Vajon keserédes Terminator 2 kiadások érkeznek szeptemberben? [2017.08.18.]

Bejegyzésekhez tartozó hozzászólások...
Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Ellenállás
Kapcsolat:

Vajon keserédes Terminator 2 kiadások érkeznek szeptemberben? [2017.08.18.]

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2017.08.18. 19:05

The Survivor!
Katona
Katona

Re: Vajon keserédes Terminator 2 kiadások érkeznek szeptemberben? [2017.08.18.]

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2017.08.19. 18:58

Tök jó. Hosszabb kiadás, alternatív befejezéses kiadás nuku. Örüljünk ennek a fapadosnak.
Aki meg a moziváltozat rajongója az meg nézzen ki a fejéből okosan. Mert lehet megveszi aztán befürdik vele mert később jön jobb képpel a másik kiadás. Ha nem veszi meg akkor meg lehet két szék közt a pad alatt leszünk. Mire kiderül jön-e az új addigra lehet elfogy mindegyik. Tök jó :roll:
Kép

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2017.08.20. 08:08

Nekem alap vétel lesz erre várok már évezredek óta a mozis verzióra....az se izgat,ha gyengébb a minősége valamivel nálam ez a verzió visz mai napig mindent.

Számomra az év egyik legjobb híre!

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2017.08.20. 16:37

Én meg azt mondom nem jönne a T2 szeptemberben meg sem jelenne a film BD-n meg DVD-n megint. Szerintem a Bontonfilm kihasználva a T2-es mozipemiert és kinyomja gyorsan hátha nyereséges. És úgy van előadva ez az egész, mintha örülnünk ellene annak, hogy ez a hiánycikk végre megjelenik itthon. Holott évek óta meg lehetett venni csak itthon nem. Biztos egyedül vagyok a véleményemmel de ez az itthoni filmipar egy csődtömeg. Oké, hogy nem vásárolnak sokat. De akkor nagyjából annyit gyártsanak le, hogy inkább elfogyjon és lemaradjanak róla az emberek, mint tescoban 100ft-ért kiturkálhatóak legyenek, mert ott maradt a kiadó nyakán. Aztán meg jöhetnek az érvek, hogy x nem jelenik meg vagy nem folytatódik mert nem fogyott jól.

Tényleg jó lesz venni egy olyat teljes áron, ami évek óta megvásárolható. Ha már a mozis változat jön csak akkor én inkább erre adnám a voksomat.
Kép

De olyan kéne amin rajta van minden változat. Az lenne a királyság.
Kép

Eddy
Beépülő
Beépülő
Csapat: Skynet

Hozzászólás Szerző: Eddy » 2017.08.22. 22:02

The Survivor! írta:
2017.08.20. 16:37
Én meg azt mondom nem jönne a T2 szeptemberben meg sem jelenne a film BD-n meg DVD-n megint. Szerintem a Bontonfilm kihasználva a T2-es mozipemiert és kinyomja gyorsan hátha nyereséges. És úgy van előadva ez az egész, mintha örülnünk ellene annak, hogy ez a hiánycikk végre megjelenik itthon. Holott évek óta meg lehetett venni csak itthon nem.
Így van.
Meg kell várni, amíg a dolog kifutja magát.
Ha lesz összehasonlító alap, akkor kell eldönteni, hogy mit veszünk meg, és mit nem.

Én pölö az endoarm változatot is megvenném, egy bizonyos összegért / összegig, csak mivel nem tartalmaz DVD lemezt, így nem fogom.
The Survivor! írta:
2017.08.20. 16:37
Biztos egyedül vagyok a véleményemmel de ez az itthoni filmipar egy csődtömeg.
Nem vagy egyedül. Most én (is) egyetértek veled.
Az, hogy hónapokig kellett szerencsétlenkednem, jobbra-balra, mire meglett a Genisys, DVD-n.
És Angliából, valahogy meglett...végre...
Hát finoman szólva, "kissé" bosszantó...

Eredetileg úgy terveztem, hogy elmegyek a Média Márktba, leveszem a polcról, ahogy annak lenni kell(ene), kifizetem, és ennyi.
Hát...nagyon nem így lett...

És ha meg is fog jelenni a második rész, (megint), akkor valami fontos, tuti hiányozni fog róla (megint).

Válasz küldése