1.évad DVD/Blu-Ray

Minden a hazai és külföldi DVD és Blu-ray kiadásokról:
- Megjelenési dátumok;
- Vélemények;
- Kritikák;
goodnow
Tábornok
Tábornok
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Ellenállás

Re: 1.évad

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.06.12. 11:20

Devastator715 írta:Nekem is meg van az első évad a telómon. :D
Mik a paraméterek? Az enyém: mp4,320x240 felbontás,kb 15 perces szakaszok -a sony ericsson k770 video lejátszó csak 10 percet tud csévelni...,saját konvertálás;ultra video converter,4:3 normál tv kijelző Képarány.
"A bádogember szívre vágyott." Cameron Phillips

joe maschine
Tábornok
Tábornok
Csapat: Skynet

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2010.06.12. 11:24

zoli1863 írta:Drága Anyukám...mondta: "Te hülye vagy ha ezt nem veszed meg most azonnal"! Na ennyi elég is volt,...regisztráció és már a jövőhét elején a kezemben is tarthatom. Csodálatos!!
Az élet ritkán tartogat ilyen ajándékokat, ki kell használni ;)
zoli1863 írta: Ugye itt nem úgy van vége az első évadnak mint ahogy a Cool-on volt? Mármint benne van, ahogy Cam felrobban a kocsival??
Ebben úgy van ahogy lenni kell, nincsenek cool-os trükkök benne. Inkább a 2. évad DVD miatt aggódnék majd, de elvileg nem nyúlhatnak bele az eredeti műbe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára joe maschine 2010.06.12. 13:39-kor.
Vannak állandó dolgok az időben, amik meg akarnak történni...

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.06.12. 11:51

zoli1863 írta:Hát "gyerekek" én is megrendeltem!
Basszus! Meg lesz az első évad eredeti DVD-n!! Ez még mindig olyan hihetetlen számomra!
Az igazság az,hogy én nem nagyon szoktam filmeket,zenéket "eredetiben" megvenni,inkább letöltöm.
De most,hogy Semetka ráakadt ilyen olcsón(ezúton is köszönet érte Semetka ;) ),nagyon gondolkodóba estem. Az utolsó lökést a Drága Anyukám adta meg aki kérdezte min "agyalok" ennyire,fölvázoltam neki a helyzetet és ő szó szerint ezt mondta: "Te hülye vagy ha ezt nem veszed meg most azonnal"! Na ennyi elég is volt,...regisztráció és már a jövőhét elején a kezemben is tarthatom. Csodálatos!!
Köszönöm mindenkinek! Szeretlek titeket!! :heart :ima

Még egy apróság azért eszembe jutott: Ugye itt nem úgy van vége az első évadnak mint ahogy a Cool-on volt? Mármint benne van, ahogy Cam felrobban a kocsival??
Ez aranyos,anya csak egy van... :-)
"A bádogember szívre vágyott." Cameron Phillips

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.06.12. 15:08

zoli1863 írta:Hát "gyerekek" én is megrendeltem!
Basszus! Meg lesz az első évad eredeti DVD-n!! Ez még mindig olyan hihetetlen számomra!
Az igazság az,hogy én nem nagyon szoktam filmeket,zenéket "eredetiben" megvenni,inkább letöltöm.
De most,hogy Semetka ráakadt ilyen olcsón(ezúton is köszönet érte Semetka ;) ),nagyon gondolkodóba estem. Az utolsó lökést a Drága Anyukám adta meg aki kérdezte min "agyalok" ennyire,fölvázoltam neki a helyzetet és ő szó szerint ezt mondta: "Te hülye vagy ha ezt nem veszed meg most azonnal"! Na ennyi elég is volt,...regisztráció és már a jövőhét elején a kezemben is tarthatom. Csodálatos!!
Köszönöm mindenkinek! Szeretlek titeket!! :heart :ima
Én tegnap este nézegettem a részeket meg az extrákat, és nagyon tetszett nekem is! :)
Csodás! Jó, hogy megrendelted! :cool2
goodnow írta:
Devastator715 írta:Nekem is meg van az első évad a telómon. :D
Mik a paraméterek? Az enyém: mp4,320x240 felbontás,kb 15 perces szakaszok -a sony ericsson k770 video lejátszó csak 10 percet tud csévelni...,saját konvertálás;ultra video converter,4:3 normál tv kijelző Képarány.
Én 3 GP formátumban töltöttem le a részeket. Egy rész kb. 50 Mb helyet foglal és mivel a telefonomban van egy 1Gb-os memóriakártya, így ráfér az egész első évad. Sony Ericsson W395-ös telefonom van; a képernyő 176x220. Szerencsére le tud játszani ez a telefon egy részt teljes egészében. :)

