az mi, csak rajta legyen ez a 8 betű, és kész. Kicsit talán nagyobb a hype körülötte, mint amilyen jó lesz, és emiatt csalódás lesz talán ha nem úgy lesz ahogyan sokan elképzelik. Anno az előzményeket is ennyire várták (ezt csak hallásból tudom) és nem lett olyan jó, mint ahogyan hitték. Gyakran találkozok is olyan rajongóval, aki szinte utálja az előzményeket, bár ha belegondolunk, a legtöbb ilyen 30-40 éves, akik úgy nőttek fel hogy van az a 3 rést, és kész. Én úgy nőttem fel, hogy 6 rész van, számomra ez természetes, én így szeretem. Majd kiderül, én milyen leszek, hasonló azokhoz a rajongókhoz akikről beszéltem, csak én 3 helyett 6 részt fogadok el, vagy befogadom ezeket a folytatásokat is. (A Disney több részt is tervez.)

Hallottam egyébként hogy a Disney évente akarna kiadni egy részt, ami szerintem már sok, és átesne komolytalanságba az egész, és biztos nem várnák egy idő után ekkora örömmel a rajongók a részeket, ha így zúdulnak. Persze azoknak mindegy, akiknek csak az a lényeg hogy legyen "lézerkard" (magyar szinkron) meg akció, mert hát ugye ők vannak többségben (Egy kis terminátor: TSCC bukása.) de szerintem ezt azért a Disney sem akarja.
http://www.youtube.com/watch?v=2U33Fy1PUI0

"Amit megteremtesz, ne hidd hogy irányíthatod is!"

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.12.15. 16:08

Én fiatal koromban nem kedveltem a Star Wars-t. Láttam belőle részleteket, de az egész filmet nem, lévén nem is vetítették akkor még a kereskedelmi csatornák, továbbá nem volt sem kábel, sem pedig műholdas TV-nk. Mint ahogyan írtam fentebb is, hogy olyan képzavarom volt, hogy a Baljós árnyak nekem csalódás volt, mikor levetítette az RTL Klub, s nem értettem, hogy hol van belőle Darth Vader. Hiszen Darth Vader=Star Wars... Na szerintem ez elmond mindent, amit tudni kell a korai stádiumról :mrgreen: :tapsvihar .
Aztán kiderült, hogy az egyik osztálytársam Star Wars rajongó, s ő világosított fel a történeti háttérről. Ekkor kezdett el érdekelni a film. Az előzmény trilógia harmadik részét már moziban néztem meg! Ahogyan neked is, nekem is hat részből áll az egész. Nekem a birodalom felemelkedéséről, s bukásáról, valamint Anakin Skywalker életútjáról szól a Star Wars. A hetedik rész így nekem zsibvásár hatását kelti. Tény és való, hogy elég nagy háttere van a filmnek, ha alapul vesszük, hogy mekkora univerzumot hoztak létre. Valahogy ennek ellenére én nem tudom befogadni. Megnézni megfogom, csak éppenséggel nem a moziban.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2015.12.29. 01:27

Még a premier napján sikerült megnéznem a Star Wars VII: Az ébredő Erőt. Pár nappal előtte foglaltam le a jegyeket a vetítésre és még volt hely bőven. Azért sokkal többen ültek be erre a filmre, mint pl. a Genisys-re, de így is maradtak üres helyek.

Nos, a film vegyes érzelmeket keltett bennem. Hogy tetszett-e, vagy sem? Háát... Inkább a nem felé hajlok. Ami nagyon ott volt az a látvány, de persze azért ha ennél a filmnél ez nem lenne meg, akkor az nagyon gáz lenne. Különösen tetszett benne, hogy még realisztikusabban dolgozták ki a harcokat. Történetileg elfogadható a film, ámbár nem hagyott bennem nagy nyomot, és néhol némi vontatottságot is éreztem benne.

Bővebben (és ez most nagyon spoileres):
Spoiler! :
Nem igazán tetszett nekem az, hogy nagyon sok hasonló cselekményt használtak föl a filmben, amelyeket a régi trilógiában már eljátszottak, s hogy leginkább a IV. epizódból merítettek ötleteket. Továbbá, hogy a régi főhősök csak mellékszereplőként vettek részt a filmben - kivételt képez ez alól Solo kapitány és persze Chewbacca.

