Hol és mennyiért?

Minden, ami a hazai és a külföldi DVD és Blu-ray kiadásokkal kapcsolatos:
- Megjelenési dátumok;
- Vélemények;
- Kritikák.
Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Ellenállás
Kapcsolat:

Hol és mennyiért?

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2008.05.06. 17:17

Ha rábukkansz egy-egy darabra, akkor itt tehetsz róla említést.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Hol és mennyiért?

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2008.05.06. 17:23

Mai napon sikeresen megvásároltam a második rész dupla lemezes rendezői változatát a békéscsabai MediaMarkt üzletben szerintem olcsó, 1490 forintos áron. Egyelőre még nem kukkantottam bele, de pár kép ízelítőnek:

Borító
Kép

Kép

Belülről
Kép

Lemezek:
Kép

Kép

Shallia
Felderítő
Felderítő
Felhasználó neme: Lány/Nő
Csapat: Skynet

Hozzászólás Szerző: Shallia » 2008.05.07. 16:57

Hmm, azt hiszem, jövő héten én is körülnézek a MM-ban

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2008.05.11. 12:55

Megéri. Persze vannak drága dolgok, nem mondom, de egyszer kétszer tényleg rá lehet akadni elég jó dolgokra. Én múltkor 2000 Ft-ért vettem 20 db üres DVD-t. Pontosabban 10 darab volt egy csomagban, az pedig 990 Ft volt. Jó, még ennél is olcsóbban tudnám beszerezni, de arra 1-2 napot várni kéne, a Media Markt meg itt van tőlem egy olyan háromnegyed órára oda-vissza.
Például ott vettem meg a Terminátor 2 két lemezes, rendezői változat DVD-t, máshol 3500 Ft-ba kerül. Például ott vannak a Lost DVD-k. Az első két évad egyenként 4990 Ft-ba kerül, csak a legújabb, a harmadik kerül 7990 Ft-ba, máshol pedig mindhárom 7990 Ft-os áron kapható.
Memória kártya is (telefonba) 1GB 3990 Ft, 2 GB pedig 5990 Ft.
Sajnos nem mindenre igaz. Legutóbb kerestem headset-et, a sony ericsson w300i-mhez, mert sajnos kinyúlt. A T-Mobile üzletben megvettem 3500 Ft-os áron, míg az MM-ben 9900 Ft (!)-os áron lehetett venni. Pedig a SE hivatalos oldalán és a T-Mobile oldalán is ajánlott fogyasztói ár 3500-4000 Ft.
De DVD,CD szempontjából tényleg megéri.

Bandi bácsi
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Bandi bácsi » 2008.05.23. 23:04

20 db DVD 2000 Ft-ért.. az elég drága :)
Ha neten rendelsz, jóbal olcsóbb! :D

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2008.05.24. 01:12

Mint már említettem, háromnegyed órára van. Olcsóbban venném, akkor pedig várnom kéne 1-2 napot. Számomra elfogadható árnak találom azt a 100 Ft/DVD árat.
Néha inkább kényelmes vagyok. :lol:

Shallia
Felderítő
Felderítő
Felhasználó neme: Lány/Nő

Hozzászólás Szerző: Shallia » 2008.05.24. 19:55

A Terminátor filmek a Duna Plaza Saturnban is megvásárolhatók, ha jól emlékszem, 2000 Ft-ért..........Békéscsaba, ott a pont :D

Tumaudio
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Tumaudio » 2008.06.26. 11:05

Hát Jacob 100Ft/ dvd az nagyon sok még akkor is ha nem akarsz várni.
Én külfüldről rendelem meg nagy tételben ami kihúzza egy évig is. Maxell vagy TDK típusú lemez 60Ft os áron. Ha több személy rendel nagy tételben akkor ingyenek kiszállítás van, ha csak egy ember akkor van kiszállítási dí is, de ha nagy csomagot veszel annál gazdaságosabb. Ha meglesz az oldal linkje akkor felteszem nemtom hova raktam el :?

