Első találkozásom a filmekkel

- Típusok;
- Idővonalak;
- Gyűjtemények;
- Bakik;
- Figurák. makettek, poszterek.
Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Ellenállás
Kapcsolat:

Első találkozásom a filmekkel

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2008.03.29. 23:08

Itt megoszthatod velünk mikor találkoztál előszőr a filmekkel.

R-pee
Segéd
Segéd
Kapcsolat:

Re: Első találkozásom a filmekkel

Hozzászólás Szerző: R-pee » 2008.03.31. 20:34

Én kb kisiskolás koromban láthattam az első részt. Akkor még nagy családi program volt a hasonló filmek nézése. Különleges esti program volt az X-akták még a régi mtv-n. A második rész már annyira nem érdekelt. Azt is kb úgy néztem, mint a Gyűrűk urát: 5x elkezdve, 10 percenkénti darabokban. Utánna megjelent a 3. rész, amit természetesen megnéztem egyből. Ezek után beszereztem az első két részt is, hogy felelevenítsem az emlékeket. Most pedig sorozatmániás vagyok. :haha

Alexa
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Felhasználó neme: Lány/Nő
Csapat: Skynet

Hozzászólás Szerző: Alexa » 2008.03.31. 21:09

Nekem is valami hasonló a történetem. Az első részt még a tévében láttam. Ez olyan 1995-1996 között volt. Akkor csak nézett az ember. Majd jött a második rész, annál aztán néztem egy nagyot. Nagy kedvenc lett az tény az összes többi filmem közé került. És 2002-ben halottam egy olyan pletykát hogy készül a harmadik rész. Én nem hittem el, gondoltam úgy se készül el. Aztán 2003 nyarán megláttam a plakátot és a hírdetést... Azok a vizuális effektek... :fire :devil2
Én vagyok az Úr! Mondta a feleség, miután megölte a férjét.

blue_eyes
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: blue_eyes » 2008.04.01. 19:36

Hogy őszinte legyek én elég sokáig nem is tudtam a film létezéséről. Leginkább azért, mert a szüleim túl erőszakosnak találták és mivel még kicsi voltam nem is engedték megnézni. Majd miután bejött a TV2 megnéztem titokban az első részt. Ha jól tudom utánna elég sokáig nem volt semmi, majd jött a második rész. A harmadik részt meg négyszer megnéztem moziba és még kitudja hányszor dvdn. :D

R-pee
Segéd
Segéd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: R-pee » 2008.04.02. 22:20

Topic indító főnök nem írja le az első kapcsolatát a filmel? :)

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2008.04.02. 22:43

Ohh, hát ha ilyen szépen megjegyezted akkor mindenképp! :lol:
Első találkozásom vele a TV-ben volt, ha jól emlékszem akkor TV2. Első rész. Miután megnéztük és nagyon tetszett. Ezután nem volt más lehetőség, mint irány a videótéka. Kivettük a T2 és...
Azóta persze mindegyik ott virít egy szép DVD kiadásban a polcon.

Na most jössz te!

R-pee
Segéd
Segéd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: R-pee » 2008.04.03. 20:51

A 2. hsz az enyém volt! ;) :D :haha

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2008.04.03. 21:00

Én a 2. részt láttam elsőnek. Megszereztem videókazettán voltak napok mikor többször is megnéztem. Utána megszereztem az 1. részt is. A 3-at pedig moziba láttam.

Shallia
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Shallia » 2008.04.10. 18:26

Nekem úgy rémlik, hogy az első részt a családdal együtt néztem meg, de már nagyon-nagyon régen, és mindenkit érdekelt :D
Egy hét múlva leadták a második részét, és nekem akkor az lett, és azóta is az a kedvencem...egyszerűen szuper lett...
Aztán nagyon megörültem, amikor hallottam, hogy lesz 3. rész, de itt már Terminátrix lesz :D , ez símogatta ám a kis lelkem. Sajnáltam ugyan, hogy nem Edward Furlong fogja John Connort játszani (drogos balhék miatt, asszem), de gondoltam sebaj.....És megnéztem...háát...
Viszont láttam az RTL-klubon az Így készült a Terminátor 3-at, és szakadtam, amikor forgatás közben Schwarzenegger elkapta Kristanna Lokent és tangózni kezdtek... :lol: :lol: :lol:

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2008.04.10. 19:57

R-pee írta:A 2. hsz az enyém volt! ;) :D :haha
Hát erre mit mondjak. Kellene már egy szemüveg. :lol:
Shallia írta:Viszont láttam az RTL-klubon az Így készült a Terminátor 3-at, és szakadtam, amikor forgatás közben Schwarzenegger elkapta Kristanna Lokent és tangózni kezdtek... :lol: :lol: :lol:
Azt én is láttam! Emlékszem a T3 világpremier volt tán (?), na mindegy a lényeg hogy háromszor néztem meg a filmet a moziban. Az első vetítés amire elmentem éjfélkor volt. Komoly volt nagyon. Az extra DVD-n rajta van a táncos jelenet, bár Arnie keringős kezdeményezése magától adódott, nekem feltűnt hogy Kristanna meglepődött és a nevetés is elég műre sikeredett.

Bandi bácsi
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Bandi bácsi » 2008.04.10. 22:27

Hú, hát nem emlékszem... anno valamikor a TV-ben, de nemrég tudtam megszerezni újra és megnézni őket, mert fullra nem emlékeztem rájuk :) kivétel a 3, mert azt láttam nem olyan rég.

Tumaudio
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Tumaudio » 2008.07.12. 16:51

Hát kábé hatéves lehettem amikor az első filmet láttam. Emlékszem, anyámék tökre ki voltak akadva hogy nekem nem ilyen való. :lol: :lol: Na azóta vagyok imádója, emiatt a film miatt kezdtem el mindenféle műszaki dologgal foglalkozni, és még a
mai napig is ugyanolyan hatása van rám, mint 14 évvel ezelőtt.
A másodikat pontosan nem tudom már mikor tekintettem meg, de az se tegnap volt, 8-9 éves lehettem.
Arra emlékszem, hogy akkor még csak négy csatorna volt, és hétfőn nem volt adás se. :lol:
"Mindenkinek megvan a saját időgépe. Az emlékek a múltba, az álmok a jövőbe repítenek."

Snoopy87
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Snoopy87 » 2008.08.16. 06:50

Én most itt égni fogok! Én a sorozatot láttam elsőnek! :oops: Régen nem érdekeltek a sci-fi témájú filmek. Utáltam az egészet. Láttam egy jelenetet a T1-ből, mikor a robot masirozik Sarah-ék után és nagyon gagyi volt. Amúgy az is szerepet játszott benne, hogy ha egy film első részét nem látom akkor nem nézem meg a többit se. Aztán haverom megdobott pár DVD-vel. Bele se kezdtem volna a soriba, ha normális címe van kiírva. Mert csak ennyi volt: Sarah Connor Chronicles. Még az epizód címek is úgy voltak: TSSC. Sz'al megnéztem az első részt és máris meg kellett ismerkednem az előzményekkel is. Szóval legyűrtem pár könyvet, idővonalat, típuselemzést, sorozatot, filmet meg képregényt. Most nagy éljenzés nekem! :cheer

Shallia
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Shallia » 2008.08.16. 18:23

Ugyan már, dehogy égsz! Én akkor azért "szégyenkezhetnék", hogy még nem láttam és bőgtem végig a Titanicot, pedig így van... :imao
És nagy éljenzés neked :cheer :cheer :cheer

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2008.08.16. 19:36

Hú, nem nézünk Titanicot? Terminátort??? Na kaptok a fejetekre! :lol: :smilesi

Bandi bácsi
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Bandi bácsi » 2008.08.19. 23:47

Szerintem én sem láttam a Titanicot. Legalábbis fullra nem rémlik belőle semmi :D Max részleteket :D

NyersKrumplee
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: NyersKrumplee » 2008.08.20. 08:24

Régen volt egy tükör muterék szobájában. Nem engedték nézni a filmet és én a tükör segítségével néztem végig a T1-et. Erre rájöttek és elvitték a tükröt. Szerencsére felvették kazira aztán amikor nem voltak itthon belopóztam és megnéztem. Máig nem értem arra is hogy jöttek rá! :roll:

Tumaudio
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Tumaudio » 2008.09.01. 16:31

Snoopy: Éljen, te vagy a király! :cheer :cheer Én még a könyvekhez nem fogtam hozzá.
NyersKrumplee: visszatetted a vhs-t a helyére pontosan? Én azzal buktam le hogy mindíg csipkedtem a süti tésztájából, és utána nem egyengettem vissza a tésztát. Anyám egyből kiszúrta, én meg nem értettem sokáig hogy ilyen szemfüles. :D
"Mindenkinek megvan a saját időgépe. Az emlékek a múltba, az álmok a jövőbe repítenek."

