Terminator Genisys

Készítés éve:2015
Rendező: Alan Taylor
Készítési költség: 155 millió dollár
Bevétel:440 millió 160 ezer dollár
Főbb szereplők: Arnold Schwarzenegger, Emilia Clarke, Jason Clarke, Jai Courtney
Kimi17
Katona
Katona
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Ellenállás

Re: Terminator Genisys

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.06.08. 22:38

http://filmbuzi.hu/archives/2015/06/08/ ... ron-video/

Még a végén a mester rávesz, hogy moziba nézzem kitudja:D

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.06.09. 14:30

Nézd meg moziban! Sokkal jobb mint valami camerás vacckot néznél.
Kép

TOK715
Parancsnok
Parancsnok
Csapat: Skynet

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2015.06.09. 14:35

Ennek a videó alapján kezd teccetősnek tűnni!
http://www.youtube.com/watch?v=2U33Fy1PUI0

"Amit megteremtesz, ne hidd hogy irányíthatod is!"

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2015.06.09. 21:45

Dentorel írta:Az agyonspoilerezett tartalommal én is találkoztam már. Nem csak ezzel a filmmel kapcsolatban.
Mondjuk nem értem, hogy miért jó, hogy ha már a moziba kerülés előtt szinte mindent lehet tudni az adott filmről.

Teszem azt nekem annyira nem zavar, lévén az ilyen előzetesek sehol nincsenek ahhoz a hangulathoz, amikor beülsz egy légkondis moziterembe, s ott végignézel egy filmet (na jó, ha idióták ülnek a teremben, az rettentően tudja rontani az élményt, ha miattuk nem tudsz odafigyelni a filmere, de az meg már más kérdés).
Én mindig megszoktam nézni ezeket az előzeteseket. Csak annyiban zavaró egy kicsit nekem, hogyha túlzásba viszik.
Szerencsére én még nem találkoztam idiótákkal a moziban, s remélem nem is fogok. De egyébként én nagyon ritkán szoktam moziba járni. Utoljára kb. 2 éve voltam. Csak azokat a filmeket szoktam megnézni ott, amik nagyon érdekelnek. Ilyen most nálam pl. a Genisys, meg a Star Wars. Legtöbbször miután elérhető lesz egy film a neten normális minőségben letöltöm, s otthon megnézem. Persze ez nem ér föl egy moziban eltöltött élménnyel, de általában én ezeket tudom nélkülözni.

Nagyon tetszett nekem az új trailer. A CGI végezetül jól sikerült, de én nem tudok továbbra sem azzal megbarátkozni, ahogyan Arnold fiatalkori önmagát elkészítették. Bámulatos a technika, s lenyűgöző munkát végeztek vele, de akkor sem életszerű. A Salvation-ben sem tetszett nekem ez a megoldás. Még hogyha egy videójátékban lenne, akkor még nem is lenne rossz.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.06.11. 21:53

Devastator715 írta:Én mindig megszoktam nézni ezeket az előzeteseket. Csak annyiban zavaró egy kicsit nekem, hogyha túlzásba viszik.
Én sajnos már találkoztam olyannal, amelyben jóformán minden akció dúsabb jelenet el lett lőve. Függetlenül mennyire tartják rossz, vagy jó filmnek, nekem egyik kedvencem a Sziget. Na, ha valaki látta, s megnézi az előzetest, akkor rájön, hogy az akció dúsabb jelenetek bele lettek pakolva, illetve a film egyik kulcsfontosságú jelenete is le lett leplezve.
Hirtelenjében ez volt az, ami eszembe jutott, de van még jó pár ilyen film, mely vontatott volt, mert minden el lett lőve az előzetesben. A Genisys kapcsán is tartok tőle, hogy mire eljut a moziba, már nem lesz olyan jelenet, amit nem láttuk volna. Ezért is félek meg minden egyes új előzetest, amikor kikerül az oldalra.