zoli1863
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: zoli1863 » 2010.06.13. 09:17

joe maschine írta:
zoli1863 írta:Drága Anyukám...mondta: "Te hülye vagy ha ezt nem veszed meg most azonnal"! Na ennyi elég is volt,...regisztráció és már a jövőhét elején a kezemben is tarthatom. Csodálatos!!
Az élet ritkán tartogat ilyen ajándékokat, ki kell használni ;)
zoli1863 írta: Ugye itt nem úgy van vége az első évadnak mint ahogy a Cool-on volt? Mármint benne van, ahogy Cam felrobban a kocsival??
Ebben úgy van ahogy lenni kell, nincsenek cool-os trükkök benne. Inkább a 2. évad DVD miatt aggódnék majd, de elvileg nem nyúlhatnak bele az eredeti műbe.
Köszönöm a válaszod Joe Maschine! Megnyugodtam!
Bocsánat,hogy kicsit "csöpögősnek" tűnt az előző hozzászólásom,nem így terveztem, :roll: ,de elragadtak az érzelmeim. Lehet másnak "nem nagy ügy",hogy vesz egy eredeti DVD-t,de nekem az. Na,nem anyagi szempontból mondom,hanem érzelmileg! Pici, apró örömök az életben,de én az ilyeneknek is marhára tudok örülni!!
Tudom,hogy úton van,az első évad,így már "más" szemmel néztem a tegnapi részt is...közelebb éreztem magamhoz a sorozatot,mintha én is a részese lennék,pedig "csak" megvettem az első évadát....tuti nem vagyok komplett!! :? :?
Egyetlen "szépséghiba" a dologban,hogy mindenki dolgozik és senki sem lesz itthon mikor jön a csomag,de majd "lezsírozom" a szomszéd nénivel...
"Vigyázz,a jelenre,mert a jelenből múlt lesz,és a múlt megölheti a jövődet." (John Connor feljegyzéseiből)

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2010.06.13. 09:52

zoli1863 írta: Bocsánat,hogy kicsit "csöpögősnek" tűnt az előző hozzászólásom,nem így terveztem, :roll:... Lehet másnak "nem nagy ügy",hogy vesz egy eredeti DVD-t,de nekem az.
Hidd el mindenkinek az lenne, csak manapság mindenki letölt (én is) és ritkán jut el oda hogy vásárol, így sokan nem tudják meg, milyen is birtokba venni, egy eredeti művet, szoftver. Leírhatatlan érzés, és erre csak akkor akkor jössz rá amikor már a kezedben tartod... ;)
Vannak állandó dolgok az időben, amik meg akarnak történni...

