A "Terminator 6" nem létezik! (2017.05.21.)

Bejegyzésekhez tartozó hozzászólások...
Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Ellenállás
Kapcsolat:

A "Terminator 6" nem létezik! (2017.05.21.)

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2017.05.21. 19:57

caesar
Túlélő
Túlélő
Csapat: Skynet

Re: A "Terminator 6" nem létezik!

Hozzászólás Szerző: caesar » 2017.05.21. 21:37

Miért van az, ha érkezik egy hír ti azt rögtön megcáfoljátok?

T800-101
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: T800-101 » 2017.05.21. 21:55

Szia!

Nem cáfolatról van szó, hanem helyesbítésről. Fontosnak tartottuk, hogy megszülessen ez az írás, mert azok az oldalak, melyeket eljuttattak hozzánk, ömlengve állítanak olyan állításokat, melyek nem fedik a valóságot - és ezek a jogok miatt vannak. Az újságírás már csak ilyen - az összes híroldal átveszi egymástól a valótlanságokat, és futótűzként terjednek át a világhálón.

Arnold Schwarzenegger a Screen Daily-nek adott interjút Cannes-ban. Mi megkerestük az eredeti forrást, ami itt olvasható.

Schwarzenegger itt kifejti, hogy Cameron lenne a T6 producere, és az ötletei alapján ő is szerepelni fog benne.

Mi ezt a hírt egészítettük ki azokkal az információkkal, melyek szintén valós információkat hordoznak. Ezek a következők:

1.) A Terminator jogai a Skydance-nél vannak 2019-ig. Azaz, James Cameron addig egy huncut kamerát nem fog a kezébe venni, és forgatni a dolgot, mert nem teheti meg, nincs hozzá joga.

2.) Ergo, ha 2019-ig nem áll neki forgatni, akkor az átfutás számításával 2021-2022-nél előbb nem várható a T6 megjelenése.

3.) James Cameron kizárólag ötletel, mi legyen a T6 sztorija. Tehát nincs forgatókönyv még, nincs semmi, még gazdája sincs a filmnek. Márpedig amíg nincs gazdája, nem történik semmi előrelépés a film kapcsán. Az is biztos, hogy nem a Terminator: Genisys-t fogja folytatni, ez már James Cameron, és David Ellison, a Skydance fejese által is elhangzott.

Ezek tények.
He'll back...

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2017.05.21. 22:38

Én azt gondolom, hogy ha már egy franchise rajongói oldala vagyunk, s lassan idestova tíz éve létezünk, akkor nem probléma, ha törekszünk a minőségre, s objektív próbálunk lenni. De az sem elhanyagolható, hogy nem magyar oldalakról vesszük át a híreket, hanem valóban megbízható külföldi oldalakról fordítunk, ami jobban megállja a helyét, mint például egy index.hu-s cikk.

Amiket kaptunk linkeket tulajdonképpen tényként közölték, hogy lesz Terminator 6, s a főszereplő Schwarzenegger lesz, valamint elkezdődtek a film munkálatai. Ezek ebben a formában nem felelnek meg a valóságnak, csak úgy, mint ahogyan nem a Genysis folytatása lesz az új rész, ha egyáltalán elkészül.

Arnold nyilatkozata:
"It is back. It is moving forward. He has some good ideas of how to continue with the franchise. I will be in the movie.”

Ebben szó sincs arról, hogy a munkálatok megkezdődtek volna, vagy éppen a Genysis folytatása lenne az új film. Ez a szösszenet tulajdonképpen egy egyszavas hírnek felelt volna meg a facebook oldalunkon. Se többet, se kevesebbet nem ér. Ugyanis még szabad fordításban is csak annyit jelent, hogy Cameron-nak van pár ötlete, hogy hogyan lehetne folytatni a franchise-t, s ebben Schwarzenegger is benne van.