Amik leginkább nem tetszettek nekem a filmben:

- Rey és Finn úgy harcol a fénykardal Kylo ellen, minthogyha képzett Jedik lennének – noha az egyik karakterben "benne" van az erő – akkor is hiteltelen és kínos is egyben, hogy egyáltalán talpon tudnak maradni mindenféle képzés és tapasztalat nélkül, nemhogy még győzedelmeskedjenek egy "Sith" lovag felett.
- Solo halála és annak módja.
- Kylo Ren, mint gonosz karakter.

A karakterekről:

- Rey (Daisy Ridley): Számomra egy szimpatikus szerethető karakter, és helyes csaj. Jól játszotta a szerepét.

- Finn (John Boyega): Nem is tudom, olyan semmilyen. Nemigazán tűnik ki semmivel sem a karaktere.

- Han Solo (Harrison Ford): Nagyszerű volt a filmben! Mikor megjelent nosztalgikus érzés fogott el. Szinte teljesen úgy formálta meg karakterét, mint annak idején Chewbacca-val együtt.

- Kylo Ren (Adam Driver): Egy paródia az egész. Maga a karakter és egyben a színész is rossz választás volt. Egyrészt nehezen hihető el róla, hogy Han és Leia fia, másrészt pedig egy hiteltelen fő gonosz. Ráadásul szerintem rossz még a szinkronhang is hozzá. Leginkább egy p*csnek nevezném.

- BB-8: Egy aranyos kis robot. Nagyon bírtam benne, jól megcsinálták.

A többi szereplőnek nem voltak igazán jelentős szerepei.

Ami nekem különösen tetszett a filmben, hogy végre van/lesz egy női Jedi harcos (Rey), akire külön hangsúlyt fektetnek. Ugye ha visszaemlékezünk az előzmény trilógiára, abban ugyan szerepeltek női harcosok, de csak pár képkocka erejéig. Továbbá a csaták, valamint az egész látványvilága is nagyszerűen sikerült. És nem utolsó sorban van a filmben némi humor is.
Szóval a film egynek elment, de sokkal többet vártam tőle. Jóval nagyobb volt a füstje, mint a lángja.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2016.01.01. 19:54

Hmm... most már én is gondolkodom azon, hogy megnézzem.
Mint ahogyan írtam pár hozzászólással fentebb nekem a Star Wars Anakin Skywalker életútját jelentette ugyebár az új trilógia miatt. Január 8-tól szabadságon leszek, szóval kacérkodok a gondolattal, hogy megnézem valamikor. De valami délelőtti órában gondolkozom, mert nincs kedvem olyanokkal együtt nézni, akik lelőnek minden poént, vagy pedig zabálnak.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2016.01.02. 15:12

Mindenképpen érdemes megnézni a filmet, mert ha más nem is, a látványvilága nagyszerű lett. Leginkább az új karakterek kibontakozását helyezték előtérbe, ami nem feltétlenül volt rossz döntés.

Nem tudom, de olyan hangos volt a mozi, hogy ha nem ül melletted senki akkor tuti, hogy nem hallani, hogy egyáltalán esznek-isznak a teremben. Viszont ami engem nagyon idegesített, hogy a film első fél órájában fel-alá járkáltak a lépcsőn a "teremfelügyelők", nehogy bárki bármit is felvegyen, és mindenkit árgus szemekkel néztek. Sőt, még mielőtt elkezdték vetíteni az adást - be is mondták, hogy kapcsolják ki a mobiltelefonokat. Úgy éreztem már magam, mintha valami fegyenc lennék, akiket kiengedtek szórakozásképp filmet nézni.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2016.01.04. 23:58

Gondolkozok azon, hogy 14-én egy 15,15-ös előadásra elmegyek. Hátha tetszeni fog.
Devastator715 írta:Viszont ami engem nagyon idegesített, hogy a film első fél órájában fel-alá járkáltak a lépcsőn a "teremfelügyelők", nehogy bárki bármit is felvegyen, és mindenkit árgus szemekkel néztek. Sőt, még mielőtt elkezdték vetíteni az adást - be is mondták, hogy kapcsolják ki a mobiltelefonokat. Úgy éreztem már magam, mintha valami fegyenc lennék, akiket kiengedtek szórakozásképp filmet nézni.
:shock:
Teremfigyelők? Az igen. Nálunk ez sincs. :lol:
Nem IMAX mozi volt ez?