És most amit kérdezni akartam: Az első rész duplalemezes változatát be tudom Csabán szerezni?
"Mindenkinek megvan a saját időgépe. Az emlékek a múltba, az álmok a jövőbe repítenek."

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2008.06.26. 14:23

Hát őszintén annyira nem szoktam utánna járni, hogy milyen filmet hol lehet kapni, főleg azért is mert inkább a letöltést választom, mert azért itt szerintem elég szegényes a felhozatal, sok minden nem jelent meg.
Én a T2 dupla lemezes változatát szereztem be pár hónappal ezelőtt a MediaMarktban. De a Terminátor DVD-t láttam még korábban a Tesco-ban is. Csabán ez a két nagy üzlet ahova érdemes benézni ha valamit keresel adathordozón. Ha ott nincs akkor nem hiszem, hogy kisebb üzletekben van. Shallia már rendelt netről, én tartózkodok tőle, de ott biztosan be tudod szerezni. Csak ott például a T2-es DVD 2000-2500 forintot kóstatál, amit én az MM-ben 1490 Ft-os áron szereztem be.
Igaz, most már a 100 Ft/DVD-ből 140 Ft/DVD lett, de sebaj. Én is tudnám olcsóbban szerezni de már leírtam: kb. 1-2 napot kellene rá várni. Ezzel meg az a baj, hogy általában mindig akkor fogy el a DVD amikor nagyon kéne. Csak az általános példa: túl sok letöltés, kevés hely. Azonnal meg akarok felszabadítani új letöltés miatt. Azonban várni kellene 1-2 napot. Így meg 1 órán belül megvan a lemez és máris csinálhatom a dolgomat... Szóval én inkább az időre megyek rá.

Bandi bácsi
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Bandi bácsi » 2009.04.04. 12:58

Dentorel írta:Mai napon sikeresen megvásároltam a második rész dupla lemezes rendezői változatát a békéscsabai MediaMarkt üzletben szerintem olcsó, 1490 forintos áron. Egyelőre még nem kukkantottam bele, de pár kép ízelítőnek:
[...]
így utólag olvasva, elég drágán jutottál hozzá.
Mindenki figyelmébe ajánlanám a Vaterát, hátha valaki már megvette és nem kell neki, s ott árulja. Jóval olcsóbb használtan.

Én ugyanehhez 400Ft (+200Ft posta)-ért jutottam hozzá, sőt díszdobozzal és hogy készült kiskönyvvel együtt :)
Szóval vannak jó dolgok, érdemes nézelődni. ;)

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2009.04.04. 17:06

Nagyon másodkézből nem szeretek vásárolni semmit. Persze kivételek mindig vannak, de DVD-ket kizárólag megveszem, vagy letöltöm. Másodkézből nem veszek át semmit. Ismerőseim meséltek a Vatera, és TeszVesz hátrányairól is, hogy szerencse kell ahhoz, hogy az ember ahhoz jusson, amihez akar.
Regisztráltam is, láttam sokan jártak rosszul, szóval ezeket a lehetőségeket inkább hanyagolom.

Bandi bácsi
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Bandi bácsi » 2009.04.04. 22:37

Hát én már jópár filmet vettem, eddig 100%-osan meg vagyok elégedve :)

Figyelni kell a pozitív visszajelzéseket... akinek csak olyan van, biztosan nem fog átvágni :P

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2009.04.05. 11:40

Persze, de valahogy mégis jobban szeretem, ha a "szűz" DVD-t teszem be a lejátszóba. :mrgreen:
Talán, ha egyszer nagyon elvetemült leszek, akkor majd rendelek onnan valamit.

Puffin
Túlélő
Túlélő

Hozzászólás Szerző: Puffin » 2013.02.28. 17:06

Sziasztok!

Új vagyok még itt. Köszönöm h aktiváltátok a profilomat.
Szeretnék egy fontos kérdést feltenni. Megvettem életem első BD lejátszóját. Nagy gyűjtő vagyok. Van sok DVD a polcomon. Most kezdeném a BDket. De kicsit finnyás vagyok ezen a téren. Csak teljes sorozatokat szeretem. Esélyem lenne a T1 és T4 BDre. Sehol nem találtam a 2-3 részt. Itt írtátok h esélytelen. Ezzel kapcsolatban kérnék felvilágosítást.

