Típusok

- Típusok;
- Idővonalak;
- Gyűjtemények;
- Bakik;
- Figurák. makettek, poszterek.
Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Ellenállás
Kapcsolat:

Típusok

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2009.06.24. 17:16

Általános társalgás a típusokról.

Lachlan Weaver
Parancsnok
Parancsnok
Csapat: Skynet

Re: Típusok

Hozzászólás Szerző: Lachlan Weaver » 2009.08.09. 00:43

Én kérdeznék/megjegyeznék pár dolgot ami vagy nincs leírva vagy szerintem rosszul van leírva.

Nem vok benne biztos de James Ellison-t nem egy T888-as akarta megölni? Mert a típuselemzésben nem szerepelt a feladatoknál az ő neve.
A T1000-es nél ez a "sima szemek" sztem elég furcsa kifejezés mert sztem nem a szemekkel "lát" amik a fején megjelennek. Sztem azok csak a beépülés szempontjából vannak rajta és sztem csak azért fordítja oda a fejét nézéskor ,hogy ne keltsen feltűnést és ,hogy meglegyenek a gesztusai. Mert gondolom ha minden egyes részecskéje vagy milye külön van programozva akkor az egész teste látja-érzékeli a körülötte lévő dolgokat

Valaki megtudja mondani ,hogy a T1001 miben külömbözik a T1000-estől? Vagy ez az elnevezés csak egy "agymenés"? Esetleg inteligensebb?Másabb az anyaga?
"A nagy birodalmakat sosem a külső ellenség győzi le, hanem a belső ellentétek és gyengeségek."

Lasaro
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Felhasználó neme: Lány/Nő

Hozzászólás Szerző: Lasaro » 2009.08.09. 08:34

Lachlan Weaver írta: Valaki megtudja mondani ,hogy a T1001 miben külömbözik a T1000-estől? Vagy ez az elnevezés csak egy "agymenés"? Esetleg inteligensebb?Másabb az anyaga?
Én a fordítás közben úgy vettem ki, hogy a T-1001-t csak a sorozat kedvéért találták ki, felhasználták az alap T-1000-t, és megspékelték 1-2 dologgal, amit jól ki tudtak használni a sztorivezetésben.
ld. pl. Weaver angolnáját az akváriumban, ill. a T-1001-es bármikor feltudja venni az folyékony ezüst-metál állapotot, környezettől függetlenül.

Ajánlom figyelmedbe a főoldal "Terminátortípusok" menüpontját bal oldalt, az idevonatkozó szócikket:
http://terminatorchronicles.hu/viewpage.php?page_id=163
I never got my acceptance letter from Hogwarts, so i'm leaving The Shire, and becoming a Jedi
Elsődleges direktívák:
1. Közrend szolgálata.
2. Ártatlanok védelme.
3. Törvény megtartása és végrehajtása.
Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei

Lachlan Weaver
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Lachlan Weaver » 2009.08.09. 14:09

Lasaro
Köszi a linket valahogy elkerülte ez az összeállítás a figyelmem de jópár dologgal idáig is tisztában voltam de persze voltak újdonságok is. Lehet nem voltam elég figyelmes amikor most végigolvastam de vhogy számomra nem derült ki ,hogy honnan van energiája? Minden egyes molekulájában tárol energiát? Vagy ahogy mozognak a molekulák úgy nyerik az energiát?
Amúgy nem találom az oldalon se a forumban most a T2 3D-t pedig a tipusoknál is olvastam a T70-ről de nekem ami megvan Torrentről és You tube-ról film abban nem találkoztam vele vagy lehet benne van de nem tudom hol látható benne. Viszont van benne vmi amit nem találok a típusok között THundred ,THunter vagy valami ilyesmi nem értettem Swarzi osztrák angolját rendesen :P de azthiszem így hívják azt a repülő egységet ami a HK-ból kirepül.
"A nagy birodalmakat sosem a külső ellenség győzi le, hanem a belső ellentétek és gyengeségek."