Shallia
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Shallia » 2008.09.07. 14:50

NyersKrumplee írta:Régen volt egy tükör muterék szobájában. Nem engedték nézni a filmet és én a tükör segítségével néztem végig a T1-et. Erre rájöttek és elvitték a tükröt. Szerencsére felvették kazira aztán amikor nem voltak itthon belopóztam és megnéztem. Máig nem értem arra is hogy jöttek rá! :roll:
Visszatekerted a kazettát? Vagy pedig lehet, amikor szüleid felvették, ők nem tekerték vissza a felvételt, vagy ki tudja. Lehet, van ujjlenyomat-olvasójuk :D

blue_eyes
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: blue_eyes » 2008.09.07. 16:35

NyersKrumplee írta:Régen volt egy tükör muterék szobájában. Nem engedték nézni a filmet és én a tükör segítségével néztem végig a T1-et. Erre rájöttek és elvitték a tükröt. Szerencsére felvették kazira aztán amikor nem voltak itthon belopóztam és megnéztem. Máig nem értem arra is hogy jöttek rá! :roll:
Szerintem kérdezd meg a szülőket hogyan jöttek rá.

NyersKrumplee
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: NyersKrumplee » 2008.09.09. 17:50

Megkérdeztem. Amit elfelejtettem: benne hagytam a videóban a kazettát! :smilesi

Shallia
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Shallia » 2008.09.09. 22:26

Ne máár :D :imao Kész.... :D

Tumaudio
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Tumaudio » 2008.09.10. 19:05

NyersKrumplee írta:Megkérdeztem. Amit elfelejtettem: benne hagytam a videóban a kazettát! :smilesi
Hát ehhez nem tudok mit írni. Viszed a pálmát. :lol:

Constantine
Moderátor
Moderátor

Hozzászólás Szerző: Constantine » 2008.09.13. 17:40

NyersKrumplee írta:Megkérdeztem. Amit elfelejtettem: benne hagytam a videóban a kazettát! :smilesi
Ez nagyon duuuuurva! :imao :lol:

NyersKrumplee
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: NyersKrumplee » 2008.09.18. 17:03

De akkor még kicsi voltam! :P

Shuky
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Shuky » 2008.10.23. 19:26

én 6 éves korom óta terminator fan vagyok. :)
emléxem 91-ben vagy 92-ben játszották a magyar mozik a 2. részt és én nem mehettem el a bátyámmal a moziba mer még kicsi voltam és aztmondták h durva film :D
de aztá videon láttam ugye, és ez a film mai napig amit legtöbbször megnéztem.
emléxem még oviban terminatornak is beöltöztem farsangon. hehe

egyébként az első két rész az nagyon király, a 3. az elég gyenge lett.
a sorozattal is fenntartásaim voltak, de aztán elkezdtem nézni és egyre jobb!!

ITEM
Felderítő
Felderítő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ITEM » 2009.02.26. 21:37

Én moziban láttam először a terminatort, hazafele menve állandóan azt képzeltem hogy most jön velem szembe egy ilyen robot, aztán kalap kabát nekem. :mrgreen:
Aztán jött a második rész és eddig az volt a legeslegjobb terminatoros film amit láttam. Nálam ez a No 1!! Az első videónkat taccsra tettem mert egy nap kb 4x néztem meg a filmet, szegény kazi tiszta rongyos lett,meg párszor be is gyűrte én meg szencségeltem,hogy nemá te dög. :fire A T2-őt most is tudom kívülről,az összes jelenet összes szövegét mozzanatát 8-) Egy ideig ezzel szivattam a haverokat mikor néztük a filmet, azok meg na neee ez nemigaz, DD nem hitték el hogy tudom mit fog mondani a szereplő!
A T3 vegyes érzelmeket váltott ki belőlem, nagyon vártam hogy megnézhessem,de annyira nem hogy elmenjek rá a moziba, inkább vártam és megnéztem dvd-n.