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2016.01.05. 14:25

Dentorel írta::shock:
Teremfigyelők? Az igen. Nálunk ez sincs. :lol:
Nem IMAX mozi volt ez?
Nem, hagyományos 2D-s vetítés a Mammut-ban. Általában mielőtt elkezdődik a film ki szoktak vonulni a teremből, de biztos most azért mert - ugye Star Wars - nagyobb volt a felhajtás, mint szokott azért elővigyázatosabbak lehettek (túlságosan is).

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2016.01.06. 01:54

Én is egy 2D-sen gondolkodok, mert a hosszú miatt nem biztos, hogy a 3D nem fárasztaná le a szememet.
Kora délutánira mennék amúgy is, aztán nem este 7-kor szeretnék menni. De majd eldől a héten, hogy megnézem-e a ténylegesen.

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2016.01.10. 12:07

Ősfanként néztem meg az új részt, ebből a szemszögből nézve azt mondhatni, a film hozta a kötelezőt, de nem tudott túllépni az elődökön. Túl sok volt benne a copypaste, talán ez zavart a legjobban, na meg a tényleg durva technológiai f@szságok, amikből a fénysebességről-a-bolygó-felett-pár méterre-lassítok-vissza-hogy-átjussak-a-védelmi-rendszeren stratégia, meg a mindennek-nekiütköző-de-sértetlenül-fénysebbel-tovarepülő űrhajó volt a csúcs. Newbie-ként beülve kellemes és látványos mese, szó se róla, de világmegváltás nem történt ezzel a résszel sem. Talán majd a következő... Így a kedvencem maradt továbbra is az 5. rész. :starwars

Egy kellemes összefoglaló a PH-ról
Vannak állandó dolgok az időben, amik meg akarnak történni...

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2016.01.10. 12:59

Hmmm....

Mielőtt megkezdődött a szabadságom úgy döntöttem, hogy akkor elmegyek a moziba, s megnézem ezt a "remekművet".
Ugye pár évvel ezelőtt már megjelent Blu-ray-en mind a hat rész, s én be is szereztem azokat. Természetesen az internet "sötét bugyraiból". Úgy voltam vele, hogy azóta se jutott rá időm, akkor az elkövetkezendő napokat a megtekintésükre fogom szánni, s mivel hétfőként átlagosan 40%-os árengedménnyel lehet jegyet venni, akkor majd megnézem, addig meg megnézem mind a hat részt. Egyben.

Hááááát...
Blu-ray-en még jó, hogy nem vettem meg a sorozatot. Főleg úgy, hogy tömörítetlen HD változat van meg nekem, s szomorú, hogy az új trilógiából is csak a harmadik résznek van ténylegesen jó minősége.
Másik: én soha nem tudtam hova tegyem ezt az új részt. Leginkább azért, mert a hat rész nekem teljes, kerek élményt nyújt. Tehát nekem annyira hiányzott egy folytatás, mint egy s*gglyuk a könyökömre. Az előzetesek se hoztak lázba. Tegnap megnéztem megint, s úgy döntöttem ez bőven elég lesz majd akkor, akkor majd megjelenik, s megnézem itthon.

Nekem a III, V, és VI a kedvencem. Tudom, tudom. Nekem Darth Vader nélkül nincs Star Wars, s még mindig azt mondom, hogy a hat rész egy kerek egész, ami nem más, mint Anakin Skywalker életútjának nyomon követése. Ebből a szempontból félek is, hogy milyen lehet az új rész. Nem merem megnézni. Itthon, ha nem tetszik legalább ki tudom kapcsolni a filmet "anyagi veszteség nélkül".

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2016.12.19. 21:21

Tegnap megnéztem a Zsivány Egyes: Egy Star Wars történetet. Egy 2D-s vetítésen voltam a MOM park-ban. Szerintem egy elég korrekt film lett. A látványa elég sötét, viszont nagyon jól vissza tudta hozni a klasszikus trilógia világát. Történetileg nagyon jól összekapcsolták a filmet. A szereplőket nagyon jól eltalálták, mert számomra nem volt benne egyetlen egy idegesítő karakter sem. Felicity Jones és Diego Luna főszerepben jók voltak, bár egyikőjük sem tudott olyan karizmatikus karaktert alakítani, de abszolút szerethetőek lettek a filmben. Nagyon jó kidolgozott harcok vannak benne, de ami azt illeti nagyon sok az akció a filmben, már-már túlzottan sok.