Akármennyire is tetszik, vagy nem, de Cameron semmilyen formában nem tudna még egy Terminator filmet készíteni, mert a jogok nincsenek a birtokában. S ameddig ez nincs, addig a Terminator 6 nem más, mint egy ötlet. A Skydance a Genysis-szel befürdött, újabb filmet nem tervez, s ez a másfél év kevés is lenne ahhoz, hogy újat készítsen, s profitáljon belőle, mielőtt visszaszállnak a jogok az eredeti tulajdonosra, aki nem más, mint Cameron.
Ahogyan írtam is, ha egy ilyen film készítési idejét nézzük az ötlettől, a forgatókönyvön keresztül a forgatásig, s az utómunkálatig akkor akár másfél év is lefuthat. És ha ezt 2019-től számoljuk akkor bizony sanszos, hogy ha lesz is új film, az 2022-től előbb nem láthatjuk. Továbbá 2020-tól minden évben tolna egy Avatart Cameron, szóval érdekes, hogy hogyan is képzelné el, hogy visszatér a gépek világába.

Addig pedig, ameddig nincs megbízás a Terminator 6 elkészítésére, addig ez a project pusztán egy terv, semmi több. A nyilatkozatban pedig olyan nincs, hogy lesz, hanem hogy van terv. Persze sem Cameron, sem pedig Schwarzenegger korát nem szabad elhanyagolni ebben az ügyben, mert lehet meg sem élik, vagy épp nem lesznek kompatibilis részek egy film elkészítésében.

Az, meg hogy mindenki orrba-szájba kezdi linkelgetni az index.hu-s cikket - ami egyébként saját magát cáfolja meg -, közben meg az eredeti nyilatkozatra mindenki magasról tojik elég meredek, s egyben szomorú, s nevetséges.

caesar
Túlélő
Túlélő

Hozzászólás Szerző: caesar » 2017.05.21. 22:59

Én eddig ezt értem. Csak az nem tiszta más oldalak miért akkor így hozzák le. Pl.Index?

T800-101
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: T800-101 » 2017.05.21. 23:04

caesar írta:
2017.05.21. 22:59
Én eddig ezt értem. Csak az nem tiszta más oldalak miért akkor így hozzák le. Pl.Index?
Mert őket nem érdekli ilyen mélységekben a hírek valóságtartalma, nem ásnak alá mélyebben a tényeknek. Ez pedig azért van, mert ők nem rajongók, így nincs erre affinitásuk.
He'll back...

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2017.05.21. 23:26

T800-101 írta:
2017.05.21. 23:04
caesar írta:
2017.05.21. 22:59
Mert őket nem érdekli ilyen mélységekben a hírek valóságtartalma, nem ásnak alá mélyebben a tényeknek. Ez pedig azért van, mert ők nem rajongók, így nincs erre affinitásuk.
...vagy csak simán félrefordítanak. :)

caesar
Túlélő
Túlélő

Hozzászólás Szerző: caesar » 2017.05.23. 14:40

Miért nem lehet linkelni az fb oldalra?

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: A "Terminator 6" nem létezik! (2017.05.21.)

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2017.05.23. 20:24

Schwarzenegger nyilatkozata kapcsán mi közöltünk egy helyesbítést azzal szemben, amit a magyar oldalakon lehet olvasni, s elég gyorsan, szinte futótűzként terjed, s mindegyiknek az alapja a cannes-i interjú.
Mi leírtuk, hogy az a hír, ami a magyar oldalakon terjed, mely szerint lesz Terminator 6, s Schwarzenegger lesz benne ismét nem felel meg a valóságnak. A nyilatkozat alapján annyi az egész, hogy Cameron-nak van pár ötlete, s Schwarzenegger is benne van. Ez a két mondat hangzott el, amelyet elég jól felfújtak a hazai hírportálok.

Azt gondolom, aki belájkolta az oldalunkat, az minden bizonnyal olvas is minket. Eme bejegyzés ellenére megint kaptunk üzenőfalunkon történő megosztást magyar weboldalról, ami a Terminator 6-ról írt, természetesen ugyanazt, mint a többi forrás megjelölése nélkül. Ezért közös megegyezés alapján korlátoztuk a hozzáférést, mivel nincs kedve senkinek gyomlálni a linkeket, vagy minden egyes linkelőnek levezetnie azt, amit a bejegyzésünkben megtettünk. Így aztán kizárólag az általunk közzétett bejegyzések kommentelhetőek.