Mikor hallottam hogy sorozat indul, nagyon megörültem, mert mindig is vonzott ez a terminatoros érzés, szal örömmel vágtam bele. Az eleje kicsit furcsa volt de aztán beindult szal egyre jobban tetszik, nagyon sajnálnám ha valami miatt vége lenne...

Hát ennyi az én kis történetem... sziasztok.. :ohyeah
NO FATE....

Kedvenc TSCC FAN videóm!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=QV-ybE7C0vs

Robep
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Robep » 2009.03.29. 14:20

Én pont visszafelé láttam a részeket!:D
kb. 12 évesen, elmentünk egy haverommal a moziba megnézni a Terminátor 3-at, de előtte csak az előzetest láttam, gondoltam nem lehet rossz. :D
Aztán nem sokkal leadta a tv2 a 2. részt, de volt pár dolog amit nem értettem belőle (pl.: milyen első terminátorról beszélnek benne...)
Aztán sikerült megszerezni az 1. részt...
Azóta nagyon sokszor láttam mindegyik részét és szintén nekem is itt van a polcon a 6 lemezes kiadás! :D :P :D

Torpere
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Torpere » 2009.03.29. 14:49

A T2-t láttam először TV-ben. Nagyon tetszett, de akkor még nem ismertem a T világot, csak az akció, a robot, az alakváltó valami, meg a látványok tetszettek. Az egész háttérinfórol nem tudtam semmit. Viszont megvettem az akkor induló Terminator - Tűzvihar sorozatcímű képregény második részét. Schwarzi ült a motoron, fél arcáról lejött a szövet, és fegyvert fog az olvasóra. Sajnos már nincs meg, kár érte. Ez nem tudom mennnyivel a T2 film megnézése után volt, de ekkor már egyre jobban tetszett a T világ. Utánna adták TV-ben az első részt, anyum szólt, hogy nézzem, ez az első része. Arra nem emléskzek, hogy végig néztem volna, inkább mintha csak belenéztem volna, de otthagytam, mert nem volt annyira izgalmas (még az elején volt a film, és késő estig tartott). 1-2 ével később jött a T3 tv-ben. Ekkor kissé alábbhagyott a T iránti rajongásom, mert 1-2 év teljesen terminator nélkül telt. Tegnap meg letöltöttem a kiszivárgott Salvationt, hát mit ne mondjak, méltó folytatás!!!
Spoiler! :
Utolsó mondatot el ne hidjétek. :)

Torpere
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Torpere » 2009.04.25. 14:01

Terminator 2 - 3D Battle Across Time-ot is érdemes, sőt, kötelező megemlíteni. (esetleg egy topic neki? ;) ) Egy hete néztem meg. Fasza. :)

Aki nem ismeri, annak egy kis infó róla:
1996-ban elkészült készült egy látványshow, egy afféle mini folytatás a T2-höz James Cameron rendezésében. Két része van, elsőben a Cyberdyne Systems hostess hölgye bemutatja a vendégeknek a cég újításait és terveit, majd a második részben Uncle Bob(Arnie) és John Connor(Edward Furlong) előre ugrik a jövőbe, hogy megsemmisítse a SkyNetet. Persze az útjuk nem zökkenőmentes. Linda Hamilton, és Robert patrick is jelen van, nem hiányozhatnának.

Egy nagyon kedves úriember még régebben videóra vette a show-t, összeszedett minden fellelhető anyagot, és nagyon profi módon egy 2 DVD-s anyagot gyúrt ezekből. Gyakorlatilag nem illegális, ez egy fan made DVD, és a show soha nem jött ki DVD-n. Kalóz Öbölben megtaláljátok a címére rákeresve, vagy pm.