A film aláfestő zenéje annyira nem tetszett nekem, mint ahogy a CGI, meg egyes karakterek szinkronja sem.

Bővebben:
Spoiler! :
Ugyanúgy oldották meg egyes karakterek visszatérését, mint a Genisys-ben Arnoldét, ami nekem mindig is szúrta a szemem, de jó természetesen másképpen nem lehet megoldani, de akkor is.

Donnie Yen nagyon jól alakította a vak őrzőt. Amikor harcolt és megszólalt benne Jackie Chan magyar hangján, azon jót nevettem. Tetszett még a harcok során, mikor a társa halomra lövi a rohamosztagosokat.
Ben Maendelsohn is jó választás volt, mint Krennic igazgató. Remekül játszotta a főgonoszt.
És természetesen ott volt nekünk Darth Vader is. Őszintén szólva azt hittem, még kevesebbet fog a filmben szerepelni. Nagyon tetszett nekem, mikor Krennic először találkozik vele azon a bolygón, abban a toronyban. Vader mikor egy "gyógyfürdőben" látható először az egy felejthetetlen jelenet.
A film utolsó perceiben, ahogyan a fénykardot használja az egyszerűen zseniális lett. Vader-rel csak a szinkron volt az egyetlen probléma. Egyszerűen katasztrofális.

Ha a történetét nézem, mindenképpen azt kell mondjam, hogy ez semmilyen szemszögből sem egy happy end végződésű film (amit persze már lehetett sejteni), viszont nagyon jól összekapcsolták a IV. epizóddal. Tetszett nekem az is benne, hogy az előzményfilmekre is tettek utalást és, hogy Organa szenátor is szerepelt benne.

Mikor vége lett a filmnek a moziban mindenki le volt döbbenve, és láttam néhány ember arcán, hogy majdnem sírnak a drámai hatás miatt.
Szerintem alapjába véve egy jó film lett a Zsivány Egyes. Egyszer mindenképp érdemes megnézni, de én még egyszer biztosan megfogom. :)

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2016.12.26. 19:18

Nekem a Star Wars hat epizódot jelent. Se többet, se kevesebbet. Sajnos az ébredő erő véleményem szerint egy :sick4 De természetesen egyetértek azokkal, akik szerint hatalmas a Star Wars univerzum, s nagyon sok mindent el lehet belőle mesélni. Nekem Darth Vader életútjáról szólt a hat film, így nekem ezek nem férnek már bele.
Természetesen meg fogom majd nézni, amikor majd valamilyen értékelhető minőségben felüti a fejét a neten.

Gyilkológép
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Gyilkológép » 2016.12.26. 22:53

Számomra is 6 részt jelent!
Ezt a zsivány egyet befogadom, mert a 6 rész történetén belül van, de a 6 rész történetét tovább vinni butaság!
Vader benne van ? :o :o :o :o :o :ohyeah
De gondolom nem lényeges a szerepe ebben a filmben.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2016.12.27. 21:24

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2016.12.27. 22:06

Dentorel írta:Meghalt Carrie Fisher :cry5
Sokkolt a hír. Olvastam, hogy szívinfarktust kapott egy Los Angeles-be tartó járaton és, hogy később stabilizálták az állapotát a korházban, de ezt nem gondoltam volna. Szegény, nyugodjon békében. :cry:
Dentorel írta:Nekem a Star Wars hat epizódot jelent. Se többet, se kevesebbet. Sajnos az ébredő erő véleményem szerint egy :sick4 De természetesen egyetértek azokkal, akik szerint hatalmas a Star Wars univerzum, s nagyon sok mindent el lehet belőle mesélni. Nekem Darth Vader életútjáról szólt a hat film, így nekem ezek nem férnek már bele.
Természetesen meg fogom majd nézni, amikor majd valamilyen értékelhető minőségben felüti a fejét a neten.
Gyilkológép írta:Számomra is 6 részt jelent!
Teljesen megértelek benneteket. Tény és való, hogy a Star Wars a hatodik résszel bezárólagosan kerek, de engem nem különösebben zavart, hogy folytatták a történetet.
A Zsivány egyes a III. és a IV. epizód között játszódik és afféle mellékszál, de nagyon jól össze van kötve a klasszikus trilógiával és az előzmény trilógiával egyaránt.
Gyilkológép írta:Vader benne van ? :o :o :o :o :o :ohyeah
De gondolom nem lényeges a szerepe ebben a filmben.
Igen benne van, és ahhoz képest többet szerepel, mint ahogy gondoltam. ;)