Moziba én is ritkán járok, s csak akkor megyek el, ha valami nagyon felkeltette a figyelmemet.
Egyik ok a társaság hiánya, másik pedig a "tömeg undorom". Ebből fakadóan leginkább azokat a vetítéseket használom ki, amely hétköznap nap, s aznap leghamarabbi. Azon többnyire - függetlenül milyen filmről van szó - jó, ha vagyunk 10-en a teremben. Ilyenkor elég kevés az esélye, hogy legyen zavaró tényező. Péntek délután, este, illetve hétvégén már sokkal többen vannak. És biztos van olyan, aki eszik, csörög a chips-es zacskóval, szürcsöli az üdítőt, vagy állandóan mocorog a széken, s ennek köszönhetően nem kívánt hátmasszázst kapok. Szeretek nyugodtan filmet nézni, s kifejezetten irritál, ha valaki eszik, iszik, mocorog, vagy akár hangosan "lélegzik".
Tudom, ez így leírva hülyén hangzik, de így van. Például tavalyi Godzilla iszonyatosan nagy élmény volt nekem. Hétfő délután néztem meg négy órakor. Voltunk a teremben hárman. :)

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2015.06.13. 01:32

Nekem is az egyik kedvenc filmem. Én úgy tekintettem meg anno a filmet, hogy előtte egy előzetesét sem láttam. Így utólag nagyon gáz a trailere. Jó, hogy nem néztem meg akkor. Remélem a Genisys-nél nem követik el ezt a hibát.

Nálam a mozi élményéhez hozzátartozik, hogy beviszek a terembe kukoricát, vagy nachos-t valamilyen üdítővel. Engem speciel egyáltalán nem zavar, hogyha esznek-isznak körülöttem. De megtudlak érteni. Egyébként nekem is van egy olyan ismerősöm, aki szintúgy ki nem állhatja, hogyha a moziban fogyasztanak valamit. Szerinte nem odaillő. Viszont a nem kívánt hátmasszázs, vagy hogyha valaki pl. beledumálna a filmbe, az engem is irritálna.

Megnéztem a magyar előzeteseit is a Genisys-nek. Egy-két újabb képkocka ebben is van.
Sarah új szinkronhangja egy fokkal jobb mint az előző, de így sem lett elég kemény. Kicsit még mindig "kislányos".

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.06.13. 14:09

Devastator715 írta:Nekem is az egyik kedvenc filmem. Én úgy tekintettem meg anno a filmet, hogy előtte egy előzetesét sem láttam. Így utólag nagyon gáz a trailere. Jó, hogy nem néztem meg akkor. Remélem a Genisys-nél nem követik el ezt a hibát.
Szerencsére én is csak a DVD extrái között láttam a mozielőzetest. :D
Devastator715 írta: Nálam a mozi élményéhez hozzátartozik, hogy beviszek a terembe kukoricát, vagy nachos-t valamilyen üdítővel. Engem speciel egyáltalán nem zavar, hogyha esznek-isznak körülöttem. De megtudlak érteni. Egyébként nekem is van egy olyan ismerősöm, aki szintúgy ki nem állhatja, hogyha a moziban fogyasztanak valamit. Szerinte nem odaillő. Viszont a nem kívánt hátmasszázs, vagy hogyha valaki pl. beledumálna a filmbe, az engem is irritálna.
Az, hogy valaki eszik azzal nekem komolyabban nincs problémám. De az, hogy ha ezt közvetlenül mellettem teszik, vagy nem, de elhallatszik felém, már igen. A mai napig például nem jöttem rá, hogy ha valaki kukoricát eszik miért is kell beletúrni? Lévén ugyanaz van a tetején, mint az alján is, nem? :) :) í
Bízom benne, hogy a Genisys kapcsán ilyen nem lesz. Sajnos tegnap volt alkalmam megtekinteni a Jurassic World-öt, és pont olyan mellé ültem (saccolva maximum 20 éves), akinek minden egyes jelenet kiváltott valamilyen reakciót. Az első húsz percnél meg tudtam volna ütni, főleg amikor egy helikopter felszállása, vagy egy ajtó kinyitása is viháncolást váltott ki belőle. Az már kiverte a biztosítékot, mikor jöttek azok a jelenetek, melyek benne voltak az előzetesben ő simán elkezdte benyögni a "szinkront".
Devastator715 írta: Megnéztem a magyar előzeteseit is a Genisys-nek. Egy-két újabb képkocka ebben is van.
Sarah új szinkronhangja egy fokkal jobb mint az előző, de így sem lett elég kemény. Kicsit még mindig "kislányos".
Az előzetesek valóban felcsigáztak, de valahogy félek ettől a filmtől. Nem szeretem az ilyen "ne vegyük figyelembe az előző részeket mert sokak szerint sz*r volt" mentalitást.
Nem tudom sikerül-e majd egy premier előtti vetítésre becsúsznom, de most is attól függ az egész, hogy hogyan dolgozom (kering bennem az ötlet, hogy 2-ra szabadnapot kérek).