Lasaro
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: Lasaro » 2009.08.09. 17:01

Lachlan Weaver írta:Lasaro
Köszi a linket valahogy elkerülte ez az összeállítás a figyelmem de jópár dologgal idáig is tisztában voltam de persze voltak újdonságok is. Lehet nem voltam elég figyelmes amikor most végigolvastam de vhogy számomra nem derült ki ,hogy honnan van energiája? Minden egyes molekulájában tárol energiát? Vagy ahogy mozognak a molekulák úgy nyerik az energiát?
A típusok teljes listája: http://www.terminatorchronicles.hu/view ... age_id=190
Egyébként én úgy értelmeztem a dolgot, hogy minden egyes molekula egy miniatűr gépnek (az Ellenállás is így képzeli) felel meg. Annak pedig nyilván van belső energiaforrása, valamilyen hidrogén- vagy irídiumcella képében...
Lachlan Weaver írta:Amúgy nem találom az oldalon se a forumban most a T2 3D-t pedig a tipusoknál is olvastam a T70-ről de nekem ami megvan Torrentről és You tube-ról film abban nem találkoztam vele vagy lehet benne van de nem tudom hol látható benne.
A T2 3D - Battle Across time leírása: http://www.terminatorchronicles.hu/view ... page_id=67
Ezt először lehagytuk, de a Theme Parks menüpont alatt már elérhető (ugyanis a The Coaster inkább a Theme Parks első körben, és utána jön a T2 3D)
Viszont - szégyenszemre - én úgy írtam róla (fordítottam), hogy nem láttam. Így ebben sajnos nem tudok segíteni.
Viszont a T-70 leírásából kiindulva, ezt a gépet a Cyberdyne arra használja, hogy lenyűgözze az érdeklődőket és megnyerje a pénzüket, harctérre soha nem küldte őket. Ezért gondolom, hogy ez elején kell figyelmesebbnek lenni.
Lachlan Weaver írta:Viszont van benne vmi amit nem találok a típusok között THundred ,THunter vagy valami ilyesmi nem értettem Swarzi osztrák angolját rendesen :P de azthiszem így hívják azt a repülő egységet ami a HK-ból kirepül.
Több infó kellene róla, hogy melyik HK-ra gondolsz. Mert a pl. HK-Bomber, HK-Aerial, a HK-Drone is mind repül... Melyik filmben? Ez talán segítene első körben, s akkor utánanézek.
A nálunk lévő típusleírások listája nem teljes :mrgreen: 2 hónap alatt ennyire jutottam :lol: Hiányosságok főleg a HK-k terén vannak - idővel pótolom őket. :oops: De azért összességében az egésszel tisztában vagyok :roll: (kissé nagyon is beleástam magam a meló során)
I never got my acceptance letter from Hogwarts, so i'm leaving The Shire, and becoming a Jedi
Elsődleges direktívák:
1. Közrend szolgálata.
2. Ártatlanok védelme.

Lachlan Weaver
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Lachlan Weaver » 2009.08.09. 19:09

A T2 3D -ben van. Ez az THundred vagy THunter amit nem találtam.Itt egy kép -->
http://kepfeltoltes.hu/090809/topten2_h ... es.hu_.jpg

OFF:
Amúgy nem nagyon tudom ,hogy komolyan vegyem e a T2 3D-t hiába James Cameron rendezte. Sztem elég sok furcsa dolog van benne pl:motorral együtt fegyverekkel és ruhástul érkeznek meg a jövőbe. Persze egy 3D-s movienak pörgősnek kell lennie gondolom ezért történtek így a dolgok (,hogy ellentmondtak a filmben lefektetett dolgoknak) De ezért nem tudom ,hogy az ottani típusok komolyan vehetőek e?