Gyilkológép
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Gyilkológép » 2016.12.30. 13:21

"Igen benne van, és ahhoz képest többet szerepel, mint ahogy gondoltam. ;)"

Ennek örülök! :)

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2017.04.17. 22:27

Devastator715 írta:
2016.12.27. 22:06
A Zsivány egyes a III. és a IV. epizód között játszódik és afféle mellékszál, de nagyon jól össze van kötve a klasszikus trilógiával és az előzmény trilógiával egyaránt.
Tegnapi napon megnéztem. Tömör véleményem az, hogy jobb, mint a hetedik rész.
De nekem még mindig az az érzésem van, hogy ezeket nem kéne. Sajnos a látvány elég meghatározó számomra, így az eredeti trilógia az új részek fényében sajnos elég "szürkének" hat. Szerencsére az előzmény trilógiánál még nem volt ekkora látványorgia, így azokat még csak-csak befogadom.

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.04.18. 13:30

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2017.04.20. 21:07

Dentorel írta:
2017.04.17. 22:27
Tegnapi napon megnéztem. Tömör véleményem az, hogy jobb, mint a hetedik rész.
De nekem még mindig az az érzésem van, hogy ezeket nem kéne. Sajnos a látvány elég meghatározó számomra, így az eredeti trilógia az új részek fényében sajnos elég "szürkének" hat. Szerencsére az előzmény trilógiánál még nem volt ekkora látványorgia, így azokat még csak-csak befogadom.
A Disney még nem döntötte el, hogy IX. epizód után milyen filmet fognak készíteni. Jelenleg azon gondolkoznak, hogy folytassák-e utána a Skywalker vonalat, annak ellenére is, hogy Lucas eredetileg kilenc filmet tervezett volna készíteni belőle, vagy egy teljesen más irányba vigyék a történetet.
Mindenesetre én nagyon nem szeretném, hogy a Star Wars-ból tizenkettő egy tucat filmet készítsenek, addig ameddig az unalomig nem fullad az egész story.

Egyébként várom a VIII. részt nagyon. :) Eléggé semmitmondóra sikeredett az első teaser – nyilván nem véletlen. Viszont nagyon remélem, hogy ezúttal nem az V. epizódra fog hasonlítani a cselekmény, s tanultak a hibáikból. Az előző rendezőt szerencsére lecserélték.

A VIII. epizód után jövőre kapni fogunk egy Han Solo filmet.

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.04.22. 16:37

NEkem van egy olyan érzésem, hogy sokan fogják még visszasírni azt az előző rendezőt azért aki nem kis név a szakmában. Az első 1 óra profin van összerakva csak utána esik szét, és jönnek a már látott elemek, de az eleje szerintem piszok szórakoztató lett. A zsivány egyes meg tök átlag egy jelenetre nem emlékszem belőle ja de Véder megint egy xx éves karakterre emlékszek elég szomorú...ja meg a robot egy két jelenetére azt kész....NEkem rossz előérzetem van ezzel a résszel kapcsolatban főleg mindenki várja Lükét, és amilyen írányba most terelik az erő mizériát, hát szerintem sokaknak nem fog ez bejönni.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2017.04.22. 19:28

Kimi17 írta:
2017.04.22. 16:37
Az első 1 óra profin van összerakva csak utána esik szét, és jönnek a már látott elemek, de az eleje szerintem piszok szórakoztató lett.
Szórakoztatónak az volt nagyon is, de az első egy órában is sok olyan esemény van, ami a IV. részben is hasonló volt.
Nem teszem már spoilerbe, de aki még esetleg nem látta volna annak spoileres:
Itt egy BB-8 egységben helyezik el az adatokat, amit a First Order keres, ott R2-ban, amit a Birodalom keres. Főhősünk a Jakku-n, ott a Tatooine-on. Mindkét filmben a Millenium Falconnal hagyják el a bolygót. Szóval akkor is nagyon a IV. epizódra támaszkodtak.