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2017.05.24. 11:52

Felröhögtem! :lol:
Komolyan ennyire síkok itthon az emberek? Egy interjút lehoz kb. minden magyar oldal és mindent egyesével linkelgetnek nektek? :lol: :mrgreen:
De szerintem felesleges idegeskedni miatta. 8-) Ezért kár lenne lezárni az oldalt teljesen. Bár ki küldhet olyan linket, ami elkerülte a figyelmeteket. Szerintem.-
Kép

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2017.05.25. 04:53

The Survivor! írta:
2017.05.24. 11:52
Felröhögtem! :lol:
Komolyan ennyire síkok itthon az emberek? Egy interjút lehoz kb. minden magyar oldal és mindent egyesével linkelgetnek nektek? :lol: :mrgreen:
Igen. Mert gondolom, hogy azzal a céllal történik a linkelés, hogy vagy nem olvasta a főoldalt - amire akármennyire is kevésnek tűnik az esély, de facebook generáció miatt megvan bőven -, vagy pedig elolvasta, s ő ebből azt szűrte le, hogy mi megcáfoltuk, de ezzel szemben pedig több magyar oldal mást ír. És, ha több weboldal azt írja akkor már biztos igaznak kell lennie. Az persze tök mindegy, hogy mindegyik egymástól veszi át, illetve egy interjúból azt a két mondatot veszi alapul, ami teljesen mást jelent tartalmilag, mint amit lehoztak cikkbe.
The Survivor! írta:
2017.05.24. 11:52
De szerintem felesleges idegeskedni miatta. 8-) Ezért kár lenne lezárni az oldalt teljesen. Bár ki küldhet olyan linket, ami elkerülte a figyelmeteket. Szerintem.-
Többször előfordult, hogy lekéstem egy hírt, mert mondjuk arra a hétre sok volt a munka, vagy éppen nem voltam itthon, esetleg beteg voltam és tojtam mindenre. Ilyenkor jól jött, ha volt egy belinkelés. Szerencsére még így is az esetek 90%-ban előbb találok rá az adott hírre, mint hogy be legyen linkelve.
Mint ahogyan T800-101-nek is írtam, hogy kívülállóként elengedem az ilyen híreket, mivel tudom melyik site a megbízható, s elég jól tudok angolul, hogy ne félrefordított, vagy felnagyolt magyar oldalakat böngésszek. Azonban weboldal tulajdonosként, szerkesztőként bosszantó, amikor valami rosszul kerül bele a köztudatba minden háttérinformáció nélkül, majd terjed, mint a futótűz. Eme célt szolgálta ez a bejegyzés is. De a bejegyzés után is megy ész nélküli linkelgetés, az már a vicc kategória. Holott mi objektíven leírtuk a tényeket, s valóban az eredeti forrást használtuk, ami még szabad fordításban sem azt jelenti, hogy lesz T6 és ebben Arnold is benne lenne. Hanem azt, hogy van pár ötlet. Se több, se kevesebb.

Lezárva nincs, de csak hírekhez lehet hozzászólni. De az ingerküszöböm kevés lett, lévén a cikk után még a harmadik napon is linkeket kellett gyomlálnom. Mert, ha még itthon lettem volna oké. De amikor munkahelyen, ebédszünetben kapom az értesítést, akkor nehéz reagálni rá bármit is érdemben. Meg nem is negyed, vagy fél órákat akarok azzal tölteni, hogy normális hangnemben írjak választ anélkül, hogy megsértsem a másikat.

Eddy
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Eddy » 2017.06.01. 11:23

Nem akarok "ünneprontó" lenni, de szerintem az első két résznél, már úgysem fognak tudni jobbat csinálni.
Szerintem Cameron , maga se.
Ugye anno Cameron, ezzel kelt, ezzel feküdt, de valami felülmúlhatatlant alkotott.
És anno, Cameron maga nyilatkozott valami olyasmit, hogy ő lezárta a Terminátort, a második résszel.

És az se kizárt, hogy inkább arra gondolhatott, hogy 'mindent a csúcson kell abbahagyni'.

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2017.06.02. 15:03

Jól ráharaptak erre a T6 témára. Hétvégén csak! 10 oldalon láttam még mindenféle salakannyaggal körítve. :D Egyik azt írta a Genisys folytatása lesz és még Linda Hamilton is benne lehet,. :ugribug
Kép

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.06.03. 01:06

Eddy írta:
2017.06.01. 11:23
Nem akarok "ünneprontó" lenni, de szerintem az első két résznél, már úgysem fognak tudni jobbat csinálni.
Szerintem Cameron , maga se.
Ugye anno Cameron, ezzel kelt, ezzel feküdt, de valami felülmúlhatatlant alkotott.
És anno, Cameron maga nyilatkozott valami olyasmit, hogy ő lezárta a Terminátort, a második résszel.