Lasaro
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: Lasaro » 2009.08.09. 19:29

Lachlan Weaver írta:A T2 3D -ben van. Ez az THundred vagy THunter amit nem találtam.Itt egy kép -->
Huh, hát kép alapján szerintem ez a HK-Flying Mini Hunter... HK-Reconnak is nevezik röviden. Ez csak a T2 3D-ben tűnik fel, meg két számítógépes játékban, ergo a filmekben nem láthattad.
Ez a tippem első körben...
Kép
Lehet, hogy meg kellene néznem nekem is. :oops:
Bár szerintem itt egyértelműen csak a szórakoztatás, és a pénzkeresés volt a cél, és nem fektettek nagy igényt az eddigi univerzumra. Mondjuk a T-70 korrekt, és a fentebb említett HK is felbukkan máshol is, nemcsak saját.
Elsődleges direktívák:
1. Közrend szolgálata.
2. Ártatlanok védelme.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2009.08.09. 20:03

Lachlan Weaver írta: Amúgy nem nagyon tudom ,hogy komolyan vegyem e a T2 3D-t hiába James Cameron rendezte.
Nem kell komolyan venni. Sőt, nem is ajánlott. 3D-s szórakoztató mozinak készült, semmi másnak. Cameron csak kiemelte a karakterek, s egyfajta "vidámparkba" tette őket.

WisitoR
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: WisitoR » 2009.08.10. 12:24

Lasaro írta: Huh, hát kép alapján szerintem ez a HK-Flying Mini Hunter... HK-Reconnak is nevezik röviden. Ez csak a T2 3D-ben tűnik fel, meg két számítógépes játékban, ergo a filmekben nem láthattad.
Nem ez azonosította Kyle Reese-t miközben Marcussal együtt száguldoztak a jeeppel?
=[WisitoR]=

Lasaro
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: Lasaro » 2009.08.10. 14:15

WisitoR írta:
Lasaro írta: Huh, hát kép alapján szerintem ez a HK-Flying Mini Hunter... HK-Reconnak is nevezik röviden. Ez csak a T2 3D-ben tűnik fel, meg két számítógépes játékban, ergo a filmekben nem láthattad.
Nem ez azonosította Kyle Reese-t miközben Marcussal együtt száguldoztak a jeeppel?
Az nem egy HK-Aerial volt (utána pedig felrobbant a hídon)?

A HK-Flying Mini Hunter nem szerepel a T4-ben.
Elsődleges direktívák:
1. Közrend szolgálata.
2. Ártatlanok védelme.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2009.08.10. 22:00

Lasaro írta: Az nem egy HK-Aerial volt (utána pedig felrobbant a hídon)?
Nem. Az a bazi nagy fejvadász volt. Ami Kyle-t felismerte az kisebb példány volt (kb. akkora volt, mint egy autó kerék tárcsa).

Lasaro
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: Lasaro » 2009.08.11. 08:52

Dentorel írta:
Nem. Az a bazi nagy fejvadász volt. Ami Kyle-t felismerte az kisebb példány volt (kb. akkora volt, mint egy autó kerék tárcsa).
My mistake... Elő kell kotornom a filmet, mert már keverem a történetszálakat... :?
Elsődleges direktívák:
1. Közrend szolgálata.
2. Ártatlanok védelme.

Snoopy87
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Snoopy87 » 2009.08.11. 11:55

Lasaro írta: My mistake... Elő kell kotornom a filmet, mert már keverem a történetszálakat... :?
Csak szólok!
Elég lesz a T4-et megnézni. :) Abban van a kis HK meg a felrobbanó nagy HK.

Lasaro
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: Lasaro » 2009.08.11. 12:28

Snoopy87 írta: Csak szólok!
Elég lesz a T4-et megnézni. :) Abban van a kis HK meg a felrobbanó nagy HK.
Tudom, én is csak a T4-t gondoltam újrapörgetni :mrgreen:
Elsődleges direktívák:
1. Közrend szolgálata.
2. Ártatlanok védelme.

Snoopy87
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Snoopy87 » 2009.08.11. 14:21

Csak másfél óra... :lol:

Eadbrect
Beépülő
Beépülő

Hozzászólás Szerző: Eadbrect » 2009.08.11. 23:09

Lasaro írta:
Lachlan Weaver írta:A T2 3D -ben van. Ez az THundred vagy THunter amit nem találtam.Itt egy kép -->
Huh, hát kép alapján szerintem ez a HK-Flying Mini Hunter... HK-Reconnak is nevezik röviden. Ez csak a T2 3D-ben tűnik fel, meg két számítógépes játékban, ergo a filmekben nem láthattad.
Nekem az az erős tippem akadt, hogy a T4-ben ez benne van és a T2 3D-ből származik. De ez csak tipp.
Dentorel írta:
Hát azért annál egy csöppet nagyobb!

