Templar alkotásai [vélemények, kritikák!]

Magyar rajongók alkotásai!
- Írások;
- Képek;
- Makettek;
- Videók.

Tetszett(ek) az alkotások

Zseniális!
14
78%
Tetszett!
4
22%
Elmegy!
0
0 szavazat
Borzalmas!
0
0 szavazat
Nem néztem meg!
0
0 szavazat

Szavazatok száma: 18

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Ellenállás
Kapcsolat:

Templar alkotásai [vélemények, kritikák!]

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2009.06.07. 18:57

Templar89 alkotását itt olvashatod el.

Véleményt, kritikát ebben a topicban írhatsz!

tDr1v3r
Segéd
Segéd
Kapcsolat:

Re: Templar89 alkotásai [vélemények, kritikák!]

Hozzászólás Szerző: tDr1v3r » 2009.06.07. 20:05

Jó lett, de... több sebből vérzik:
-eleve a vesszők elhelyezése, melytől elég érthetetlenné válik a szöveg
-és 2007-ből ugrik előre John, nem '09ből.
Többi dolog klappol, de Martin Bedell az 2007-ben is 30év körül volt, nem?
Kép

Templar
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Templar » 2009.06.07. 20:31

Először is köszönöm a véleményt!
Hmmm...vesszők...mindig is bajban voltam velük ezért elég komolyan támaszkodtam a word-re ilyen téren...igen el kell ismernem, hogy jobban át kellett volna olvasnom mielőtt felteszem, mert van benne egy-két fogalmazási hiba illetve, örökös hibám a túl hosszúra nyújtott, többszörösen összetett mondatok, lásd pl ez is :D

én a főoldali leírásból vettem a 2009-et, ha a sorozatban tudsz mondani valamit ami rácáfol akkor azt elfogadom!

Martin Bedell tuti, hogy kb. egyidős Johnnal. Az egy katonai fősuli volt ahol játszódott az a bizonyos epizód. Az ilyen helyeken szokás, hogy a végzősök gyakorlat gyanánt az elsősöket tanítják, segítenek a kiképzésben stb. Másik cáfolat, ha tényleg harminc lett volna akkor tehát (2007-ben kb) akkor 2025-ben már erősen 50 körül lenne (volt egy rész ahol ráadásul ugye kiszabadították Johnt a jövőben (ezért kellett megmenteni) és szemre igencsak Derekkel volt egyidős.

Az észrevételek után amit tudok majd javítani fogom illetve vesszőkre jobban fogok figyelni ezentúl.

WisitoR
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: WisitoR » 2009.06.07. 20:32

tDr1v3r írta:Jó lett, de... több sebből vérzik:
30 év körül?? Évvesztes? 30 évesen már kifelé jönnek West Pointból, főleg olyanok mint ő, akik családi hagyományként egyenesen haladnak "végig az úton."
Helyesírás és néhány kifejezés (- Miért kid neked ez a Ricky? jav: - Miért? Ki ez a Ricky?) javításra szorul.
Tartalmilag egy kicsit kisebb időintervallumot fog át mint Jancsi93-é, de egészen jó.
A két irományt összedolgozva szép könyv kerekedne belöle.
=[WisitoR]=

namenyij
Felderítő
Felderítő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: namenyij » 2009.06.07. 20:59

Szóval megérkezett a konkurencia! :lol: Egészen jó lett... egészen? Miket beszélek? Nagyon jó lett. Csak az a fránya konyhásnő, de nagyon irritál... nem tudom miért. Am nagyon jó ötlet, hogy így hoztad be Bedelt a sztoriba, ez kifejezetten tetszett. Így tovább! ;)
Nagy az isten állatkertje, csak kicsi a kerítés...

ITEM
Felderítő
Felderítő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ITEM » 2009.06.07. 22:03

Végigolvastam, gratula hozzá! Várjuk a folytatást :)
NO FATE....