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2010.06.13. 12:14

zoli1863 írta: Egyetlen "szépséghiba" a dologban,hogy mindenki dolgozik és senki sem lesz itthon mikor jön a csomag,de majd "lezsírozom" a szomszéd nénivel...
Azt hiszem az Xpress-nél lehetet megcsinálni, hogy telefonszámot adtál meg, s megszabtad melyik az az időintervallum, ami megfelelő neked...
zoli1863 írta:Még egy apróság azért eszembe jutott: Ugye itt nem úgy van vége az első évadnak mint ahogy a Cool-on volt? Mármint benne van, ahogy Cam felrobban a kocsival??
Teljesen vágatlan. Minden úgy van rajta, ahogyan kell.
Egyébként külföldi termékeknél nem tehet olyat a kiadó, hogy öntörvényesen megvágja... Szóval, ha lesz második évad nem kell félni, hogy "felvágott"-tat veszel megannyi pénzért.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.06.29. 18:27

Belehallgattatok már az olasz és az orosz szinkronba? Nagyon LOL. :lol:
Derek hangja, az olaszul és oroszul is sz*r szerintem. Cameron-é meg oroszul borzalmas. :lol:

Blaise
Megfigyelő
Megfigyelő

Hozzászólás Szerző: Blaise » 2010.08.19. 21:13

Én ma vettem meg a Westend-es MM-ban. 1990ft-ért, nagyon jó ár érte!
Meg vettem még pár sorozatot, elég nagy akciók vannak még mindig, szóval akit érdekelnek a sorozatok és arra jár annak érdemes benézni.
Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!
Namaste

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: 1.évad DVD/Blu-Ray

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2014.03.16. 21:29

Vaterázás közben akadtam rá.
Akinek nincs meg az első évad, az most ezer forintért magáénak tudhatja.

http://film.vatera.hu/dvd/akcio/termina ... 34763.html

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2014.07.06. 00:24

Aki szeretné magáénak tudni az első évadot DVD-n
1990 forint az Xpress.hu-n!

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.07.07. 09:02

Én a Media Markt oldalán rendeltem meg, szintén 2000 forintért.

Most 5 év elteltével már sok helyen 2000 forint csak, annyit megér, főleg hogy a Jurassic Park 3-at vettem 2000 forintért, és az 90 perces, ez meg olyan 370 perces, és 3 lemez!
http://www.youtube.com/watch?v=2U33Fy1PUI0

"Amit megteremtesz, ne hidd hogy irányíthatod is!"

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2014.07.10. 12:36

TOK715 írta:az 90 perces, ez meg olyan 370 perces, és 3 lemez!
Ne ez legyen a kiinduló alapja az összehasonlításnak, hisz előbbi egy film, utóbbi pedig egy sorozat. Más-más jogok vonatkoznak egyikre, másikra. Nyilván ebből az egyszerű vásárló csak az árát, illetve a megjelenést látja.
A sorozatok sokkal drágábbak lennének, de ugye a kereslet szabja az árat, nem fordítva. Ezért is van az, hogy sok sorozat nem jelent meg nálunk. (Pl. a sorozat második évada).

Egyébiránt az is remek összehasonlítási alap, hogy például a fent említett filmnek van trilógia változata (hagyományos illetve dinoszaurusz szobros díszdoboza) is napvilágot látott blu-ray-en, majd őt követte az önálló darabok megjelenése is. Addig sorozatok ezen a formátumban nem idehaza nem láttak napvilágot. Pedig pl. ennek a sorozatnak is van:

Kép

Kép

Stifler
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Stifler » 2014.07.10. 17:51

Nekem elég lenne a DVD is. Nem veszem meg az elsőt, mert kellene a második is.
BD meg felesleges szvsz.

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.07.10. 17:55

Nekem holnap hozzák ki, már várom, de szerintetek ha megjött volna ide a 2. évad DVD, akkor azt mennyiért adnák ?