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.03.13. 15:43

Most a T-X-ről jutott eszembe egy gondolatsor:

1. A T3-ban úgy van beállítva a modell, hogy a Skynet legfejlettebb típusa, merthogy ötvözi a 800-as széria endoskeleton technológiájának és az 1000-sek mimetikus poliakármijének pozitívumait. Vagyis a szilárd váznak köszönhetően lehet saját, beépített fegyverzete úgy, hogy közben mégis képes alakváltozásra is.

2. Na, akkor nézzük meg, valójában mekkora előnyök ezek:

- beépített fegyver: nyilván nem haszontalan, de nem is nélkülözhetetlen. A többi terminek is van fegyvere, kivéve, ha otthon felejti :)

- alakváltozás: hát, az endoskeleton miatt feleolyan hatékony sincs ebben, mint a T-1000. Hiszen a szilárd váz miatt csak bizonyos magasságú embereket tud leutánozni, arról nem is beszélve, hogy esélye sincs olyan rejtőzködésre, így egy meglepetésszerű támadásra, mint amilyenre a T-1000 képes pl. a T2 azon jelenetében, amikor a padlóból jön elő, vagy ott volt a TSCC s1e1 Weaver piszoár jelenet is.

3. És végül a hátrányokról:

- mimetikus poli: ha úgy vesszük, egy hátránya azért van, hiszen nem tud megsérülni, vérezni, stb. Tehát álcázáshoz, beépüléshez nem az igazi, de tudom, a T-X nem beszivárgó modell, ezért ezt be is fejeztem :)

- endoskeleton: hogy mi a hátulütője vázat adni a T-X-nek, arra felhozok egy példát a T3-ból: ott van a végefelé az a jelenet, amikor Svarci "megérkezik" (hatásos belépő volt :lol: ) a helikopterrel a bunkerba, és letarolja a T-X-et. Aki be is szorul a gép alá, de annyira, hogy el is veszti a lábait. Nos, egy T-1000-nek ez a szitu no problemo lett volna, szépen kifolyt volna a roncsok alól mintha mi sem történt volna :)

Összegzés: sztem a T-X technológiai értelemben valójában visszalépés volt az 1000-ekhez képest, legalábbis egynéhány pontban biztosan. Summa summárum: az én szememben még mindig a T-1000/1001 a Skynet csúcsmodellje.

Szerintetek? Ezt a kérdést is boncolgathatnánk egy kicsit ;)

U.i.: de azt azért leszögezem, ettől még továbbra is a T-X a kedvencem, márcsak Loken miatt is :mrgreen:
"A baglyok nem azok, amiknek látszanak."

goodnow
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: goodnow » 2010.03.13. 16:48

Szerintem a Tx visszalépés. Anno mikor láttam,nem nyügözött le annyira mint a T1000 és nem beszélve Weaver-ről. Egyetértek veled,visszalépés,szerintem meg akarták haladni az addigiakat,de Mostow nem James Cameron. Amùgy a tscc előtt a T3 volt a kedvencem,majd egyszer egy másik topicban elmesélem...
"A bádogember szívre vágyott." Cameron Phillips

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.03.13. 17:15

Szerintem a T-X fegyverzete a leghatékonyabb az összes fegyverzet közül, mivel egy T-1000-est egy lövéssel is simán szétszed. Viszont beépülőnek nem a legjobb modell, ez tény. Véleményem szerint az 1000-es széria a legjobb beépülő (de ebbe is bele tudnék kötni). Én nem mondanám, hogy visszalépés technológia szempontjából a T-X, pusztán másra tervezték. Szerintem pedig a Skynet csúcsmodellje a T-1000000 (de ugyebár ez a modell más filmekben szerepelt és ezt a modellt a Skynet védelmére használták).
http://terminatorchronicles.hu/viewpage.php?page_id=165