Köszönöm
Peti

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2013.02.28. 19:18

A második, harmadik rész nálunk nem fog megjelenni, mivel független film. Az én olvasatomban azt jelenti, hogy egyik kiadó sem rendelkezik a kiadási joggal, sajnos. Így marad a külföldről való régiózár nélküli kiadás, illetve beletörődsz, hogy ezek nem igen fognak megjelenni nálunk, s beéred az első és a negyedik résszel. :(
Egyébiránt üdv a fórumon. :)

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.07.01. 07:23

Dentorel írta:A második, harmadik rész nálunk nem fog megjelenni, mivel független film. Az én olvasatomban azt jelenti, hogy egyik kiadó sem rendelkezik a kiadási joggal, sajnos. Így marad a külföldről való régiózár nélküli kiadás, illetve beletörődsz, hogy ezek nem igen fognak megjelenni nálunk, s beéred az első és a negyedik résszel. :(

Már bocsi de nekünk a Terminátor 3 megvan DVD-n a 2 lemezes verzió, vagyis mégis csak kiadták! :tapsvihar
http://www.youtube.com/watch?v=2U33Fy1PUI0

"Amit megteremtesz, ne hidd hogy irányíthatod is!"

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2014.07.02. 00:37

TOK715 írta:
Dentorel írta:A második, harmadik rész nálunk nem fog megjelenni, mivel független film. Az én olvasatomban azt jelenti, hogy egyik kiadó sem rendelkezik a kiadási joggal, sajnos. Így marad a külföldről való régiózár nélküli kiadás, illetve beletörődsz, hogy ezek nem igen fognak megjelenni nálunk, s beéred az első és a negyedik résszel. :(

Már bocsi de nekünk a Terminátor 3 megvan DVD-n a 2 lemezes verzió, vagyis mégis csak kiadták! :tapsvihar
Ha elolvasod figyelmesebben Puffin hozzászólását (amire reagáltam, melyet idéztél), akkor láthatód, hogy a BD, azaz a Blu-ray verzióról van/volt szó. A második és harmadik rész továbbra is független film, így nálunk nem vásárolható meg erre a formátumra.

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.07.02. 09:05

Dentorel írta:
TOK715 írta:

Ha elolvasod figyelmesebben Puffin hozzászólását (amire reagáltam, melyet idéztél), akkor láthatód, hogy a BD, azaz a Blu-ray verzióról van/volt szó. A második és harmadik rész továbbra is független film, így nálunk nem vásárolható meg erre a formátumra.
Ja, bocsi.

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.01.03. 19:51

Na most az 1. és 2. rész kéne nekem 2 dvd-és verzióba de nagyon már szinte sehol se kapni ahol meg lehet irgalmatlan összeg.

Ez a kiadás megvan valakinek?

Ebbe amúgy tokkal vannak benne a dvd-ék a packba vagy úgy van elosztva hogy 6 dvd egybe?

http://www.rocky.hu/dvd/akcio/terminato ... oboz-6-dvd

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2015.01.04. 12:53

Hát a T3 úgy van meg hogy 2 lemez, de az első kettőt így nem láttam, talám OLX-en. Abba igen 6 DVD van 3 film, és 3 ismertető, hogy készűltek, stb gondolom.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.01.04. 14:39

Kimi17 írta:Na most az 1. és 2. rész kéne nekem 2 dvd-és verzióba de nagyon már szinte sehol se kapni ahol meg lehet irgalmatlan összeg.

Ez a kiadás megvan valakinek?

Ebbe amúgy tokkal vannak benne a dvd-ék a packba vagy úgy van elosztva hogy 6 dvd egybe?

http://www.rocky.hu/dvd/akcio/terminato ... oboz-6-dvd
Digipack. Van egy gyűjtődoboz, abból kiveszed a tokot, s a tokot kinyitva úgy vannak a lemezek, hogy tudod őket lapozni, mint egy könyv.

