Tizenegy éves az oldal!

Vélemények, kritikák, közlemények az oldallal és fórummal kapcsolatban!
Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Ellenállás
Kapcsolat:

Tizenegy éves az oldal!

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2019.02.20. 21:02

T800-101
Moderátor
Moderátor
Csapat: Skynet
Kapcsolat:

Re: Tizenegy éves az oldal!

Hozzászólás Szerző: T800-101 » 2019.02.20. 21:51

Boldog szülinapot! Sajnos az utóbbi időben én sem tudtam kellő időt ráfordítani az oldalra, de úgy gondolom, hogy hamarosan elindul a hírfolyam a következő filmről, így fel fog pörögni az oldal :)
He'll back...

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2019.02.21. 00:00

Boldog születésnapot Terminator Hungary! :) Az elmúlt időben én sem voltam aktív a fórumon, mert nem igazán volt téma semmivel kapcsolatban sem. Én azt javaslom, hogy egyelőre semmiképp se szüntesd meg a fórumot - legalábbis addig ne, amíg az új film(ek) meg nem jelennek. Bízom abban, hogy néhány régi tag még vissza fog térni, amikor az új film a mozikba kerül és akkor egész biztosan fog még ide kerülni pár oldalnyi hozzászólás. De nem kizárt, hogy akár előbb is beindulhat itt az élet, mivel nemsokára előzetesek, plakátok fognak megjelenni az új filmről.
Abban az esetben ha a film megbukik és nem lesz folytatása, (vagy az új film ellenére sem születnek itt új hozzászólások) akkor szerintem már megkérdőjelezhető a fórum további fenntartása, bár nagyon sajnálnám, mert rengeteg hozzászólás született itt, s kár lenne érte, de egyszer sajnos mindennek vége lesz. Én így gondolom.

palmat
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: palmat » 2019.02.21. 18:04

:happyb Isten éltesse az oldalt!

Sajnos minden az FB körül mozog. De mivan azokkal akiknek nincsen és nem is akarnak? Személy szerint én jobban szeretek fórumozni.
"Mert ha egy gép, egy terminátor fel tudta ismerni az élet értékét, akkor talán van még remény."
           Csak a Dance, a Disco, a Rave és a Techno adhat erőt és mindent lebíró akaratot!
"Mostmár tudom miért sírtok. Csak én, sohasem tudok sírni."

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2019.02.21. 21:02

Devastator715 írta:
2019.02.21. 00:00
Én azt javaslom, hogy egyelőre semmiképp se szüntesd meg a fórumot - legalábbis addig ne, amíg az új film(ek) meg nem jelennek. Bízom abban, hogy néhány régi tag még vissza fog térni, amikor az új film a mozikba kerül és akkor egész biztosan fog még ide kerülni pár oldalnyi hozzászólás. De nem kizárt, hogy akár előbb is beindulhat itt az élet, mivel nemsokára előzetesek, plakátok fognak megjelenni az új filmről.
Az a probléma, hogy a Genisys sem váltotta meg a napvilágot ebből a szempontból. Ha bukik az új film is, akkor pedig nem sok esély van arra, hogy fellendüljön a fórum a Facebook-kal szemben.
Devastator715 írta:
2019.02.21. 00:00

Abban az esetben ha a film megbukik és nem lesz folytatása, (vagy az új film ellenére sem születnek itt új hozzászólások) akkor szerintem már megkérdőjelezhető a fórum további fenntartása, bár nagyon sajnálnám, mert rengeteg hozzászólás született itt, s kár lenne érte, de egyszer sajnos mindennek vége lesz. Én így gondolom.
Itt sajnos a legnagyobb gond, hogy a phpBB készítői is eléggé visszavettek az iramból. Kevesebb a frissítés, s a magyar fórumon sokszor választ sem kap az ember, ha valami hibaüzenettel találkozik. Szerencsére ott a külföldi fórum, de ott sincs akkora élet már, mint régen.
Ha pedig nem érkeznek frissítések, akkor a fórum stabilitása az, ami problémaforrás lehet. Forráskódokba belenyúlni, és/vagy újratémázni a fórumot, hogy passzoljon a főoldalhoz pedig nem kis idő, és energia.

joe maschine
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: joe maschine » 2019.02.26. 06:12

Boldog szülinapot! :torta
Vannak állandó dolgok az időben, amik meg akarnak történni...

Eddy
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Eddy » 2019.03.17. 09:48

Én is viszonylag rég jártam itt, de ettől függetlenül követem a Terminátor híreket.
Néha még itt is.