A másik bajom a filmben a fő gonosz volt. Így utólag nézve nem is az a probléma, hogy ilyen idegbeteg természetű, (sőt ez szerintem nem is volt rossz ötlet) hanem én nem tudom magát a színészt ehhez a karakterhez elképzelni.
Kimi17 írta:
A zsivány egyes meg tök átlag egy jelenetre nem emlékszem belőle ja de Véder megint egy xx éves karakterre emlékszek elég szomorú...ja meg a robot egy két jelenetére azt kész....
Annyira nagy nyomot bennem sem hagyott a Zsivány Egyes, Vader jeleneteit leszámítva, ami zseniális szerintem. Egyébként én úgy is álltam a filmhez, hogy olyan mellékszál, s nem is vártam tőle annyira sokat. De nagyon jó kis nosztalgia érzést váltott ki belőlem a film.
Kimi17 írta:
NEkem rossz előérzetem van ezzel a résszel kapcsolatban főleg mindenki várja Lükét, és amilyen írányba most terelik az erő mizériát, hát szerintem sokaknak nem fog ez bejönni.
Hát, nem tudom. Rey múltjára leszek nagyon kíváncsi. Szerintem az előzetes végén Luke azért mondja ezt, mert nem szeretne több Jedit tanítani, mert csalódott.

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.04.22. 22:49

A múltra én is mert annyira bevan már harangozva. Amúgy nem lett volna JJ-től ez ekkora majmolás a régi 4. részre csak, hát a stúdió beleszólt ebbe jóformán. Volt neki egy teljesen más elképzelése neten yutubon biztos fent van még csak most nem találom képeket mutattak belőle sokkal darkosabb hangvétel lett volna az egész csak, hát a stúdió a Dagobert Disney is jócskán vétkes ebbe mert hát a zsé az zsé....Sokan szekálják JJ-ét pedig nem csak ő a ludas ebbe.

Az oké, hogy csalódott, de ennyi erővel pont itt lenne egy tanítvány akit kitaníthatna igazán, és megmutathatná magának is, hogy jó mester. Bár alapvetően ő se tanult ki mindent nem sokat tanították őt se annak idején szóval mondjuk meglátjuk mi lesz ebből.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2017.04.23. 18:46

Kimi17 írta:
2017.04.22. 22:49
A múltra én is mert annyira bevan már harangozva. Amúgy nem lett volna JJ-től ez ekkora majmolás a régi 4. részre csak, hát a stúdió beleszólt ebbe jóformán. Volt neki egy teljesen más elképzelése neten yutubon biztos fent van még csak most nem találom képeket mutattak belőle sokkal darkosabb hangvétel lett volna az egész csak, hát a stúdió a Dagobert Disney is jócskán vétkes ebbe mert hát a zsé az zsé....Sokan szekálják JJ-ét pedig nem csak ő a ludas ebbe.
Elhiszem. Valamennyire biztos meg volt kötve a keze, de mégiscsak leváltották.
Kimi17 írta:
2017.04.22. 22:49
Az oké, hogy csalódott, de ennyi erővel pont itt lenne egy tanítvány akit kitaníthatna igazán, és megmutathatná magának is, hogy jó mester. Bár alapvetően ő se tanult ki mindent nem sokat tanították őt se annak idején szóval mondjuk meglátjuk mi lesz ebből.
Sokan azt gondolják, hogy esetleg Luke is az erő sötét oldala felé hajlik, noha lenne benne ráció, de akkor sem hiszem, hogy Luke esetében is meglépnék ezt. Valamilyen okból kifolyólag mégis tanítani fogja Rey-t. Lehet, hogy az erőben felveszi egy régi ismerősével a kapcsolatot, vagy Rey-t győzi meg valami, vagy valaki. Valami ilyesmire gondolok inkább, de majd meglátjuk.

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.04.24. 14:15

Nem váltották le ez téves információ ő váltotta le magát egyéb más filmes projectek mellett, és utólag már bánta, hogy átadta a folytatást....