Bár, ha alapul vesszük, hogy DVD, akkor a 19,990 forintos ár nem éri meg.

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.01.04. 14:58

Akkor úgy van mint a Batmannél, hogy egy nagyobb tokba van amit kitudsz bontani.

Irgalmatlan összeg, de egyszerűen nem találom sehol se, és az első kettő kedvenc film, és mai napignem tudtam beszerezni 2 lemezes kiadásba....a vatera meg ilyen helyek engem nem érdekelnek és teljesen origináltan akarom.

Lehet megveszem mert olcsóbbat nem találok, és mivel kedvenc így valahogy be kell szereznem. Csak lenne a fél ára....
talám OLX-en
Ez melyik oldal is lenne?

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.01.04. 19:58

Azt nem tudhatom, hogy a Batman milyen volt, lévén nem találkoztam azzal a kiadással.

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.01.04. 20:05

Nekem viszont megvan ugyan ilyen díszdoboz, és ha kiveszed akkor kinyithatóan benne van a 3 film extrásan.

http://www.xpress.hu/xp/prod.asp?PID=19 ... 3926981632

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2015.01.04. 21:22

OLX.hu de annyira nem megbízható, használt, stb.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.01.04. 21:29

Szerintem már kifejtettük, hogy attól még, hogy használt nem rossz.
Nekem például a Blu-ray gyűjteményem (köztünk a Terminator Salvation is), ilyen oldalakról származik és egyiknek sem volt semmi baja, most is meg tudom őket nézni. Megbízható eladótól kell venni és akkor nagyon kicsi a valószínűsége, hogy :shit veszel.

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.01.04. 23:45

Én is osztom Dentorel véleményét. Miért lenne rossz ha használt? Ha nem karcos a lemez és sértetlen a doboz meg a papír rajta akkor egyenrangú dvd lehet a többivel a polcon. Én így gondolom.
Kép

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.01.05. 01:12

Jó ez eddig nem is ok, de kedvenc filmek ezek, és akkor már hadd érezzem az Original illatát valahogy úgy érzem mégis megérdemlem,hogy megszerezzem így, és nem mástól még akkor is,ha jó a minősége...

Irgalmatlan összeg, de mint elvetemült fan, és élek halok a filmért így valószínű megveszem.

Te magad is írtad Dentorel fentebb, hogy jobb a ''szűz'' kéz megbízhatóbb. Original kell nekem mindenképp.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.01.05. 11:29

Kimi17 írta:Jó ez eddig nem is ok, de kedvenc filmek ezek, és akkor már hadd érezzem az Original illatát valahogy úgy érzem mégis megérdemlem,hogy megszerezzem így, és nem mástól még akkor is,ha jó a minősége..
????

Nem igazán érzem az összefüggést a mondandóid között. Tehát azért, mert te rajongó vagy, akkor megérdemled, hogy egy bontatlan kiadást kapj, mert csak így érzel teljességet? Nem mondom, hogy nem lehet megérteni, de hülyeség.
Én áttértem a DVD-ről Blu-ray-re, aminek ugye nagyobb az árfekvése, de azért aminél úgy érzem megérdemli, megveszem. Rendeltem már online shop-tól, de vettem már aukciós oldalról (spóroltam több ezer forintot, és/vagy már nem volt kapható a kiadvány) is. De eddig soha nem éreztem azt, hogy azért mert valami tetszett, akkor én megérdemlem, hogy bontatlan csomagolást kapjak. Az eufória nem attól lesz, hogy neked kell leszedni róla a fóliát, hanem attól, ha átveszed a csomagot és ott tartod a kezedben.
Kimi17 írta: Irgalmatlan összeg, de mint elvetemült fan, és élek halok a filmért így valószínű megveszem.
Általánosságban mondva pedig ezen keresnek a kiadók.
Én akármennyire is szeretek valamit egy darabot veszek meg belőle még akkor is, ha huszonnyolc féle kiadásban jelent meg.
Kimi17 írta:Te magad is írtad Dentorel fentebb, hogy jobb a ''szűz'' kéz megbízhatóbb. Original kell nekem mindenképp.
Ne keverjük a fogalmakat azért, jó? Az "Original" nem azt jelenti, hogy új, hanem azt, hogy eredeti. Azaz, ha valaki megvásárolja neked az még ugyanúgy "original", csak használt. Itt maximum arról lehet beszélni, hogy gyárilag csomagolt, vagy sem.