Torpere
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Torpere » 2010.03.13. 21:13

Őszintén szólva a T3-TSCC számomra csak egy fanfiction, soha nem fogom elfogadni, mint hivatalos folytatás. A T3 egy paródia, a T-X nevetséges lett. Az SCC meg egy szappanopera, ami csak arra elég, hogy egy unalmas délutáni napon nézzek valami terminátorosat. (Ennek ellenére mindkettőnek a legvége nagyon is tetszett, T3-nál a háború kezdete a monológgal, SCC-nél az utolsó epizód utolsó része, mikor John átugrik a jövőbe, és minden drámai)
A T-X-et Mostow egy fejledtebb technológiájú gépnek képzelte el még a T-1000-nél is, egyfajta anti-terminátor terminátor. De én valahogy a T-1000-est még így is hatékonyabbnak ítélem. Nem csak azért, mert az eredeti történet híve vagyok, hanem azért is, mert tényleg így gondolom. T-X-ben van szilárd rész, tehát fizikailag tud sérülni. Mimetik poliallojt lőheted, ütheted, összeáll, és semmi baja. Az meg egy elég extrém eset, hogy kap a nyakába egy jó nagy adag folyékony hidrogént. 2029-ben nincsenek folyékony hidrogént szállító tartálykocsik, így ott gyakorlatilag megállíthatatlan.
Szerintem a T-X fegyverzete a leghatékonyabb az összes fegyverzet közül, mivel egy T-1000-est egy lövéssel is simán szétszed.
Azért szerintem ezt nem tudhatjuk pontosan, ugyan a Westinghouse egy terminátort is szétkap (épp ezért a jelenet, mikor a T3-ban a T-X meglövi a T-850-et plazmával, majd annak semmi baja nem lesz, az nem igazán Cameron világához hű ábrázolás), de lehet, hogy a T-1000 máshogy viselkedne egy plazmanyalábbal való találkozásnál.

WisitoR
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: WisitoR » 2010.03.13. 21:36

Hát röviden: T100x egy beszivárgó, lehet hívni orv- vagy bérgyilkosnak is.
Hozzá képest a TX egy fejvadász, támadó gerilla hadműveletekre tervezve. Neki nem kell közvetlen beépülni, az Ő harcmodora egy agresszív rohamozás a semmiből majd eltűnés a műveleti zónából.
Egyikük sem képes hosszabb időn keresztül végrehajtani a másik feladatát sikeresen. Szerintem is lehet némi anti-terminátor feladatköre a TX-nek tekintettel a beépített fegyverarzenáljára és az elsődleges fegyverére. Nem sok típusról hallottam, ami ilyesmivel járkálna.
Ahogy Devastator715 mondja, másra tervezték.
=[WisitoR]=

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.03.13. 21:48

Torpere írta:Azért szerintem ezt nem tudhatjuk pontosan, ugyan a Westinghouse egy terminátort is szétkap (épp ezért a jelenet, mikor a T3-ban a T-X meglövi a T-850-et plazmával, majd annak semmi baja nem lesz, az nem igazán Cameron világához hű ábrázolás), de lehet, hogy a T-1000 máshogy viselkedne egy plazmanyalábbal való találkozásnál.
Azt még hozzá tenném, hogy a T-X megsemmisített egy lövéssel egy T-1002-est.
Érdekességként a T-X-ről és a T-1002-ről:
http://terminatorchronicles.hu/viewpage.php?page_id=181
http://terminatorchronicles.hu/viewpage.php?page_id=163