Kedvenc TSCC FAN videóm!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=QV-ybE7C0vs

WisitoR
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: WisitoR » 2009.06.07. 22:06

Templar89 írta:Először is köszönöm a véleményt!
Hmmm...vesszők...mindig is bajban voltam velük ezért elég komolyan támaszkodtam a word-re ilyen téren...igen el kell ismernem, hogy jobban át kellett volna olvasnom mielőtt felteszem, mert van benne egy-két fogalmazási hiba illetve, örökös hibám a túl hosszúra nyújtott, többszörösen összetett mondatok, lásd pl ez is :D
Vessző ügyben a Word nem mérvadó, de a hosszú mondatoddal semmi gond.
(A Weaver mindenhol tulajdonnév ebben a szövegben.)
Kooprodukció. Jancsi93 felépíti a "vázat" te meg kitöltöd "hússal". Néha ez sokkal nehezebb. A végén meg kiadjuk kötve-fűzve. :D
=[WisitoR]=

pernyehuszar
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: pernyehuszar » 2009.06.12. 09:53

tDr1v3r írta:Jó lett, de... több sebből vérzik:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nagyon tetszett.
Igen John 2007-ből ugrik, a megállapítás helyes. Mondjuk ez nem nagy baki Cam vörös szeméhez képest, ami engem még mindíg nagyon bosszant. Nem tudom magam túltenni rajta.
A másik viszont, S02xE05, ahol Bedellt megmentik, ott katonai középiskolások voltak. Bedell akkor volt ott végzős, vagy max. valami technikum féle továbbszolgáló. (tehát max. 19. éves)
Onnan ment a West Pointra. (ami, mint tudjuk U.S.A legismertebb/legelismertebb katonai felsőfokú oktatási intézménye) Ami azt illeti Bedell max 38. évét tapossa.

Egyébképpen tényleg élvezetes olvasmányt nyújtott, csak így tovább, Kíváncsian várom a folytatást.
Visszajövök!

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2009.06.12. 11:47

pernyehuszar írta: Igen John 2007-ből ugrik, a megállapítás helyes.
Miért is? John Derek halála után "utazik" a jövőbe. Dereket névtelen sírba temetik, ahol a 2009-es dátumot tüntetik fel. (De ez megint csak baki a sorozatban).

Templar
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Templar » 2009.06.12. 12:32

Dentorel írta:
pernyehuszar írta: Igen John 2007-ből ugrik, a megállapítás helyes.
Miért is? John Derek halála után "utazik" a jövőbe. Dereket névtelen sírba temetik, ahol a 2009-es dátumot tüntetik fel. (De ez megint csak baki a sorozatban).
:lol: nem gondoltam volna, hogy egy évszámból ekkora vita lesz, komolyan azon gondolkodok hogy megközölöm a két évszámot és átírom 2008-ra :D

2009-et annyiból támogatnám, hogy még nem múlt idő és jobb ilyenbe írni. A másik, hogy a síron tényleg 2009 volt a főoldalon is az van a történet leírásában, és mikor 2007-be ugrottak onnantól telik el idő, nem hiszem, hogy a sorozat John életét napról napra mutatta be, vagy ha igen akkor elég mozgalmas élete van a mi kis Johnunknak :lol: Meg gondoljunk bele hogy Cameron ami sebeket beszedett azok is begyógyultak többnyire a következő részre...na ennyi filozofálás után, folytatom az érettségire készülést, aztán jövőhéttől majd szépen bővítem a történetet 8-)

gtas
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: gtas » 2009.06.13. 21:47

Már múlthéten letöltöttem az irományod de csak ma tudtam rávenni magam az elolvasására :D

Már bánom hogy nem múlthéten olvastam el! Ez eszméletlen jó lett akárcsak Jancsié :!: Komolyan mondom össze kéne fognotok és a végső művet kiadni egy könyv formájában :mrgreen:

Gratulálok Templar, így tovább! Várom a folytatásod ;)

Templar
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Templar » 2009.08.03. 21:36

Na, ha minden igaz akkor felkerült az oldalra a kis irományom javított verziója+ megfejeltem egy következő fejezettel azért nem kettővel mert még az félkész állapotban van és nem akartam egyszerre túl nagy szöveggel terhelni benneteket de egy következő fejezet még biztos hogy érkezik a hét folyamán ;)

Snoopy87
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Snoopy87 » 2009.08.04. 18:19

Elolvastam. Tetszett. Várom a folytatást. :)

WisitoR
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: WisitoR » 2009.08.05. 17:58

Snoopy87 írta:Elolvastam. Tetszett. Várom a folytatást. :)
Dettó.
=[WisitoR]=

Eadbrect
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Eadbrect » 2009.08.06. 14:43

Elolvastam. Tetszett. Csak nekem kicsit hosszú volt! :)

Templar
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Templar » 2009.08.06. 19:25