Meg anno elég sokat is vitatkoztam itt bizonyos "mindent tudókkal", akik igen sértő, goromba és lenéző, stb. módon nyilatkoztak, "beszélgettek" velem.
Ez kellemetlen emlékeket hagyott bennem.
Haragszom és nem felejtek...
Még így, 39 évesen sem...
Mármint azokra az "okosokra"...

Amúgy kíváncsi vagyok a 6. részre...
Az eddigi bemutatók valahogy nem az igaziak.
Aztán ki tudja, mi lesz...

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2019.03.20. 17:59

Eddy írta:
2019.03.17. 09:48
Meg anno elég sokat is vitatkoztam itt bizonyos "mindent tudókkal", akik igen sértő, goromba és lenéző, stb. módon nyilatkoztak, "beszélgettek" velem.
Ez kellemetlen emlékeket hagyott bennem.
Haragszom és nem felejtek...
Még így, 39 évesen sem...
Mármint azokra az "okosokra"...
Pedig jó lenne, ha elfelejtenéd, mert aki kíváncsi miről is beszél rákattint a felhasználónevedre, s ott van egy olyan funkció, amivel bármelyik regisztrált tag rákereshet az összes hozzászólásodra, valamint egy kattintással azok megtekinthetőek az adott témában a többi felhasználó hozzászólásával egyetemben. Így viszont teljes képet kaphat bárki, hogy hogyan is zajlott ténylegesen az általad említett társalgás, amelyben nem szerepeltek "mindent tudók", és nem voltak sértőek, gorombák, és lenézőek veled.

Eddy
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Eddy » 2019.03.25. 11:10

Dentorel írta:
2019.03.20. 17:59
Pedig jó lenne, ha elfelejtenéd, mert aki kíváncsi miről is beszél rákattint a felhasználónevedre, s ott van egy olyan funkció, amivel bármelyik regisztrált tag rákereshet az összes hozzászólásodra, valamint egy kattintással azok megtekinthetőek az adott témában a többi felhasználó hozzászólásával egyetemben. Így viszont teljes képet kaphat bárki, hogy hogyan is zajlott ténylegesen az általad említett társalgás, amelyben nem szerepeltek "mindent tudók", és nem voltak sértőek, gorombák, és lenézőek veled.
Azért nem jelenik meg szinte semmilyen Terminátor kiadvány, mert drága (lenne), és a kiadók is úgy gondolkoznak, hogy minek kiadni, mikor úgysem fogja senki se megvenni.

Ahhoz rendes fizetés (is) kéne... meg más hozzáállás is...
Ilyenkor rögtön az van, hogy majd letőtjük a netről a kalóz verziót, oszt jó van az.
Meg megrendeljük a neten olcsóbban...
És akkor megérkezik valami, amit esetleg annak csúfolnak, mint amit rendeltünk.
Vagy hamis, vagy törött, vagy hiányos, vagy fogyatékos vagy egyéb "meglepetés"...de sosem kerek a dolog.
Hogy is lenne az, mikor a vásárlás pillanatában nem fogjuk meg, nem bontjuk ki, stb.

És akkor jön(ne) az, hogy az ember elgondolkodik azon, hogy van lehetősége normálisan, kulturáltan, boltban vásárolni.
A napokban jártam egy ilyen nagy áruházban, és a dévédés meg a blúréjes osztályon senkit nem láttam.
Nemhogy vevőt, de még eladót se lehetett látni, találni...meg messziről sem...
Ez azért "érdekes", mert ha véletlenül az ember venne valami filmet, és nem találja, akkor sem tud kitől segítséget kérni...

És akkor persze, hogy minden kihal...fórumtól kezdve a filmes kiadásokig...minden.

És akkor még ott van az is, ha netán véletlenül megjelenik valami érdemleges, akkor már dévédén sem elérhető a történet.
Tehát akkor csilliárdokért kéne venni hozzá 3-dés blúréj lejátszót, szemüveget, 3 méteres tévét, stb...
Azért, hogy netán lássunk is valami különbséget , ha már egy vagyont kifizetnénk ezért.
Ja, és akkor még maga a film is 6-7 ezer forinttól indul...és ki tudja, hol áll meg.

Mert ugye pölö egy 82 centis , normál LCD tévén (szinte) semmi érdemleges különbséget nem látunk a csilliárdos befektetésért.

Szóval ezt az egész technikai erőltetett és felesleges rohanást, "előrelépést" stb. vissza kéne fogni , mert semmi értelme és követhetetlen is.

Válasz küldése