És az se kizárt, hogy inkább arra gondolhatott, hogy 'mindent a csúcson kell abbahagyni'.
Voltak azért elképzelései a 3. részre csak a stúdió nem volt nagyon rá vevő szinte meg se hallgatták mit akar ezért tojt az egészre, és nem csoda, hogy leadta a jogokat ámbár amit eddig leműveltek ezzel a szériával a 2. rész után az inkább siralmas mint jó. Egyedül a sorozatra tudom azt mondani, hogy jó volt a többi vagy gyenge vagy átlag.

Eddy
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Eddy » 2017.06.04. 20:13

"Voltak azért elképzelései a 3. részre csak a stúdió nem volt nagyon rá vevő szinte meg se hallgatták mit akar ezért tojt az egészre, és nem csoda, hogy leadta a jogokat ámbár amit eddig leműveltek ezzel a szériával a 2. rész után az inkább siralmas mint jó. Egyedül a sorozatra tudom azt mondani, hogy jó volt a többi vagy gyenge vagy átlag."

Hát a sorozatnak is inkább az első évada volt jó, a másodikba, már sok volt a "töltelék" epizód.

És milyen nyitottan maradt az egész dolog...

Emlékszel?
Mennyit találgattunk, itt is a terminatorchronicles oldalon, hogy mi lett volna, ha...

Hmmm...de rég volt... :?

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2017.06.04. 20:56

Kimi17 írta:
2017.06.03. 01:06
Voltak azért elképzelései a 3. részre csak a stúdió nem volt nagyon rá vevő szinte meg se hallgatták mit akar ezért tojt az egészre, és nem csoda, hogy leadta a jogokat ámbár amit eddig leműveltek ezzel a szériával a 2. rész után az inkább siralmas mint jó. Egyedül a sorozatra tudom azt mondani, hogy jó volt a többi vagy gyenge vagy átlag.
Én pedig, ha jól emlékszem akkor Cameron a T2-vel elérte a csúcsot, s nem akart több folytatást. Ötlet volt, de végül úgy látta, hogy nem tudna jobbat alkotni. Erre tökéletes példa a második rész alternatív jelenete, mely végül a Judgement Day Skynet Edition befejezése lett. Így akinek nagyon nem tetszettek a többi részek, azoknak kerek lehet a történet a Skynet Edition-nal, ahol a T2 végén a 70 éves Sarah mondja el, hogy sikeresen megakadályozták az Ítélet napját.
Eddy írta:
2017.06.04. 20:13
Hát a sorozatnak is inkább az első évada volt jó, a másodikba, már sok volt a "töltelék" epizód.
A sorozat nekem is a kedvencem volt, s az is maradt. Ámbár tény, hogy én alternatív dologként, sorozatként tekintettem rá, s eszembe se jutott folytatásként, alternatív történetként belegyömöszölni a franchise-ba. Nekem nagyjából olyan volt, mint ha soha nem létezett volna az eredeti koncepció, hanem egyszer csak jött egy robotos sorozat.

Azóta persze felnőttem, változtam, s azért a látásmódom átcsapott objektivitásba.
A második évad jobb volt, mint az első. De sajnos csak 9 vagy 13 részes formában tudott volna működni, mert így sajnos kellettek a töltelék epizódok. Ha 13 epizódra lett volna meg a 22 részes büdzsé akkor nyilván pörgősebb, látványosabb lehetett volna.
Eddy írta:
2017.06.04. 20:13
És milyen nyitottan maradt az egész dolog...
Sajnos ez a sorozatbiznisz rákfenéje.
A készítők bíznak a folytatásban, s a csatornák pedig akkor jelentik be, hogy melyeket újítják meg, melyekből nem kérnek több részt, amikor már rég le van forgatva az adott évad. A cliffhangerrekre pedig szükség van, mert ha nem fejeződik be a történet az évad végén, akkor az érdeklődés fennmarad, s a néző a következő évadban is visszatér. Sajnos a TSCC esetében már rég le volt forgatva az évadzáró, s annak levetítése után egy hónapra rá volt a tévés upfronts, ahol kaszálták. Bár véleményem szerint ahogyan kiálltak a rajongók (mozgó reklámkampány, videók stb.) megérdemelt volna egy befejező évadot.