Eadbrect írta:Elolvastam. Tetszett. Csak nekem kicsit hosszú volt! :)
Pedig még közel sincs vége ;) (ha egyben elolvastad valóban sok lehetett) :D
(ma is folytatom az írást előreláthatólag, jó hosszú fejezet fog kerekedni belőle) 8-)

Snoopy87
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Snoopy87 » 2009.08.09. 19:05

Elolvastam az új fejezetet is. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a történetnek a vége.
Úgy értem kíváncsi vagyok, hogy mit hozol ki a történet végére.

semetka
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: semetka » 2009.08.13. 22:06

Király a 2. rész is. Harmadik ha lesz kb mikorra készül el?
Én is kiváncsi vagyok mi lesz a végén.

Templar
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Templar » 2009.08.14. 12:05

semetka írta:Király a 2. rész is. Harmadik ha lesz kb mikorra készül el?
Én is kiváncsi vagyok mi lesz a végén.
Köszönöm a pozitív visszajelzéseket! Jövőhétre igyekszem megírni a következő fejezetet (Én már tudom miről fog szólni :lol: ) (de nem merek biztosat mondani, mert így nyár végére lett annyi dolgom, hogy el sem hiszem)

WisitoR
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: WisitoR » 2009.08.14. 16:54

Hajrá! :tapsvihar :ohyeah
=[WisitoR]=

Lachlan Weaver
Parancsnok
Parancsnok
Csapat: Skynet

Hozzászólás Szerző: Lachlan Weaver » 2009.08.15. 17:16

Nekem teccett a story :D várom ennek a történetnek is a folytatását :D
Bár sztem a történet vezetésén érződik namenyij történetének hatása (bár ezt te is leírtad és nem is azért írtam mert baj lenne). Mivel mind a kettőtök alkotás sztem tök jól sikerül! :D
Bár találtam a történetben néhány hibát és számomra érthetetlen dolgot :(
Egyik az ,hogy a sorozatban benne az amikor John elveszi Elison ügynöktől anyja fényképét - a történetben meg azt írtad ,hogy sose látta.
A másik sztem ha valakinek olyan bőre lenne mint az "árnylakóknak" akkor biztos elfedné valamivel mondjuk fájlival és a leírásod alapján a szemét is védené valamilyen eszközzel. Mert sztem elég fertőzés veszélyes és fájdalmas lenne csak úgy szabadon hagyott - fedetlen testel bóklászni.
És persze elég matrix-os volt az is ,hogy egy ilyen árnylakó ráugrik egy hk-ra vagy mire...
Van még egy dolog ami mindkét történetben fetűnt: az ,hogy Kyle a vezetője az ellenállók egy csoportjának, sztem ez kicsit furcsa mert Derek sokkal tapasztaltabb (korából adódóan is)
"A nagy birodalmakat sosem a külső ellenség győzi le, hanem a belső ellentétek és gyengeségek."

Templar
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Templar » 2009.08.16. 12:28

Lachlan Weaver írta: Bár találtam a történetben néhány hibát és számomra érthetetlen dolgot :(
Egyik az ,hogy a sorozatban benne az amikor John elveszi Elison ügynöktől anyja fényképét - a történetben meg azt írtad ,hogy sose látta.
Ezt elnéztem, valamit kitalálok rá (át kéne írnom). Köszönöm az észrevételt ;)
Lachlan Weaver írta: A másik sztem ha valakinek olyan bőre lenne mint az "árnylakóknak" akkor biztos elfedné valamivel mondjuk fájlival és a leírásod alapján a szemét is védené valamilyen eszközzel. Mert sztem elég fertőzés veszélyes és fájdalmas lenne csak úgy szabadon hagyott - fedetlen testel bóklászni.
Árnylakó...benne van a nevében, hogy bujkálnak a külvilág elől, ha elfedné az arcát nem lenne olyan jól bemutatható, és elrettentő :) ...egyébként nem titok, hogy erősen a Fallout 3 "ghoul"-jaira hajaznak...
Lachlan Weaver írta: És persze elég matrix-os volt az is ,hogy egy ilyen árnylakó ráugrik egy hk-ra vagy mire...
is)
Honnan veszed,hogy az egy árnylakó volt? 8-) (ki fog derülni az igazság még a történetből)