KubanitoS
Segéd
Segéd

Hozzászólás Szerző: KubanitoS » 2009.05.05. 01:48

Én a Terminátor 2-t láttam először egy, a helyi piacon 400 forintért vásárolt videókazettán :lol: , azt nem tudom pontosan melyik évben, arra viszont biztosan emlékszem, hogy anyukám azt mondta, hogy csak fürdés után nézhetem meg :mrgreen: és akkor még a lakótömbben éltünk, ahonnan 1993-ban költöztünk el. :D Szal maximum 5 éves lehettem. :D Szerencse, hogy a szüleim sem tudták, mit mutatnak meg nekem. DD

A Terminátor 1-et is asszem hasonlóképp másolt kazettán láttam először nem sokkal ezután. Első látásra az maradt meg belőle nekem, hogy olyan sötét volt a T2-höz képest (élénken megmaradt az, hogy sok fontos esemény éjszaka zajlott) és hogy Svárci mennyire másként néz ki benne (először meg sem ismertem). Arra konkrétan emlékszem, hogy szüleimmel néztem (úgy voltak vele, hogy a T2 után már felesleges nem engedniük, hogy nézzem :mrgreen: ) és ők mondták nekem, hogy Ő most itt a gonoszt játssza. Nagyjából ennyi maradt meg bennem 6-7 éves fejjel nézve.

A régi szép idők... :cry40

Lord Viktor
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Lord Viktor » 2009.05.06. 13:51

Velem 5 éves koromban nézette meg unokatesóm az 1. részt. Csak arra emlékszem hogy utána pár napig nem tudtam rendesen aludni éjszaka. A másodikat is gyerekként láttam, nem tudom, mikor. A T3-at meg akkor, amikor kijött, moziban. :D

pernyehuszar
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: pernyehuszar » 2009.05.07. 21:43

Én kisiskolás voltam mikor láttam A halálosztót. Azóta is félek a jövőtől!!

Egymás után 3 évben öltöztem farsangon terminatornak. Azt mondták ez uncsi már, öltözzek másnak. Na a következő évben Rease őrmester ellenállónak öltöztem. Na akkor az osztályfőnököm lelökte a láncot. Azt mondta, ha nem öltözök jövőre másnak nem enged be a farsangi bulira a tornaterembe. Addigra kinőttem a farsangból, azóta sem öltöztem semminek. :mrgreen:
Visszajövök!

tin man
Segéd
Segéd

Hozzászólás Szerző: tin man » 2009.05.07. 23:02

én az első részt úgy 5-6 évesen láttam először, anyámmal néztük meg egyik este, nagyon tetszett, de amikor a film végén már nem volt rajta emberi szövet, hát akkor eléggé befostam, és a takaró alá bújtam,a 2. részt csak évek múlva láttam.
mondjuk egyik haverom még mindíg nem látta egyik rész sem XD, kérdezem tőle, te ember vagy XD, ezek a filmek hozzátartoznak az általános műveltséghez XD

Shallia
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Shallia » 2009.05.14. 23:21

Most megint írjam meg,hogy én meg még nem láttam még a Titanicot? (Megírtam... :lol: )

WisitoR
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: WisitoR » 2009.05.15. 16:32

A sorrend rendben volt, de hogy mikor és hol? Már történelem.
=[WisitoR]=

P100
Túlélő
Túlélő

Hozzászólás Szerző: P100 » 2009.06.04. 14:38

Én olyan 10 évesen néztem meg apámmal az 1. részt a TV-ben este. Hú, nagyon félelmetes volt :D

csizi
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: csizi » 2009.06.04. 16:40

Én kb. 3 éve láttam először a TV-ben a Halálosztót tök véletlenül,aztán rögtön meg kelett szereznem a folytatást.))) :lol:
Szuper fanfiction a terminatorwikiről:
http://www.fanfiction.net/s/5037803/1/R ... gs_To_Come

Snoopy87
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Snoopy87 » 2009.06.04. 16:44

3 éve? :shock:

csizi
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: csizi » 2009.06.04. 16:52

Aha ,az én gyerek, ill. tinikoromból valahogy kimaradtak a terminátorok,de gondolom sok csaj van még így rajtam kívül. :lol:
Szuper fanfiction a terminatorwikiről:
http://www.fanfiction.net/s/5037803/1/R ... gs_To_Come

Snoopy87
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Snoopy87 » 2009.08.02. 01:56