A "szűz kéz megbízhatóbb" dolgot azért ne ferdítsük el.
Megbízhatóbb annyival, hogy ha nem egy no name webhsopról beszélünk akkor feltehetően nem egy gyári lemez másolatát fogod majd a kezedhez venni. De nem kell azt hinni, hogy 100%-osan megbízható ilyen üzletekben vásárolni akár online, akár offline. Utóbbinál nem egyszer láttam már hogyan tárolják a lemezeket, hogy szinte az a szerencse, ha nem sérül. Láttam már pattogzó, már-már rozsdásodó fémdobozos kiadványokat, és megnyomorított gyűjtődobozokat (például Alien tojásos díszdoboz). Ez meg van online shopnál is, csak te magad nem látod. Ráadásul a szállítás alatt is sérülhet a termék, mert ha nem masszív a tok akkor simán kieshet belőle a lemez.
Ha felmész ilyen online boltok fórumára (pl. Xpress stb) ott igazi gyűjtőktől olvashatod, hogy tíz rendelésnél általában 1-2 az, amelyikkel gond van.

Nem kötözködni akarok, csak nem akarom, hogy ha valaki meglátja ezeket a témákat, akkor esetleg elolvasva elálljon a vásárlástól. Mert semmivel sem különb egy eredeti kiadás, ha boltból veszed.
És ésszel kell vásárolni nem piszlicsáré dolgokba kapaszkodni. Mindenki arra költi a pénzét amire akarja, másnak véleménye lehet maximum. Az enyém meg az, hogy amikor a Blu-ray (még ha prémium kategóriának is minősül) csiricsáré kiadások (pl. fémdobozos, díszdoboz stb) nem éri el a 20 ezret, akkor egy olyan díszdoboz, amit annak idején 11-ért árultak megvenni 20-ért.... hülyeség...

De erősen kiemelem, hogy véleményemet írtam le, s a nem vitaindítónak szántam.

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.01.05. 16:21

Teljesen elbeszélünk egymás mellett mind1 a témát le is zártam köszönöm véleményed :D

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.01.05. 16:24

Kimi17 írta:Jó ez eddig nem is ok, de kedvenc filmek ezek, és akkor már hadd érezzem az Original illatát valahogy úgy érzem mégis megérdemlem,hogy megszerezzem így, és nem mástól még akkor is,ha jó a minősége....
De ennyire kell hogy be legyen csomagolva????
Kép

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.01.05. 17:40

Kimi17 írta:Teljesen elbeszélünk egymás mellett mind1 a témát le is zártam köszönöm véleményed :D
Akkor elbeszéltünk egymás mellett...

Bár, ha mégis a vásárlás mellett döntesz, s kezedben tartod akkor esetleg gondolhatsz ránk, s ha van kedved írhatsz róla tesztet (nyilván, ha nem igénytelen három soros szösz, akkor kitesszük).

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.01.05. 18:40

Alapjába véve az első két rész a kedvenc filmem tényleg a No1-ek, és úgy döntöttem mint fan áldozok rá annyit,hogy meglegyen ilyen packba még akkor is,ha ennyi amennyi.

Sajnos lemaradtam arról az időről mikor olcsóbbak voltak a duplalemezes változatok akkor még úgy gondoltam nem élek ilyen gyűjtögető életmódot lesznek a másoltak azt kész,de inkább úgy voltam vele mint filmmániás barom szerezzük be a mozikat eredetibe amúgy is nagy imádója vagyok. Sőt gyerekkori imádás ez. :)

Számomra ez a film megérdemli ezt az összeget amúgy is kaptam 15 ezer ropit úgyhogy ezt most erre áldozom.