2 milliárdot hozott a film a Dagobert Disneynek még a gondolat is messze járt volna, hogy leváltsák. A 9. részt is a Jurassic World rendezője fogja csinálni szóval a mostani 8. rész rendezőjét se váltják le csak mást bíztak meg. Mint ahogy annak idején a 4-5-6-ot se egy rendező vitte végig bár JJ-nek megvolt adva a lehetsőség, de átadta. De én még mindig hiszem sokan fognak még ő érte sírni.

Valamennyire az gyenge kifejezés szinte teljesen családbarát filmet kellett csinálni ami fogyasztható a nagyközönség számára tévesen fikázzák őt amúgy emiatt.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2017.04.24. 18:43

Értem, akkor ő nem vállalta el a folytatást. Mindegy, remélem, hogy a Disney és az új rendező össze tud hozni egy sokkal jobb Star Wars filmet.

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.04.24. 23:04

Lényegébe mind1 ki rendezi Dagober Disney irányít a többi mellékes:D De amúgy majd átkutatom a netet, és megpróbálom megkeresni azt a videót amin az első elképzelések voltak sokkalta darkosabb lett volna az egész film.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2017.04.25. 23:12

Kimi17 írta:
2017.04.24. 23:04
De amúgy majd átkutatom a netet, és megpróbálom megkeresni azt a videót amin az első elképzelések voltak sokkalta darkosabb lett volna az egész film.
Ok., engem érdekel. ;)

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.04.26. 17:35

https://www.youtube.com/watch?v=n4EmFXm5xQ4

Azért itt nem gyengén vannak új képek. Az az érdekes sisak piros kolbásszal Véder szelleme lenne. Volt állítólag olyan elmélet, hogy a jó, és a gonosz oldalon együtt lett volna erőben lévő szelleme ami így elsőnek rohadt jól hangzik csak hát persze, hogy dobták az ötletet mert hát ami jól hangzik azt mindig dobják. De azért az a Twilekes piros karddal lévő asszonyság se kutya így elsőre szóval lett volna itt fantázia JJ csinált volna ebből egy remek filmet csak hát Disney...Dagobert Disney.
https://www.youtube.com/watch?v=TsM8_4QskO0

Erre gondolok így külön.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2017.04.27. 18:51

Tetszettek a látványtervek! Több kép eredetileg Lucas ötleteiből származtak, többek között a kiborg arcú szellemként visszatérő Anakin is. 1:01-nél Kira és Sam látható eredetileg, amit többé-kevésbé meg is valósítottak Rey és Finn személyében. 2:19-nél Sidius trónterme a második Halálcsillagról, amit víz borított el. Persze a Disney Lucas ötleteit is teljesen kukázta. Ezekről olvastam anno. Jók lettek volna a darkosabb helyszínek is. Sokkal jobb is lehetett volna, ha ezekből a látványtervekből többet megvalósítanak.

Itt egy videó is róla érdekességként 7:04-től mutatja a terveket:

https://www.youtube.com/watch?v=l0dY0gPB_oU

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.05.03. 12:16

Köszi a videót. Bár ugye 7 perctől ugyanaz szinte mint amit én is linkeltem, de van egy két érdekesség.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2017.12.16. 19:17

Megnéztem tegnap a Star Wars: Az utolsó jedik-et. Ezúttal az Eurocenterben, ahol találkoztam Darth Vader-rel és Kylo Ren-el is. :D

Nagyon jól sikerült a jelmezük:

Kép

A film egyáltalán nem nyűgözött le. Történetileg pozitívum, hogy nem támaszkodik egyik Star Wars filmre se. Szóval alapjába véve kapunk egy teljesen új sztorit, de sajnos jóval gyengébb, felejthetőbb sztorit. A történet egy idő után ellaposodik, s mi több nem volt benne semmilyen kiemelkedő fordulat, amire azt mondhatnám, hogy: „hú, ez nem volt semmi”.
Tetszettek az új helyszínek, voltak merészebbnél-merészebb olykor szürreális ötletek. Látványvilágával, és a film humorával nem volt probléma, bár utóbbiból túlzottan sok lett.
A karakterek adottak voltak, de úgy éreztem, hogy nem igazán tudtak mit kezdeni velük a készítők (vagy még nem akartak). Több új szereplő és lény is feltűnik a filmben, akik közül Benicio del Toro-t emelném ki, aki szerintem nagyszerűen játszotta el a rá osztott szerepet.
Laura Dern-nek is volt egy igazán jó jelenete, ami nagyon tetszett nekem.