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2015.06.13. 19:52

Dentorel írta:A mai napig például nem jöttem rá, hogy ha valaki kukoricát eszik miért is kell beletúrni? Lévén ugyanaz van a tetején, mint az alján is, nem? :) :) í
Fogalmam sincs, én nem szoktam. :) Egyébként jól kifogtad azt a retardáltat a Jurassic World-nél.
Dentorel írta:Nem tudom sikerül-e majd egy premier előtti vetítésre becsúsznom, de most is attól függ az egész, hogy hogyan dolgozom (kering bennem az ötlet, hogy 2-ra szabadnapot kérek).
Én is valószínűleg 2-án fogom megnézni. Munka után valamikor egy esti vetítésre beülök majd.

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.06.13. 21:23

Ezt láttátok már?

http://www.terminatorgenisys.hu/#home

Azért nekem furcsa hogy van magyar rajongói oldal aztán csinálnak mégegyet. :roll:
Kép

T800-101
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: T800-101 » 2015.06.13. 22:40

The Survivor! írta:Ezt láttátok már?

Azért nekem furcsa hogy van magyar rajongói oldal aztán csinálnak mégegyet. :roll:
Ez a film hivatalos, UIP-Duna Film által üzemeltetett magyar oldala :)
He'll back...

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.06.13. 23:51

Nem rossz, nem rossz csak kevés információ van rajta sajna
Kép

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.06.14. 00:00

Mielőtt ráklikkeltem volna azt hittem új magyar T oldal született :D

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.06.14. 18:03

T800-101 írta:
The Survivor! írta:Ezt láttátok már?

Ez a film hivatalos, UIP-Duna Film által üzemeltetett magyar oldala :)
... mely többnyire úgy jár, mint a többi ilyen oldal. A film bemutatása után 1-2 hónappal megszűnik.
The Survivor! írta:Nem rossz, nem rossz csak kevés információ van rajta sajna
A kisebbik gond. A nagyobbik, hogy még mindig ott tartunk, hogy egyesek telelökik a weboldalt zenékkel. És roppant zavaró, amikor valaki zenét hallgat netezés közben, s rámegy egy ilyen oldalra. Főleg, amelyik ilyen "hangorkánnal" rendelkezik.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.06.26. 19:19

A mai napon megtudtam, hogy július 2-ára kért pihenőnapot megkaptam, így a premier napján meg is tudom tekinteni az új T filmet. Tekintettel arra, hogy nem mindenki tudja a premier napján megnézni, illetve feltehetően lesz olyan is, aki nem jut el a moziba ezért úgy döntöttem, hogy a film megtekintése után két kritika kerül ki az oldalra. Egy azoknak, akik látták (spoileres), s egy olyan, akik még nem látták (spoiler mentes). Így a fórumon elkerülhetőek mindenki számára a spoilerek. Természetesen a premier napjáig ezek a topicok zárva lesznek.
Természetesen ezek lezárásra kerülnek, amint a film megjelenik DVD/Blu-ray adathordozón, s onnantól kezdve az általános társalgó lesz a film egyetlen topicja.

Lachlan Weaver
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Lachlan Weaver » 2015.06.28. 08:52

Kimi17 írta:Az egyetlen jó Casting így az előzetesből látva :D
A koreai casting szerintem is jó választás.
Sarah kiválasztásánál szerintem egy külön mondanivaló is lebegett elöttük ha már Johnnak nem volt gyerekkora akkor a genesysben most már Sarahnak sem lesz.
Spoiler! :
(a trailerben a kislány Saraht cipeli a T800-as)

A sok spoileres tartalom (trailer, plakát stb) miatt már elgondolkoztam ,hogy építek egy időgépet amivel visszaküldöm az öcsémet ,hogy figyelmeztessen semmi a filmel kapcsolatos promot ne nézzek meg. :)
"A nagy birodalmakat sosem a külső ellenség győzi le, hanem a belső ellentétek és gyengeségek."