Torpere írta:Terminator 2 - 3D Battle Across Time-ot is érdemes, sőt, kötelező megemlíteni. (esetleg egy topic neki? ;) ) Egy hete néztem meg. Fasza. :)
Tényleg kéne neki egy topic. :)

zoli1863
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: zoli1863 » 2009.08.02. 14:19

Nem emlékszem az időre,hogy mikor láttam először a filmeket,de arra igen,hogy "szerelem volt első látásra" :lol:
"Vigyázz,a jelenre,mert a jelenből múlt lesz,és a múlt megölheti a jövődet." (John Connor feljegyzéseiből)

Lasaro
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: Lasaro » 2009.08.02. 15:01

Snoopy87 írta:
Torpere írta:Terminator 2 - 3D Battle Across Time-ot is érdemes, sőt, kötelező megemlíteni. (esetleg egy topic neki? ;) ) Egy hete néztem meg. Fasza. :)
Tényleg kéne neki egy topic. :)
Meghajlok a köz akarata előtt :mrgreen:
I never got my acceptance letter from Hogwarts, so i'm leaving The Shire, and becoming a Jedi
Elsődleges direktívák:
1. Közrend szolgálata.
2. Ártatlanok védelme.
3. Törvény megtartása és végrehajtása.
Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei

T-800
Túlélő
Túlélő

Hozzászólás Szerző: T-800 » 2009.09.06. 16:31

Én a T2-t láttam először,az egyik film volt amin felnőttem.Utána azt hiszem a harmadikat, és végül az egyet. A T2 volt az egyik film amin felnőttem.Az egész világgal úgy 2 éve kezdtem el foglalkozni,mikor megvettem a Halálzóna című könyvet.

zoli1863
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: zoli1863 » 2009.09.06. 21:05

Az egy nagyon jó könyv! :mrgreen:
"Vigyázz,a jelenre,mert a jelenből múlt lesz,és a múlt megölheti a jövődet." (John Connor feljegyzéseiből)

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2009.09.20. 02:18

Nagyon régen, a 90-es évek elején, valami szerb adón szerb szinkronnal (!!!), holt hangyásan láttam a T-2 végét :hastala . Így is megfogott! :aaah
"A baglyok nem azok, amiknek látszanak."

Eadbrect
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Eadbrect » 2009.09.21. 21:12

:shock: És értettél is belőle valamit? Egyáltalán tudtad, hogy mit nézel?
Gondolom akkor vadásztál rá. Cím nélkül nehéz lehetett. :lol:

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2009.09.22. 00:32

Eadbrect írta::shock: És értettél is belőle valamit? Egyáltalán tudtad, hogy mit nézel?
Gondolom akkor vadásztál rá. Cím nélkül nehéz lehetett. :lol:
Á, dehogy! Azt se tudtam hogy ki kivel van, csak néztem és hajtogattam, hogy azt a ku*, azt a ku*... :) Vadászni rá? Dehogy, csak véletlen elnyomhattam a távirányítót :lol:

pernyehuszar
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: pernyehuszar » 2009.09.22. 15:21

Szerintem Eadbrect úgy gondolta a vadászatot, hogy miután láttad a szerb részletet, utána vadásztál a filmre. Mármint, hogy megnézd egészében. Vadászni lehetett rá nehéz cím nélkül.
Mintha egy jó számot keresnél szerző és cím nélkül. Őrület.. :wall1
Visszajövök!

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2009.09.22. 15:49

pernyehuszar írta:Szerintem Eadbrect úgy gondolta a vadászatot, hogy miután láttad a szerb részletet, utána vadásztál a filmre. Mármint, hogy megnézd egészében. Vadászni lehetett rá nehéz cím nélkül.
Mintha egy jó számot keresnél szerző és cím nélkül. Őrület.. :wall1
Jaaa...értem. Annyira azért nem lettem a rabja (akkor még :) ), márcsak azért sem, mert a Dallas lekötötte minden energiámat. :mrgreen:

Aztán ahogy telt az idő, annyit vettem észre magamon, hogy akárhanyadszorra ment a tv-ben a T1 vagy T2, mindig meg kellett nézni. :o :shock:

Válasz küldése