A másik,hogy a történet első fejezetében tényleg volt vagy 3-4 mondat amit szó szerint idéztem Jancsitól, de onnantól minden saját, illetve sztem történet vezetésünk is tök más (vele már kitárgyaltam és egyetértett) merthogy én egy szálon viszem a történetet (max megszaggatom visszaemlékezésekkel) Ő ehhez képest viszi a "jelen szálat" is. Az, hogy vannak szereplők akiket mindketten beleviszünk...egyezés ugyan...de én is bele akartam vinni pl. Kate-et(más szerepkörben lesz) Gondolom erre céloztál vagy a már említett miért Kyle a főnökre. Kyle azért a főnök nálam, mert nekem a sorozatból ez jött le. Furcsa valóban de az utolsó részben úgy libbent be ott a kis kíséretével, mintha ő lenne az "atyaúristen" :lol:

Na, még egyszer köszönöm a hasznos hozzászólást, most meg folytatom tovább a történetet, miután már ide is írtam egy kisebb regényt reggeli torna gyanánt 8-)

Lachlan Weaver
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Lachlan Weaver » 2009.08.26. 23:23

Templar89 írta:
Lachlan Weaver írta: Bár találtam a történetben néhány hibát és számomra érthetetlen dolgot :(
Ezt elnéztem, valamit kitalálok rá (át kéne írnom). Köszönöm az észrevételt ;)
Még egy kis kukacoskodás és pontosítás ezzel kapcsolatban remélem nem lessz sértő mert nem annak szánom :oops: De a T2-ben is Jonh-nál van Sarah fényképe. (amikor a kis spanjával kifosztják a bankautomatát akkor teszi vissza a táskába.).
De mellékesen ha jól belegondolsz másképp nem kaphatná meg kyle a képet (ha Sarahnál lett volna a kép) mert amíg a Pescaderoban van Sarah elkobzott tárgyait a nagy rohanásban nem tudták volna összeguberálni úgyhogy nála a történet szempontjából is neccesen lehetett volna.

ui: Amúgy nagyon jó dolog ez a két történet azért is mivel már szinte nincs egyáltalán esély a 3.évadra (bár "nincs végzet" ) ,és szerintem méltó folytatásai a sorozatnak!!!
Várom a folytatást mindkét történet fronton! :mrgreen:
"A nagy birodalmakat sosem a külső ellenség győzi le, hanem a belső ellentétek és gyengeségek."

Templar
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Templar » 2009.10.22. 16:09

Hello mindenkinek,

Kissé elvesztem így fősuli kezdés után, de most volt egy kis szünetem és hát átolvastam az eddigi kis szösszenetem a hibákat igyekeztem javítani (szerencsére nem volt sok) Ezúton is köszönöm a hibákat jelzőknek, a figyelmüket! +Kapott egy címet az egész (ennek már ideje volt, remélem jónak találjátok) továbbá egy fejezettel bővült is a mű. (illetve készülőben az újabb).

Sajnos valami probléma adódhatott, mert a rendszer nem tudott jelszó ügyben kisegíteni ezért kénytelen voltam újra beregisztrálni, illetve Dentorel-el sem tudtam felvenni a kapcsolatot :? De már nem bírtam tovább a várakozást ezért a régi módon teszem közzé az "irományt"

http://www.2shared.com/file/8604750/3904e7ca

ez lenne a letöltő link.

UI: Dentorel v. ha valamelyik tisztelt oldalszerkesztő úgy dönt, hogy áthelyezi az új fejezetet a fan fiction menü alá akkor az illető legyen szíves törölje az eddigieket és fejezetbontásban tegye közzé. Úgy képzelem hogy cím: "Hamuval írt jövő 1"...2...stb. mint ahogy az Namennnyij alkotásainál is megfigyelhető. Tehát 5 fejezet eddig, + a "szerző megjegyzése" a végére mondjuk. Előre is köszönöm!

Kellemes kikapcsolódást kívánok az innmáron: "Hamuval írt jövő" című kis szösszenetemhez!