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.06.28. 19:57

Igen elég sok videó anyag kijött már majdnem megkaptuk az egész filmet ezért nem jó nézni ilyen Tv spotokat se új jelenetek miatt....

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2015.06.29. 20:58

Én már a legutóbbi előzeteseket nem néztem meg. Pedig a kíváncsiságom hajtani szokott, de ez már nekem is sok volt.

Azt észrevettétek, hogy 1984-ben Linda Hamilton (Sarah) és Michael Biehn (Kyle) egyidősek voltak, és a karaktereiket alakító mostani színészek Emilia Clarke és Jai Courtney is szintúgy megközelítőleg 28 éves, mint akkoriban ők voltak?

T800-101
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: T800-101 » 2015.06.29. 23:05

Devastator715 írta:Azt észrevettétek, hogy 1984-ben Linda Hamilton (Sarah) és Michael Biehn (Kyle) egyidősek voltak, és a karaktereiket alakító mostani színészek Emilia Clarke és Jai Courtney is szintúgy megközelítőleg 28 éves, mint akkoriban ők voltak?
Én észrevettem, meg is lepődtem. :)
He'll back...

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2015.06.30. 21:27

T800-101 írta:Én észrevettem, meg is lepődtem. :)
Engem is meglepett. :) Nem gondoltam volna, hogy ennyire apró dolgokat is szem előtt tartottak.

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.07.01. 22:14

2 magyar oldal már alapvetően leírta a filmet sőt az az érdekes még ők maguk se tudják eldönteni, hogy rosszabb e mint a 3. meg a 4. rész....Mind1 kritikusokra én soha nem adtam csak mondom megjegyzem, hogy nem kell sokat várni.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.07.01. 23:40

Kritikusokra nem is nagyon szabad hagyatkozni lévén elég kevés az olyan, amelyik objektíven tud értékelni egy filmet.
Ugyan holnap én is közzé teszek kettőt, de mindenképp nehéz lesz majd olyat írni, ami tényleg objektív.

Ámbár nekem egyelőre a legnagyobb problémám, hogy délután fél kettőig elkerüljek minden spoilert. :)

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.07.02. 01:21

Kettőt? Mi a másik?

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.07.02. 11:49

Fentebb írtam piros betűvel:
Lesz egy kritika, amely azoknak készül, akik még nem látták a filmet - spoiler mentes, tehát elolvasása maximum segít eldönteni, hogy megnézzék-e, ha még nem biztosak benne.

Lesz egy kritika, amely azoknak készül el, akik már látták a filmet - spoileres, tehát kibeszélhető a film cselekménye anélkül, hogy másoknak el lenne spoilerezve a főbb részek.

Mivel félő, hogy itt is spoilerezések lesznek (főleg új felhasználók tekintetében) ezért eme általános társalgót zárom arra az időszakra, míg a film moziban lesz (saccolva két hét). Így elkerülhető, hogy valaki spoilerbe ütközzön, ha valaki nem használja a megfelelő kódokat, hogy elrejtse a szöveget.
Természetesen, amint kifut a film a mozikból ismét megnyitom a témát. Addig két téma lesz: egy azoknak, akik már látták a filmet, s egy azoknak, akik még nem.

Bandi bácsi
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Bandi bácsi » 2015.10.03. 18:06

A héten én is megnéztem a Genysist. A véleményeitek után meg a filmet megnézve főképp elég vegyes érzelmek vannak bennem a filmről. Szórakozni egyszer mindenképp jó volt, főleg, hogy előtte néztem egy másik filmet is a Bosszú kardját vagy mit (Sword of Vengeance) és utána az ért jobb volt :D :D
Azt le kell szögeznem, hogy semmi kritikát, sem trailert semmit nem néztem meg előtte, mondván legyen a film teljes meglepetés. Azt hittem, hogy újradolgozzák a régi filmeket, ahogy a sztori indult, de aztán hamar kiderült, hogy kevertek rajta rendesen az időutazással.
Végülis nem volt rossz, de talán annyira jó sem.
Számomra nagyon bejött az öreg Schwarzi alakítása, na meg a grimaszai. Azokon jót nevettem. Meg a Nice to meet you amikor fejjel betörte a rendőrkocsit :D Szóval ez sokat dobott rajta.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.10.08. 22:18