...bár szerintem azt kellett volna csinálni, mint annak idején a Jericho esetében. Mogyoró helyett mondjuk egy tonnányi csavart, vagy fém alkatrészt küldeni a FOX házba. :D

Eddy
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Eddy » 2017.06.05. 10:01

Dentorel írta:
2017.06.04. 20:56
Ötlet volt, de végül úgy látta, hogy nem tudna jobbat alkotni.
Igen, pont ezt éreztem, és gondolom én is.
A második rész annyira jól sikerült, és hozta az elvárt színvonalat, minőséget, hogy a filmtörténelem legnagyobb alakjává tette a terminátort.

Érdekes, hogy ez a "skynet editionos" befejezés nem igazán ismert.
Én láttam, már többször is, de csak külön kutatás után akadtam rá.
Nekem megvan a második rész, 2 eredeti, külön-külön kiadásban, és egyiken sincs rajta. :?
Dentorel írta:
A sorozat nekem is a kedvencem volt, s az is maradt. Ámbár tény, hogy én alternatív dologként, sorozatként tekintettem rá, s eszembe se jutott folytatásként, alternatív történetként belegyömöszölni a franchise-ba. Nekem nagyjából olyan volt, mint ha soha nem létezett volna az eredeti koncepció, hanem egyszer csak jött egy robotos sorozat.
Igen, mikor láttam 2007 őszén, a pilot-ot, én is bezsongtam, hogy egy ekkora kultuszból, végre sorozat lesz, és lesz minden hétre egy új epizód, izgalom. :)
Hát nem így lett...legalábbis nem sokáig élt a dolog. :(
Dentorel írta:
Azóta persze felnőttem, változtam, s azért a látásmódom átcsapott objektivitásba.
A második évad jobb volt, mint az első. De sajnos csak 9 vagy 13 részes formában tudott volna működni, mert így sajnos kellettek a töltelék epizódok. Ha 13 epizódra lett volna meg a 22 részes büdzsé akkor nyilván pörgősebb, látványosabb lehetett volna.
Igen, lassan 10 éve.
Azóta én is közelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz.
Jujj, de öreg vagyok már...
Dentorel írta:
Sajnos ez a sorozatbiznisz rákfenéje.
A készítők bíznak a folytatásban, s a csatornák pedig akkor jelentik be, hogy melyeket újítják meg, melyekből nem kérnek több részt, amikor már rég le van forgatva az adott évad. A cliffhangerrekre pedig szükség van, mert ha nem fejeződik be a történet az évad végén, akkor az érdeklődés fennmarad, s a néző a következő évadban is visszatér. Sajnos a TSCC esetében már rég le volt forgatva az évadzáró, s annak levetítése után egy hónapra rá volt a tévés upfronts, ahol kaszálták. Bár véleményem szerint ahogyan kiálltak a rajongók (mozgó reklámkampány, videók stb.) megérdemelt volna egy befejező évadot.

...bár szerintem azt kellett volna csinálni, mint annak idején a Jericho esetében. Mogyoró helyett mondjuk egy tonnányi csavart, vagy fém alkatrészt küldeni a FOX házba. :D
Na jó, legyen cliffhanger, de azért nem illik így bánni a nézővel, illetve a rajongókkal. :)
Ennyire nyitva hagyni, ilyen bizonytalanul, ilyen kétségek között... :(
Azért ez csúnya dolog volt...

Ha nincs is befejező évad, akkor legalább egy "befejező" filmet, azért illett volna csinálni...

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.06.05. 18:44

Én nem így tudtam vagy tudom voltak tervei egy 3. részre nem hiába készítették el hivatalosan is a 3. részt mert ugye addig üsd a vasat míg meleg....Csak ugye a stúdió hamar össze akarta rakni a filmet a sok zséért, és Cameron mint ugye tudjuk nem a sietve összetákolunk egy mozifilmekről híres...

De amúgy lényegtelen mi volt meg mi nem volt azt tudjuk, hogy jöttek amik jöttek....

Eddy
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Eddy » 2017.06.05. 22:04

Kimi17 írta:
2017.06.05. 18:44
Én nem így tudtam vagy tudom voltak tervei egy 3. részre nem hiába készítették el hivatalosan is a 3. részt mert ugye addig üsd a vasat míg meleg....Csak ugye a stúdió hamar össze akarta rakni a filmet a sok zséért, és Cameron mint ugye tudjuk nem a sietve összetákolunk egy mozifilmekről híres...