WisitoR
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: WisitoR » 2009.10.22. 18:52

Alakulgat, alakulgat szép "beszövése" a T3-nak. (még ha időelmélet szerint szabálytalan is)
Röviden: Tovább... Tovább...
=[WisitoR]=

Lasaro
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Felhasználó neme: Lány/Nő

Hozzászólás Szerző: Lasaro » 2009.10.22. 20:59

Templar írta:UI: Dentorel v. ha valamelyik tisztelt oldalszerkesztő úgy dönt, hogy áthelyezi az új fejezetet a fan fiction menü alá akkor az illető legyen szíves törölje az eddigieket és fejezetbontásban tegye közzé. Úgy képzelem hogy cím: "Hamuval írt jövő 1"...2...stb. mint ahogy az Namennnyij alkotásainál is megfigyelhető. Tehát 5 fejezet eddig, + a "szerző megjegyzése" a végére mondjuk. Előre is köszönöm!
Na majd mindjárt rendet teremtek :)

Megjegyzés: Mehetett volna levél a közös címre is, mert ahhoz szerkesztők is mindannyian hozzáférünk, így előbb-utóbb valamelyikünk ránézett volna. Sebaj, 10 perc és minden meglesz, kívánságod szerint ;)

UPDATE 21:49

Hmm, azért elszórakoztam vagy 40 percet vele. De no problem, bízom benne, hogy valami ilyesmire gondoltál: http://www.terminatorchronicles.hu/view ... age_id=281
A bal oldali menüből is elérhető.

Ha bármilyen elírást, elütést vélsz felfedezni, akkor írj e-mailt (lasaro02@gmail.com). Nagyon gyakran nézem a postaládám, így gyorsan meglesz a korrigálás és a válasz is.

Főoldalra és twitterre természetesen szintén ment bejegyzés.
I never got my acceptance letter from Hogwarts, so i'm leaving The Shire, and becoming a Jedi
Elsődleges direktívák:
1. Közrend szolgálata.
2. Ártatlanok védelme.
3. Törvény megtartása és végrehajtása.
Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei

Templar
Újonc
Újonc

Re: Templar alkotásai [vélemények, kritikák!]

Hozzászólás Szerző: Templar » 2009.10.23. 13:57

Kösz Lasaro, jól sikerült a rendezés ;)

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.08.03. 15:15

Szia Templar! Nagyon tetszik!! Micsoda ötlet,John Henry nem csak a fia,de a teremtője és az apja is Weaver-nek. Ez óriási! Tetszik,hogy Weaver keresi a létezése titkát, Masamune Shirow-i (ghost in the shell) mélységek! És Ellison morális hozzáállása beépült John Henry-be és teremtményeibe,és ezt a szerintem nagyon szép elemet egy pillanatra megjeleníted,nagyon bejön. És az is megragadott,hogy te is azt olvastad ki a sorozatból,hogy a jövőbeli meghiúsult szövetség a T1001 és Connor között lényegileg a múltban realizálódik.
Könyörgöm folytasd! Egészen fellelkesítettél,màr készítem az ùj avataromat.
"A bádogember szívre vágyott." Cameron Phillips

Templar
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Templar » 2010.08.03. 22:17

A következő fejezet azaz a 7. holnapi nap folyamán fog megérkezni (már kész van) az oldalra a 8. pedig készülget a 9-ik már közös munka lenne Jancsival, ahogy azt már terveztük, és akkor számításaim szerint még max 1-2 fejezet maradna hátra és befejezettnek lehetne tekinteni a történetet, persze ezek csak tervek ami biztos az a 7-ik fejezet, amiben újabb meglepetések várhatóak.

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.08.04. 08:30

Templar írta:A következő fejezet azaz a 7. holnapi nap folyamán fog megérkezni (már kész van) az oldalra a 8. pedig készülget a 9-ik már közös munka lenne Jancsival, ahogy azt már terveztük, és akkor számításaim szerint még max 1-2 fejezet maradna hátra és befejezettnek lehetne tekinteni a történetet, persze ezek csak tervek ami biztos az a 7-ik fejezet, amiben újabb meglepetések várhatóak.
Jancsi? Ő Namenyij? Jò munkát! Kólát,pizzát,chip-szet hová küldjem? :-)

Snoopy87
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Snoopy87 » 2010.08.04. 09:08

Templar írta:A következő fejezet azaz a 7. holnapi nap folyamán fog megérkezni (már kész van) az oldalra a 8. pedig készülget a 9-ik már közös munka lenne Jancsival, ahogy azt már terveztük, és akkor számításaim szerint még max 1-2 fejezet maradna hátra és befejezettnek lehetne tekinteni a történetet, persze ezek csak tervek ami biztos az a 7-ik fejezet, amiben újabb meglepetések várhatóak.
Remek ennek örülök. ;)
Már nagyon kíváncsi vagyok a végére.