Örülök, hogy tetszett neked. Én a múlt héten néztem meg még egyszer, s sajnos azt az érzetet támasztotta bennem, hogy bizony ez a szériában a leggyengébb, s egyben legrosszabb rész. Sajnálom, hogy most már a filmgyártás oda jutott, hogy mindig mindent újra feldolgoznak. Schwarzenegger öregedési megmagyarázása pedig olyan szinten szájbarágósra sikerült, hogy kifejezetten zavart már a vége felé.

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2015.10.11. 20:54

Hát mint film jó volt, T filmként jobb mint a Salvation, de a 3 jobb mint ez!
http://www.youtube.com/watch?v=2U33Fy1PUI0

"Amit megteremtesz, ne hidd hogy irányíthatod is!"

T800-101
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: T800-101 » 2015.10.30. 18:46

He'll back...

Kronosz
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Kronosz » 2016.03.06. 13:39

Nekem nagyon tetszett.Jó vége lett. :)
Ha elsiratjuk a napot,mi eltünt az életből,könnyeink elhomályosítják a csillagokat is.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2016.06.08. 01:42

A Terminator Genisyst június 8-án, (azaz ma délután) 15:05-től vetíteni fogja az HBO 2. ;)

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2016.06.09. 14:27

..szomorú, hogy előbb kerül levetítésre a tv-ben, mint hogy megjelenne digitális adathordozón... :(

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2016.07.06. 13:30

Rászántam magam tavasszal és megnéztem (2016). Gyerekek, ez paródia! (na jó ez túlzás, de...) Először azt hittem nem jól látok, 1984-es klasszikus jelenetek aztán...
John Connor nagy ötlet volt, a gépek megszerezték, használták... stb, de anno pont az a motívum fogott meg, hogy a jövőbeli John Connor a mítosz legfixebb pontja.

filmvilág (2015/8):
"A Terminátor 2 végén kohóba ereszkedő T-800-as teátrális öngyilkosságával a Skynet robotjainak, úgy tűnt, bevégeztetett, cserébe a celluloid-panteonban várta őket a megérdemelt öröklét. A sírrablókra azóta is rájár a rúd: a máig jobbára Cameron ötleteinek szemérmetlen újrahasznosításából élő alkotóknak mindezidáig nem sikerült érdemben hozzátenni a második fejezettel kerekre zárt univerzumhoz – ha mégis megpróbálták, a végeredményt látva inkább ne tették volna.

Az áthallásos címével ambíciózus vállalására reflektáló Genisys új kezdetet ígér, de csupán a nagy elődökre parazitaként tapadó nosztalgia-rebootok (Jurassic World) és időutazós remixek (Sötétségben – Star Trek) nyomvonalán iparkodik csúcsra járatni a vérszívást: az újra nyitott családi fotóalbumban szinte mindenki felbukkan, emblematikus vagy épp csak bennfentesek számára kiszúrható elemek köszönnek vissza szakmányban, de az egész egy ponton túl izgalmas helyett inkább fárasztóvá válik (Umberto Eco után szabadon: egy főhajtás megható, száz nevetséges). 24 évvel az utolsó Cameron-film után persze kiéhezett kutyaként harapunk rá az odavetett koncokra, de a mimikri csak rövid ideig tudja elfedni, hogy a király meztelenebb, akár a punkokkal újfent összeakadó, CGI-elixírrel fiatalított Schwarzenegger. Hiába, a show-nak így is folytatódnia kell: a finálé ironikus, szándékolatlanul is önreflektív pillanata, amikor a fémváz alatt már érző szívet rejtő, „öreg, de nem vén” (köszönjük, értjük) apafigura a második rész befejezését felülírva ismét alámerül, de csak hogy végső, tragikus önfeláldozás helyett egykori nemezisének elpusztíthatatlan, alakváltó gúnyájában szülessen újjá. Hogyan is értenék a stúdiófőnökök, hogy nem sztárgázsira és renderfarmokra költött dollármilliók, hanem a jelenleg csillagok között járó szerző szelleme az, ami valóban hiányzik a gépből."
"A bádogember szívre vágyott." Cameron Phillips

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2016.07.10. 18:26

Üdv köztünk újra goodnow!