De amúgy lényegtelen mi volt meg mi nem volt azt tudjuk, hogy jöttek amik jöttek....
És már sosem tudjuk meg, hogy Cameron eredeti ötletei, mik lettek volna... :?

Tán, a második rész után, ő sem mert már belenyúlni, a darázsfészekbe. :)

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.06.07. 19:19

Azért abba a T2 Battle cumóba több Terminator feeling van mint az összes eddigi folytatásba T2 után. Szóval már onnan is látszik, hogy volt neki ötlete még ,ha ezek bele se kerültek volna. Valamilyen szinten az öreg még a saját T 1000-resét is tovább tudta emelni azzal a nagy döggel.

Eddy
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Eddy » 2017.06.09. 12:03

Kimi17 írta:
2017.06.07. 19:19
Azért abba a T2 Battle cumóba több Terminator feeling van mint az összes eddigi folytatásba T2 után. Szóval már onnan is látszik, hogy volt neki ötlete még ,ha ezek bele se kerültek volna. Valamilyen szinten az öreg még a saját T 1000-resét is tovább tudta emelni azzal a nagy döggel.
Na, ez a T2 Battle legalább rajta van az eredeti dévédéken, amiket anno megvettem. :)
Mármint az extra lemezen.

Szerintem az is benne van, hogy nem merte megcsinálni a harmadik részt, mert a korábbi részek, (főleg a második) annyira jó lett, hogy attól tartott, hogy nem tudja felülmúlni.

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.06.11. 18:05

Ha van ember aki tudta volna emelni a tétet akkor az ő. Én úgy emlékszem a bővített verzión csak a hogyan készült van róla, de majd előveszem már, és megtekintem. Én eddig csak yutubon láttam.

Eddy
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Eddy » 2017.06.11. 22:13

Kimi17 írta:
2017.06.11. 18:05
Ha van ember aki tudta volna emelni a tétet akkor az ő. Én úgy emlékszem a bővített verzión csak a hogyan készült van róla, de majd előveszem már, és megtekintem. Én eddig csak yutubon láttam.
Csakhogy James Cameron olyan terminátor rendező, aki csak a biztos "emelésre" akart menni.

És mivel, a második részt (is), ennyire jól megcsinálta, már nem mert tovább lépni.

Túlzott maximalizmus "hibája"...

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.06.18. 19:56

Lehet lépett volna ő, ha több időt kap. De a stúdió mindenképp akarta a 3. részt mert kellett a zsé látszott is az eredményen milyen lett a film.
Mind1 már így alakult, de sajnálatos, hogy így lerombolták ezt az egész mítoszt....

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2017.06.19. 06:30

Kimi17 írta:
2017.06.18. 19:56
Lehet lépett volna ő, ha több időt kap. De a stúdió mindenképp akarta a 3. részt mert kellett a zsé látszott is az eredményen milyen lett a film.
Mind1 már így alakult, de sajnálatos, hogy így lerombolták ezt az egész mítoszt....
A 3. részből ha kivesszük az elején levő elcseszett humort, meg az önvezető autós üldözést valahogy hihetőbbé tesszük, akkor tulajdonképp rendben is lenne maga a film. Még ha nem is emelkedik cameroni magasságokba. Egy rendezői változattal lehetne segíteni a dolgon, persze ezt akarni is kéne.
Vannak állandó dolgok az időben, amik meg akarnak történni...

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2017.06.21. 13:34

A DVD vs. Blu-ray kérdéskört ebben a topicban lezártam.

Előzményeket, és folytatásokat az erre kialakított témában lehet követni, reagálni.

Eddy
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Eddy » 2017.07.11. 09:46

Ezzel a Terminator 6-al kapcsolatban, össze-vissza irkálnak mindent.
Angol, magyar oldalakon, hírekben, stb., egyaránt. :(
Teljesen zavaros és ellentmondásos. :(

De most akkor tulajdonképpen mit is akarnak, akarunk?
További Terminator epizódokat, vagy James Cameront, vagy azt, hogy mindenképp ő rendezze?
Vagy csak (ne mondjam meg, milyen) pénzt, meg bevételt, profitot, ebből is?
Fittyet hányva mindenre?

Hmmm...
"Lassan" el kéne már dönteni... :?

Válasz küldése