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2015.01.05. 20:29

Nem csak az hogy használt. De azért magánszemélytől tartok vásárolni, igaz átverhet bárki, de azért egy áruházban bízok inkább, ahol több elégedett vásárló van. Sokan jártak OLX-en pórul, meg én utánvétellel jobban szeretek fizetni, ha online veszek, ami 1-szer történt csak. Amit tudok, inkább személyesen boltba vennék meg, de néha lehetetlen.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.01.05. 21:20

Továbbra is ott tartunk, hogy használt...

Legyünk őszinték. Lényegtelen, hogy eladó, vagy vásárló mindig vannak emberek, akik megpróbálják a másikat lehúzni. Nem véletlen, hogy a vaterán is sokan előre utalást kérnek, mert így bizonyosodhatnak meg arról, hogy nem fogják őket átverni. Ott is rengeteg olyan véleményt olvastam vásárlóról, hogy leütötte, aztán nem fizette ki, vagy pedig átvette, megrongálta és utána verte a patáliát.
És mint mondtam hiába több a vásárló, ha éppenséggel te is foghatsz ki selejtet, vagy sérült árut. Van ilyen, nem is egy példa van erre.

Ha ésszel vásárol az ember, aki kevés az esélye annak, hogy átverik. Nyilván pár ezer forint nem akkora veszteség, mint mondjuk százezrek.

Ahogyan megnéztem most az olx.hu-n nincs az a funkció, mint mondjuk a vaterán, hogy az emberek tudják értékelni egymást. Ott azért láthatod, hogy ki mennyire megbízható, illetve hogyan bonyolította le a korábbi tranzakcióit.

Update:
Kicsit kezdünk eltérni a topic címétől. Mivel szorosan nem tartozik a Terminator kiadáshoz, de nincs külön témája ezért létrehoztam neki egyet itt

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.01.06. 15:01

Kimi17 írta:Alapjába véve az első két rész a kedvenc filmem tényleg a No1-ek, és úgy döntöttem mint fan áldozok rá annyit,hogy meglegyen ilyen packba még akkor is,ha ennyi amennyi.
Ha az első két rész csak a kedvenced akkor miért veszed meg ezt amibe mind a három benne van?

Filmkatalóguson az első rész 4990 a második meg 2990 forint.

http://www.filmkatalogus.hu/Terminator- ... -dvd-f5113

http://www.filmkatalogus.hu/Terminator- ... -dvd-f3622
Olcsóbban kijössz.
Kép

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2015.01.06. 20:33

A másodikat MediaMarkt-ba vedd, ott csak 1000 forint!

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.01.16. 17:29

Kimi17 végül mit csináltál?
Kép

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.01.16. 17:46

Végtére is megvettem 20 ropiért mert a T2 egylemezes változatba megvolt a T1 még úgyse....Így úgy döntöttem mint fan,hogy legyen meg a Terminator Collection mind a 3 rész 2 lemezes változatba.

Mondjuk egy kiskönyvet adhattak volna hozzá ami filmképekben lett volna gazdag. A Batman Trilógiába ez nagyon bejött, hogy a Trilógia tokba volt egy ilyen kis anyag.

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.01.16. 17:54

Képet teszel fel róla?
Kép

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.01.16. 18:35

Ha tudnám, hogy kell :D

De amúgy ezt vettem meg:

http://www.xpress.hu/xp/prod.asp?PID=40 ... 3926981632

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.01.16. 18:46

Lefényképezed, majd a képet valahová feltöltöd. A hozzászóláskor meg megnyomod az Img kódot és középre beszúrod a kép linkjét.,

...akár ha gondolod tesztet is csinálhatsz, kitesszük az oldalra.

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.01.23. 11:11

Hát szerintem ebből sem tesztet sem képeket nem fogunk látni. 8-)
Kép

Válasz küldése