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.08.06. 08:19

Olvasom a korai fejezeteket. Érdekes, ahogy a T3-t integrálod a történetbe. Convar nagy T3 fan, kiváncsi lennék a véleményére. :roll:

Templar
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Templar » 2010.08.06. 16:10

Na vázlatokat Janinak elküldtem elnyerte a tetszését így a 9-ik fejezetet már biztos hogy együtt írjuk olyan formában hogy keret események enyémek, történet +egyéb események kidolgozása az ő feladata/utána vissza hozzám tisztázás+ némi kiegészítés még ami rám marad, nagyjából ennyi. Goodnow amit felajánlottál kólát,pizzát,chip-szet köszönjük két felé kéne küldeni bár én részemről egy üveg Jim Beam-nek jobban örülnék :twisted:. Convar véleményét várom. A fejezetekre visszatérve Jancsinak sok a dolga most, mint ahogy nekem is így valszeg egyszerre fogjuk közzétenni valamikor így a nyár végére legkésőbb, addig frissítsétek fel a sztori előzményeket, mint ahogy goodnow is teszi ;)

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.08.06. 21:46

Templar írta:"John maga
is meglepődött, csak most
tudatosult igazán benne,
hogy Cameron bármennyire
emberi volt, akármilyen hi-
tech szoftverek irányították a
mesterséges, vagy talán
valódi érzelmeit, mégis csak
egy gép volt, és talán pont
azért volt olyan emberi, mert
erről a lányról másolták,
akinek egyetlen pillantásában
annyi érzelem van, hogy abba
szinte beleszédül az ember." 3. fejezet részlete
Hát Templar,ügyesen kitértél az elől,hogy Cameron érzelmeit minősítsd ill ebben állást foglalj. Micsoda megfogalmazás;Allison eleve érzelem dús tekintettel bír. :-) 1.fejezet: tetszik,hogy Bedell-t behoztad a történetbe. John jò kezekbe kerül. Az első fejezet egyébként feszült előzménye után tudsz egy Jò biztonságérzetet adni az olvasónak,és John Connor-nak mindenek előtt (John a fő azonosulási pont). Én max beleéltem magam,így röviddel a sorozat befejezése után az írásod sokat ad. 2.fejezet: Weaver ùjra itt van,Allison külsejében,óriási! Mint Cameron imádó,fontosnak tartom,hogy a fejezet végén testi kontakt van John és Allison között,de csak a sorozat stílusában,csak éppen hogy... de az alaposan bevésődik
: érzik egymás testének remegését... A buli nagy ötlet,a tini feeling is,Allison a fiúk célpontja... A hivatkozott zenére kíváncsi lettem,amire a bulin lejtenek. Na,megyek mert most jön dr Bob... (Micsoda figura...)

Templar
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Templar » 2010.08.11. 13:19

Tisztelt hölgyeim és uraim!

Akik veszitek a fáradtságot és szántok pár apró percet az életetekből arra, hogy rövid fejezetnek nevezett szösszeneteimet átfussátok, igen rólatok beszélek, vérbeli ellenállókról! (Lehet ugyan, csak öten vagytok, vagy lehet túl pozitívan gondolkodok? :lol:) Na rá is térek a benneteket érintő tényekre: Elkészült a 8. fejezet, sztem durva lett, de ez egyéni vélemény pár tény: a 6-7 fejezet együttes terjedelmét meghaladja, a sok előkészület után ebben a fejezetben már komoly hadműveletek folynak, de ennél többet nem árulok el, mert ma, legkésőbb holnap átnézem, így nemsoká érkezik a letisztázott verzió az oldalra.

Ami a folytatást illeti, Jancsié a következő fejezet én csak a keretsztori írását és a tisztázó feladatokat látom el, annyi elárulok, hogy belekezdett már az írásba, és az első pár oldalt olvasva el kell ismernem az amúgy sem vitatható "írói" kreativitását. Ezúton üzenem neki innen is, hogy csak így tovább!

Köszönöm, hogy átfutottátok a híreimet, és remélem felkeltette az érdeklődéseteket a következő fejezet!