Spoiler! :
A történet fő szála lényegében arról szól, hogy a megmaradt lázadók egy űrbéli csata után menekülnek az első rend hajói elől és az egész film végéig csak menekülnek.

A karakterek kilétét mindig nem dolgozták ki. Rey-t úgy éreztem egy kicsit elhanyagolták a filmben és továbbra sem tudunk meg róla semmit sem - leszámítva annyit, amivel Kylo "szembe köpi", hogy ő csak egy roncsvadász, akit eladtak a szülei, s csak neki számít valamit. Ezzel kapcsolatban a szigeten volt egy egyelőre eléggé semmitmondó jelenet, amiből arra lehet esetleg következtetni, hogy Rey szülei olyasvalakik lehettek, akik a sötét oldalon állhattak.
Érdekességként Kylo és Rey közt kialakul egyfajta romantika, ami működhetne is, ha nem vallanának más-más nézeteket.

Snoke-ról sem tudunk meg semmit sem. Még azelőtt meghal eléggé "epic fail" módon, mielőtt bármi is kiderülne róla. Egyébként szerintem nem kellett volna ennyire hamar kiírni a forgatókönyvből, mert egy nagyon jó gonosz karakter volt.

Luke jól játszotta a szigeten élő remetét, de sajnálatos módon Rey taníttatásából sem lett semmi.
Nagyon jó jelenete volt a film végén, amikor Kylo-t átveri, de sajnos ez az életébe kerül, olyan Mátrixból átvett ötletek alapján. Az elgondolás nem volt rossz, csak nagyon hiányoltam benne, hogy egyáltalán nem volt "igazi" fénykard párbaj kettejük között. Amit kissé furcsálltam, hogy nem igazán rendítette meg a többi karaktert Luke elvesztése, olyan természetesen fogatták...

Tetszett még, hogy Yoda is feltűnik a filmben.
Ami leginkább zavart a filmben, hogy elindult egy cselekmény, amire várt a néző, hogy mi lesz a végkifejlete, amiből aztán nem lett semmi sem, mert egy harmat gyenge magyarázattal egyszerűen túlléptek rajta és sajnos erre többször is volt példa.

Csalódás volt ez a film is, akárcsak a VII. Egyszer meg lehet nézni, de sajnos a története több sebből is vérzik.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2017.12.17. 18:40

Devastator715 írta:
2017.12.16. 19:17
Csalódás volt ez a film is, akárcsak a VII. Egyszer meg lehet nézni, de sajnos a története több sebből is vérzik.
Én már a hetedik résznél eldöntöttem, hogy nem nézem meg a filmet a moziban. Így álltam hozzá a folytatással is.
Azt gondolom, hogy valóban sok lehetőség rejlik eme univerzumban, de sajnos nekem a Star Wars egyenlő Anakin Skywalker életútjával, így számomra már nem élvezhetőek az új részek. Olyan "felmelegített pörkölt" számomra.

....bár jó hír (igaz, csak számomra :three ), hogy amennyiben nem fogynak ki a készletek megveszek a hat részt tartalmazó Star Wars BD-t. :D

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2017.12.19. 18:50

Dentorel írta:
2017.12.17. 18:40
Én már a hetedik résznél eldöntöttem, hogy nem nézem meg a filmet a moziban. Így álltam hozzá a folytatással is.
Azt gondolom, hogy valóban sok lehetőség rejlik eme univerzumban, de sajnos nekem a Star Wars egyenlő Anakin Skywalker életútjával, így számomra már nem élvezhetőek az új részek. Olyan "felmelegített pörkölt" számomra.
Én eléggé ritkán járok moziba, mert kevés olyan film van, ami annyira érdekelne, hogy moziban is megnézzem. Nálam a Star Wars meg a Terminátor az a film, ami számomra még úgy is megéri, hogy tudom úgy sem lesz annyira jó mint annak idején a klasszikus filmek. De beülök rá, mert azért a hangulatát, az űrcsatákat, a látványvilágát mindig szeretem.

Válasz küldése