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2014.07.10. 20:56

Stifler írta:Nekem elég lenne a DVD is. Nem veszem meg az elsőt, mert kellene a második is.
BD meg felesleges szvsz.
...neked. De másoknak lehet igénye arra, hogy sokkal jobb minőségben élvezhesse az adott tartalmat. Az tény, hogy aki nem ért hozzá, az nem érezhet sok különbséget. Volt generációvoltás, s aki ebben benne van, s haladt a korral az tudja, hogy ez mivel jár, hogyan történt.
Iskolás koromig maximum a nagyon leakciózott DVD-t vehettem meg, de ennek ellenére elég nagy volt a gyűjtemény. Amikor megvásároltam az új TV-t, repültek a kukába, melyeket nem tudtam eladni, vagy elajándékozni. Sajnos egy Full HD monitorhoz, TV-hez gyenge minőséget produkál a DVD, még akkor is, ha az referencia minőségű. Azonban a tényleg jó Blu-ray lemezeknél nekem is folyik a nyálam, hogy milyen jó. A TSCC-t befejezése óta nem néztem újra, de megvan korongon. Bele-bele nézegettem, s tényleg jobb minőségű, mint a DVD változat. Nyilván ehhez ezt tapasztalni kellene. (Eme gondolatmenet nem arra irányult, hogy pálcát törjek bárki feje felett, aki nem óhajt az új lemezszabványra pénzt kiadni).
TOK715 írta:Nekem holnap hozzák ki, már várom, de szerintetek ha megjött volna ide a 2. évad DVD, akkor azt mennyiért adnák ?
Mivel 22 epizódos évadról beszélünk, így felhetően induló ára minimum 7 990 Ft/DB lett volna. Az első évad se fogyott, s mivel nyakunkon maradt egy csomó két dolog követketett be: a folytatás nem került kiadásra itthon, az első évad pedig szinte vicc kategóriába sorolható áron vásárolható már meg (utóbbi persze nem képezi nálam probléma tárgyát).

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.07.10. 21:26

De azért jó érzés hogy ha megvan, meg szerintem király az első évad.

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.07.11. 15:17

Na pont egy 2 órája hozták meg az 1. évadot! Szerintem nagyon jó, örülök is :P Elég királyul néz ki kívülről is, meg persze belűről is! :D
Ugye van egy nagy gyűjtő papír, vagy tok, amiben a 3 DVD van benne, ezen a tokon elől Cameron van, de csak az arca fele látszik, és egy két helyen látszik egy kicsit a robotrésze. A hátulján Sarah, és John van, és persze az egész leírás.

Első DVD:
Ugye itt elől Sarah van, és egy puskát tart a kezében, John pedig mögötte, hátat fordítva, és a hátán egy iskola táskával, a hátulján Cameron van, két pisztollyal a kezében, a CD-n pedig Sarah egy pisztollyal.

Második DVD:
Ezen elől Cameron van, és szinte csak az arcán van bőr, a többi része robot, a hátulján Sarah és John van, a CD-n szintén Cameron van, egy pisztollyal a kezében.

Harmadik DVD:
Itt elől Cameron van, gondolom mikor készítették, azért mivel nincs ennek végtagjai, és fel van kötve. A hátulján Allison ügynök van.

A 9 rész ami rajta van szerintem király, az extrák is jók (Kár hogy nincs az extrákon se szinkron, se felírat, de így is jó) Szóval nekem tetszik, megért 2000 forintot, ha jegyet kéne rá adnom 5-ös! :D :P :ohyeah :haha :taps

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2014.07.11. 18:04

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.07.11. 19:54

Ja, meg leírás, de gondolom megosztom azért.

Ja, és egy észrevétel: Ugye azokban a részekben amik a TV-ben, vagy amik a neten vannak, ott a T-888-as gépeknek piros a szemük, de a DVD-n kék!

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2014.07.14. 15:08

Ilyet nem tapasztaltam. De majd megnézem. Bár nem tudom mennyire ragacsosak a lemezek és le-e tudom őket játszani még.

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.07.14. 20:36

Meglepődtem amikor Cromartie, meg az elején a másik gép kék szemekkel kullogott.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2014.12.24. 23:54

Bevallom a Full HD TV-n azért annyira nem jó vizuális szórakozás a DVD kiadás.
Öt évvel a sorozat elkaszálása után most ültem neki először(!), hogy megnézzem egyben azt a 31 részt. Ugyan sikerült beszereznem sima HD változatot, de az csak 720p, illetve az akkori release-k, azaz néhány rész tele van reklám logókkal. Bántotta a szemem.
Annyira, de annyira nem akartam rendelni semmit... De végül megérkezett a visszaigazoló e-mail:

Kép

(Az meg vicc, hogy pl. a második évad Blu-ray változata 3590 forint. Itthon meg lehet nézni mennyi egy sorozatos DVD!)