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.08.13. 10:39

Weaver feláldozta magát! Mint egy ember! John Henry sír... Óriási! Tetszett! A következő hsz-t Namenyij művei topicba írom majd. :-) Sarah megmondta az s01e07 végén: a gépek 'emberekké válnak',ti követteték az eszmét. Nagyon tetszik.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.08.13. 12:06

Srácok, én is elolvastam! :) Nekem is nagyon tetszett a történet, szép munka Templar! ;)
Már én is nagyon várom a következő részt! :) Hajrá srácok!

sylar007
Megfigyelő
Megfigyelő

Hozzászólás Szerző: sylar007 » 2010.08.27. 21:34

Hello! Bemutatkoznék: namynij vok :D Az új reg azért van mert az istenért nem tudtam bejelentkezni a régi profilomba :S Nah a lényeg h a 9. fejezetet ugye én írom, és én ezt úgy mond 2-é bontottam.
Azaz a 9. fejezetet 2 részletben fogom veletek megosztani. Sajnos a vártnál tovább tartott a megírása, mivel voltak problémáim (ilyen a nagy viharutáni áram- és internetkimaradások sorozata) de mostmár úgy néz ki teljesen helyreállnak a dolgok és hamarosan kész leszek az első résszel, ami most körülbelül 95%-on áll.
Addig is kaptok egy kis spoilert
Spoiler! :
Az új fejezet címe:
Hamuval írt jövő - IX.fejezet (1. rész): A halál mindent megváltoztat
Frissítés 22:31

A fejezet első része kész. Amint lehetőségem lesz rá továbbítom Templarnak, aki majd átnézi, az esetleges hibákat korrigálja, és feltölti az oldalra!
Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól sz*r, hogy meg is történik.

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.08.27. 22:37

sylar007 írta:Hello! Bemutatkoznék: namynij vok :D Az új reg azért van mert az istenért nem tudtam bejelentkezni a régi profilomba :S Nah a lényeg h a 9. fejezetet ugye én írom, és én ezt úgy mond 2-é bontottam.
Azaz a 9. fejezetet 2 részletben fogom veletek megosztani. Sajnos a vártnál tovább tartott a megírása, mivel voltak problémáim (ilyen a nagy viharutáni áram- és internetkimaradások sorozata) de mostmár úgy néz ki teljesen helyreállnak a dolgok és hamarosan kész leszek az első résszel, ami most körülbelül 95%-on áll.
Spoiler! :
Az új fejezet címe:

A fejezet első része kész. Amint lehetőségem lesz rá továbbítom Templarnak, aki majd átnézi, az esetleges hibákat korrigálja, és feltölti az oldalra!
Szia namenyij! Várom az írást! Olvasni akarok!

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.08.28. 20:13

sylar007 írta:Hello! Bemutatkoznék: namynij vok :D Az új reg azért van mert az istenért nem tudtam bejelentkezni a régi profilomba :S Nah a lényeg h a 9. fejezetet ugye én írom, és én ezt úgy mond 2-é bontottam.
Spoiler! :
Az új fejezet címe:

Üdv namenyij! Én is kíváncsian várom a következő fejezetet! :)

sylar007
Megfigyelő
Megfigyelő

Hozzászólás Szerző: sylar007 » 2010.08.28. 22:55

Sajna ma sem sikerült kapocsaltba lépni Templarral. :S Amint van valami fejlemény értesítelek róla titeket ;)
Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól sz*r, hogy meg is történik.

Templar
Újonc
Újonc

Hozzászólás Szerző: Templar » 2010.08.29. 16:18

Üdv, minden kedves olvasónak! Visszatértem... egy komoly hétvégi szüret után. Már elolvastam Jancsi írását, most itt-ott korrigálom, olyan formára hogy 100%-ig be tudjam illeszteni a saját történetembe, (nemmintha nem az én "forgatókönyvem" szerint íródott volna). Utána visszaküldöm neki rábólint vagy megvitatjuk az egyéni álláspontjainkat. Aztán közzé lesz téve... finom kis olvasmány lesz úgygondolom még annak ellenére is, hogy ez csak egy "fél fejezet" ;)

Beeerka
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Beeerka » 2010.08.29. 22:08

Üdv!