Én moziban láttam tavaly, s azt kell mondjam nekem is csalódás volt. Önmagában jó volt, de folytatásként borzasztó.
Több helyen kifejtettem a véleményemet, hogy annál jobban valamit nem utálok, amikor egy filmnél "törlik az előzményeket". Azaz úgy csinálnak, mint ha x rész nem is készült volna el. Oké, alternatív idővonalak, meg egyebek, de sajnos itt is ez történt.
Pedig nekem sokkoló volt a T3 vége, s jó megközelítés volt a Salvation.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2017.03.04. 23:57

Megláttam most a Mozi+ csatorna ajánlóján a Genisys plakátját. Március 15-én fogja vetíteni a csatorna este 21:00-kor. ;)

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2017.03.07. 23:32

Hmmm... én azt hittem valami "minőségi" csatorna fogja először műsorára tűzni.

T800-101
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: T800-101 » 2017.05.26. 22:46

Vetítés:

05.26. 21:00 (TV2, HD változat)
He'll back...

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2017.05.27. 00:11

Belenéztem most a filmbe. A stáblistát legalább kivágták és a film után rögtön bevágták a stáblista utáni jelenetet.

palmat
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: palmat » 2018.02.24. 15:07

Nekem nagyon bejött. Mutatott valami újat mert ugye a Terminátoroknak is haladni kell a korral. :lol:

A történet frankó volt szinte végig izgultam.Arnold is remek volt. Poénból sem volt hiány. Öreg,de még vagyok! Csak Upgradeltem. Ezek bitang jó voltak.

Számomra a szinkronhangok voltak gázak. John magyarhangja és Kyleé. Ezt a Szabó Mátét hanyagolni kellett volna. Nagyon idegesítő a vinnyogása.
"Mert ha egy gép, egy terminátor fel tudta ismerni az élet értékét, akkor talán van még remény."
           Csak a Dance, a Disco, a Rave és a Techno adhat erőt és mindent lebíró akaratot!
"Mostmár tudom miért sírtok. Csak én, sohasem tudok sírni."

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2018.02.24. 22:38

palmat írta:
2018.02.24. 15:07
Nekem nagyon bejött. Mutatott valami újat mert ugye a Terminátoroknak is haladni kell a korral. :lol:

A történet frankó volt szinte végig izgultam.Arnold is remek volt. Poénból sem volt hiány. Öreg,de még vagyok! Csak Upgradeltem. Ezek bitang jó voltak.

Számomra a szinkronhangok voltak gázak. John magyarhangja és Kyleé. Ezt a Szabó Mátét hanyagolni kellett volna. Nagyon idegesítő a vinnyogása.
Sima akciófilmnek nem rossz, csak hát ennek Terminátor filmnek kellett volna lennie. Méghozzá az 5. résznek. Az meg nem jött össze.
Vannak állandó dolgok az időben, amik meg akarnak történni...

palmat
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: palmat » 2018.02.25. 11:10

Kíváncsi vagyok a véleményedre.Mit gondolsz miért nem jött össze? (nekem viszont a Megváltás nem jött be.)
"Mert ha egy gép, egy terminátor fel tudta ismerni az élet értékét, akkor talán van még remény."
           Csak a Dance, a Disco, a Rave és a Techno adhat erőt és mindent lebíró akaratot!
"Mostmár tudom miért sírtok. Csak én, sohasem tudok sírni."

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2018.02.25. 20:09

palmat írta:
2018.02.25. 11:10
Kíváncsi vagyok a véleményedre.Mit gondolsz miért nem jött össze? (nekem viszont a Megváltás nem jött be.)
Van a Terminator Genisys topikban 2 kritika és társalgó topik, az elsőben leírtam én is, és sokan mások is a véleményüket. Érdemes elolvasni minden hsz-t.
Vannak állandó dolgok az időben, amik meg akarnak történni...

Válasz küldése