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.12.25. 08:38

Hát nekünk új TV-nk lett, nem full HD, de jó rajta nézni. Persze ez sima DVD. Am durva hogy a 2. évad nem drágább, mikor 3x hosszabb.

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2014.12.25. 12:07

Nem is láttam még ezeket a kiadásokat. Nagyon jól néznek ki. Lenne BD lejátszóm lehet én is megrendelném a kettőt.
Kép

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.12.25. 13:45

Kár hogy a 2. nincs magyarban, csak külföldi kiadás.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2014.12.25. 14:48

The Survivor! írta:Nem is láttam még ezeket a kiadásokat. Nagyon jól néznek ki. Lenne BD lejátszóm lehet én is megrendelném a kettőt.
Igazából muszájból rendelem meg a kettőt. Sehol, jelzem, SEHOL nincs aktív letölthető 1080p-s, azaz Full HD-s release. Maradtak a régi HD-s tvrippek. Amikkel nem is lenne baj. Mert még a tv logókkal ki vagyok békülve. De amikor az egyik résznél átrepült (!!!!) egy pillangó a képernyőn, majd egy sötét csík elfoglalta a képernyő 1/3 részét reklámozva a Fringe-t.... az már zavaró volt.
Másik meg x összeg alatt nincs vám, csak adó a termékre. Így végül is annyit fizettem a két extrákkal teli évadért, mint itthon annak idején az elsőért. És nem beszélve a reklám mentes Full HD felbontásról sem. Várom.
TOK715 írta:Hát nekünk új TV-nk lett, nem full HD, de jó rajta nézni. Persze ez sima DVD. Am durva hogy a 2. évad nem drágább, mikor 3x hosszabb.
Én kezdtem 32'-es Full HD-vel, de szülőknek "rendetlenkedett" az övéjük, s olyat akartak, mint az enyém. Mivel olyan nem volt, főleg abban a méretben, így megkapták az enyémet, én meg kintről rendeltem egy 42'-es 3D-set hazai árakhoz mérve olcsóbban (ugye adó nem annyi volt rajta, mivel külföldi magyar cégtől rendeltem). Az most más kérdés, hogy bevállaltam jó pár túlórát, meg spóroltam a kajámon is, így jött össze két hónap alatt az ára.

A Blu-ray részletgazdagabb és élesebb képminőséget takar. Ezzel nem is lenne semmi baj, mert ezt éreztem, amikor betört a piacra a DVD. Pofára esés akkor jött, amikor megvettem az első tévét, és csak lestem, hogy milyen életlen, homályos a DVD rajta. Alap funkció minden TV-n, hogy teljes képernyőn jeleníti meg az adott tartalmat. Na egy Full HD tévén "kinyújtva" a DVD veszít a minőségéből. Szóval vagy nézem így, vagy pedig beállítom az eredeti képarányt, s nézem egy az adott tartalmat egy kockában a tévé közepén. :|
Amennyi DVD volt azt vagy elajándékoztam, vagy eladtam. Szóval nálam most már csak BD játszik.

Ilyen ez a technikai fejlődés. Aztán meg majd a BD korongokat lehet lecserélni 4k-s korongokra. :lol:

Visszatérve a sorozatra. Egyébként most nézem újra, tehát a szövegértelmezéssel szerintem nem lesz probléma. Másrészről pedig érdekelnek az extrák is, szóval remélem tényleg megkapom a csomagot, s januári ajándékok lesznek a két kiadás Blu-ray tesztje, mint ahogyan az első mozifilm esetében is történt.
(Salvation is megvan, de még mindig nem volt időm rá, hogy csináljak róla egy normális tesztet, de lehet estére neki ugrok Update: kész).