Nagyon jók voltak az eddigi részek, már várom a következőt:)
Remélem még sok jó fejezettel fog gazdagodni a sorozat! Csak így tovább, kalapomat emelem a készítő(k) előtt.
Üdv, beeerka
" Maybe one day we can meet face to face, in a place without time and space."
" Ain't no sunshine when she's gone.
It's not warm when she's away.
Ain't no sunshine when she's gone
And she's always gone too long anytime she goes away. "

sylar007
Megfigyelő
Megfigyelő

Hozzászólás Szerző: sylar007 » 2010.08.29. 23:43

Hello! Nem hinném h ilyenkor már bármelyikőtök is erre járna, de ha mégis akk infoval érkeztem: kész a 9. fejezet első felvonása, és Templar ezekben a pillanatokban küldi el nektek. És rögtön hozzá is kezdtem a 2. felvonáshoz:) Ami előre láthatólag akkor lesz, amikor leütöttem az utolsó karaktert, ami nagy valószínűséggel egy pont lesz ;)

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.08.30. 05:59

sylar007 írta:Hello! Nem hinném h ilyenkor már bármelyikőtök is erre járna, de ha mégis akk infoval érkeztem: kész a 9. fejezet első felvonása, és Templar ezekben a pillanatokban küldi el nektek. És rögtön hozzá is kezdtem a 2. felvonáshoz:) Ami előre láthatólag akkor lesz, amikor leütöttem az utolsó karaktert, ami nagy valószínűséggel egy pont lesz ;)
Ok, loholok a főoldalra... :)

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.08.30. 20:53

sylar007 írta:Hello! Nem hinném h ilyenkor már bármelyikőtök is erre járna, de ha mégis akk infoval érkeztem: kész a 9. fejezet első felvonása, és Templar ezekben a pillanatokban küldi el nektek. És rögtön hozzá is kezdtem a 2. felvonáshoz:) Ami előre láthatólag akkor lesz, amikor leütöttem az utolsó karaktert, ami nagy valószínűséggel egy pont lesz ;)
Elolvastam, nagyon tetszett! ;) Az az Allison-os rész... és a T-850-es pont a legrosszabbkor. :) Nagyon jó volt.
Várom a következő részt, csak így tovább srácok! ;)

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.08.31. 08:30

Templar és Namenyij írta:- Milyen érzés?
- Micsoda?
- Hősnek lenni?
John halkan felnevetett.
- Nem is tudom… talán ha
hős lennék, akkor el tudnám
mondani.
Allison mélyen John szemeibe
nézett, megigézve a fiút.
- Az vagy. Itt mindenki rólad
beszél. John Connorról. Már
nincs olyan ember itt, aki ne
ismerné a neved.
- Nem értem… – mondta
zavarodottan John, miközben
szép lassan elveszni készült a
barna szempárban.
- Ami múlt éjjel történt… A Te
érdemed, hogy győzelmet
arattatok.
Ez az! Valahogy így képzelem a nagy lélektani pillanatot;John Connor egyik pillanatról a másikra vezetővé lesz. Ehhez pedig valami rendkívüli helyzet kell,ami ismerté teszi. Nagyon jól eltalált dialógusokkal érzékeltetitek a nagy eseményt;Derek megismétli amit a tscc végén mond,és ez amit Allison (hát ki màs?) mond John-nak. Nagyon tetszik.
Bizonyos értelemben egy rúgóra jàr az agyunk,leszámítva a T3 Sarah Connor krónikáiba integrálását. Várom a folytatást!

Beeerka
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Beeerka » 2010.08.31. 14:08

Ez a rész is nagyon jóra sikeredett!!!
Csak így tovább :D
" Maybe one day we can meet face to face, in a place without time and space."
" Ain't no sunshine when she's gone.
It's not warm when she's away.
Ain't no sunshine when she's gone
And she's always gone too long anytime she goes away. "

sylar007
Megfigyelő
Megfigyelő

Hozzászólás Szerző: sylar007 » 2010.08.31. 21:21

Köszönöm Templar és a jómagam nevében is a dicsérő szavakat :). Holnaptól beindul a suli, ami azt jelenti, hogy sajnos tartom magam a megbeszélt határidőhöz. 1-1,5 hét alatt lesz meg a rám bízott kövi fejezet-rész. Utána pedig vissza is kapja Templar, amit vissza kell kapnia ;). Visszatérek! :D

sylar007
Megfigyelő
Megfigyelő

Hozzászólás Szerző: sylar007 » 2010.09.04. 14:55

Nah, akk helyzetjelentés. Kb. 50%-nál tartok. És itt szeretném kérni Templar szíves elnézését, amiért nem nagyon vagyok msn-en, hogy megbeszéljük a dolgokat. Nem, nem tűntem el... írom amit írnom kell, csak sajna nincs nagyon lehetőségem msnezni :S Szal, "Coming Soon..." :D:D

Válasz küldése