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.03.13. 22:26

Na örülök, hogy invitálásom nem süket fülekre talált :)
Devastator715 írta:Szerintem a T-X fegyverzete a leghatékonyabb az összes fegyverzet közül, mivel egy T-1000-est egy lövéssel is simán szétszed. Viszont beépülőnek nem a legjobb modell, ez tény. Véleményem szerint az 1000-es széria a legjobb beépülő (de ebbe is bele tudnék kötni).
Devastator715 írta:Azt még hozzá tenném, hogy a T-X megsemmisített egy lövéssel egy T-1002-est.
Mi a bizonyítékod? :P Csakmert a T3-ban Svarci simán egybemaradt, pedig az csak egy T-850-es :) Pedig telibekapta rendesen, repült is akkorát, mint a győzelmi zászló :)
Devastator715 írta:Én nem mondanám, hogy visszalépés technológia szempontjából a T-X, pusztán másra tervezték.
Persze, nem mindenben, de sérülékenységben igen, mert szilárd váza van, ha törik, ha szakad, szószerint :)
Devastator715 írta:Szerintem pedig a Skynet csúcsmodellje a T-1000000 (de ugyebár ez a modell más filmekben szerepelt és ezt a modellt a Skynet védelmére használták).
http://terminatorchronicles.hu/viewpage.php?page_id=165
Érdekes szerkezet, de azért nálam is van egy határ, mi az amit komolyan veszek és mi az amit nem. A képregényeket, rajzfilmeket pl. már nem.
Torpere írta:Őszintén szólva a T3-TSCC számomra csak egy fanfiction, soha nem fogom elfogadni, mint hivatalos folytatás.
Nem is kell, arra ott vannak a könyvek.
Torpere írta:T-X-ben van szilárd rész, tehát fizikailag tud sérülni. Mimetik poliallojt lőheted, ütheted, összeáll, és semmi baja. Az meg egy elég extrém eset, hogy kap a nyakába egy jó nagy adag folyékony hidrogént. 2029-ben nincsenek folyékony hidrogént szállító tartálykocsik, így ott gyakorlatilag megállíthatatlan.
Így van, ennyi... :)

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.03.13. 23:37

convar írta:Mi a bizonyítékod? :P Csakmert a T3-ban Svarci simán egybemaradt, pedig az csak egy T-850-es :) Pedig telibekapta rendesen, repült is akkorát, mint a győzelmi zászló :)
Pusztán az a bizonyítékom amit leírtak az 1000-es széria gyengeségéről. Gondoltam, hogy felhozod a T-850-est, ezzel megfogtál. :) Erre nem tudok most hirtelenjében mit mondani, de talán a 850-es jobban bírja az efféle támadásokat.
convar írta:Persze, nem mindenben, de sérülékenységben igen, mert szilárd váza van, ha törik, ha szakad, szószerint :)
Ez igaz.
convar írta:Érdekes szerkezet, de azért nálam is van egy határ, mi az amit komolyan veszek és mi az amit nem. A képregényeket, rajzfilmeket pl. már nem.
Ha mindezt megfilmesítik akkor már komolyan veszed? :P ;) (a T-X is szerepel képregényben, sőt a T-1000-es is)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Devastator715 2010.03.14. 00:20-kor.

WisitoR
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: WisitoR » 2010.03.13. 23:56

Még mindig túlzásnak tartom, sokallom a TX fegyverzetét. Hová fér el ez rajta (benne) olyan magasság és szélesség mellett?
Ha ez mind benne lenne és üzemképes, nem biztos, hogy a lángszórót (IAD Chemtech lángszóró (IAD ChemTech Flamethrower) választja, mikor pontosabb lőfegyverei is vannak.
=[WisitoR]=

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.03.14. 00:57

Devastator715 írta:Erre nem tudok most hirtelenjében mit mondani, de talán a 850-es jobban bírja az efféle támadásokat.
Az ezres szériáknál ? Nemár :)
Devastator715 írta:Ha mindezt megfilmesítik akkor már komolyan veszed? :P ;) (a T-X is szerepel képregényben, sőt a T-1000-es is)
Igen :mrgreen: :P

De érdekes, mert pl. a Transformers-szel meg pont fordítva vagyok. Gyerekkorom meghatározó olvasmánya volt a képregény, de a filmekből még egyet se láttam és nem is fogok :)

Torpere
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Torpere » 2010.03.14. 02:40