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.12.25. 20:44

Én maradok a DVD-nél! :D

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2014.12.25. 20:49

Én is maradtam volna. De a Blu-ray képminősége veri a DVD-t, s nekem fontos a minőség egy olyan készülék mellett, mint amilyen most van.
Egyébként nagyon sok valóban szép képminőségű alkotás látott napvilágot, ezeket tényleg érdemes volt nekem megvenni (pl. Pi élete, Majmok bolygója: Forradalom stb.)

Kíváncsi vagyok nagyon, hogy a TSCC BD kiadványai milyenek lesznek képminőség tekintetében (Full HD-s release-k kimaradtak az életemből, de már nem is tölthető sehonnan).

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.12.25. 20:54

És a MB lázadás ? Nekem jobban bejött. Neked megvan ?

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2014.12.25. 20:59

TOK715 írta:És a MB lázadás ? Nekem jobban bejött. Neked megvan ?
Átvittem a többit a filmes topicba.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.01.04. 20:30

...és akkor kivégeztem az első évad Blu-ray kiadását!

Teszt a főoldalon

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.01.04. 23:41

Így este fél álomban feljöttem. Nagyon meglepett a teszt engem. Nem vártam ilyen korán. Nagyon részletes lett!! Nekem az egész olyan volt mint ha nekem is itt lenne a kezemben. Elnézve a képeket is. Lenne BD lejátszóm isten bizony megrendelném. De nincs. Meg hát nagyon a nyelvtudással sem állok olyan jól. Na jó azért a felét biztos érteném a résznek. De zavarna ha lenne olyan szöveg vagy szó amit nem értenék. :(
Kép

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.01.05. 11:31

Szerettem volna mindenre kitérni, de azt tudtam, hogy ha nekiállok egy ültő helyemben nem lesz olyan részletes, mint szeretném.Így amit le tudtam írni az epizódok, lemezek megtekintése előtt azt leírtam. A lemezekről egyébként is külön akartam írni, így amikor az adott disc-nek a végére értem ültem a gép elé, s írtam folyamatosan (a második évaddal is így lesz, igaz abba már belekezdtem).

Ne aggódj nekem is vannak szavak, mondatok. De kikövetkeztetni lehet, főleg úgy, ha már láttad a sorozatot.
Én sem vagyok szótár amúgy :D

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2015.01.05. 20:31

Én szeretek érteni minden szót, amúgy jók lettek, jó az írásod is.

The Survivor!
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.01.06. 15:06

Dentorel írta:Ne aggódj nekem is vannak szavak, mondatok. De kikövetkeztetni lehet, főleg úgy, ha már láttad a sorozatot.
Én sem vagyok szótár amúgy :D
Nem szeretek kikövetkeztetni sem. :D

Ááááááhhhhh... egyre inkább kíváncsi vagyok milyen lehet ez a kiadás. :)
Kép

Lachlan Weaver
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Lachlan Weaver » 2015.06.28. 14:11

Az 1.-2. évad DVD kiadásához még hozzá lehet jutni lehetőleg kedvező áron?
"A nagy birodalmakat sosem a külső ellenség győzi le, hanem a belső ellentétek és gyengeségek."

T800-101
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: T800-101 » 2015.06.28. 17:52

Lachlan Weaver írta:Az 1.-2. évad DVD kiadásához még hozzá lehet jutni lehetőleg kedvező áron?
Amennyiben a magyar szinkronhoz ragaszkodsz, akkor az 1. évad magyar DVD kiadása 5.690Ft-ért megrendelhető.

Ha angolul, felirat nélkül is megfelel, akkor az 1. és 2. évad együtt 13 fontért + postaköltség rendelhető.
He'll back...

TOK715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2015.06.29. 21:39

Én 2000-ért vettem a MediaMarkt-ban, nézd meg ott.

Válasz küldése