Itt, ahogy nézem, a legnagyobb válaszfal közöttünk az, hogy ki mit tart hitelesnek, hivatalosnak. Én azt tartom hivatalosnak, amit John Cameron kitalált. T3 legyen jogilag hivatalos, de számomra nem hivatalos.
A T3 könyvnek van 2 folytatása. Terinator Dreams, és Terminator Hunt. Na ez a kettő könyv már véletlenül sem hivatalos folytatás, ez a két könyv valóban csak fanfiction (mint a The New John Connor Chronicles trilógia). Ebből a két könyv valameikéből ered a T-1002, és feltételezem innen jön az elmélet, hogy a plazma szétszedi a mimetikus poliötvözetet. Ebből a szempontból tekintve el lehet hinni, de ne haragudjatok, én továbbra is csak a Cameron által felállított univerzumban hiszek. Ettől a későbbiekben sem tudok eltérni, és valószínű továbbra is felhozom, ha érvelek valami mellett. :) Tehát amíg az eredeti történet megalkotója nem ismerteti az elméletét ezzel kapcsolatban, addig én úgy vagyok vele, hogy "nem tudni". :)
Szintén a két könyv valamelyikéből származó teória. A T2 könyv adaptációban nem írnak arról, hogy egy infiltrator egység lenne a T-1000. A könyv (Cameron) szerint a T-ezres egy prototípus, Skynet végső "elkeseredettségében", a vereségtól való félelmében küldte vissza. A T-1000 tehát még nem volt 100%-ban kész, még csak egy "ingatag konstrukció" volt. Ennek ellenére egyetértek abban, hogy ez a széria is beszivárgó egységnek készült eredetileg.
Nem is kell, arra ott vannak a könyvek.
Amik közül szintén csak a T1 és T2-t tartom hitelesnek. :)

WisitoR
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: WisitoR » 2010.03.14. 09:56

Torpere írta:
Szintén a két könyv valamelyikéből származó teória. A T2 könyv adaptációban nem írnak arról, hogy egy infiltrator egység lenne a T-1000. A könyv (Cameron) szerint a T-ezres egy prototípus, Skynet végső "elkeseredettségében", a vereségtól való félelmében küldte vissza. A T-1000 tehát még nem volt 100%-ban kész, még csak egy "ingatag konstrukció" volt. Ennek ellenére egyetértek abban, hogy ez a széria is beszivárgó egységnek készült eredetileg.
Bocsánat, de még nem tudtam elolvasni a T3-on kívül egy könyvet sem. (megvan jópár darab, de még idő hiányában nem ment.) Így nem vehettem egyik könyvből sem. Amennyiben ragaszkodsz ahhoz, hogy csak a két T-filmet fogadod el (pedig muszáj lesz a harmadikat is különben nem igazán van miről beszélni, hiszen a TX csak ott van) akkor figyeld meg a két egység "harcmodorát", elérhető eszközeiket a feladat sikeres végrehajtásához.
A T-1000-es a kohón kívül sehol nem kezdeményezett frontális támadást ellentétben a TX autós rohamával. A kohóban is csak azért váltott modort, mert a célpont elérhető, azonosított volt. Ellenben a TX elég feltűnő erőket vetett be, sztem feleslegesen, bár lehet, hogy csak a T-850 miatt. Amit rögtön meg is cáfolok azzal, hogy ahhoz képest csak lerázni próbálta, nem pedig legyőzni. (lsd:mikor is átprogramozta, előtte lerúgva a fejét.)

U.I.: Aprópó, könyvek, a könyv szerint a TX is egy prototípus. Szívesen megnéztem volna filmen azt a könyvbeli részt, amely végigméri a TX meztelen tökéletes testét, megemlítve a nemi szőrzet élethűségét. ;)
=[WisitoR]=

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.03.14. 11:10

convar írta:
Devastator715 írta:Erre nem tudok most hirtelenjében mit mondani, de talán a 850-es jobban bírja az efféle támadásokat.
Az ezres szériáknál ? Nemár :)
Mindenre van magyarázat. :mrgreen:
http://terminatorchronicles.hu/viewpage.php?page_id=175

Torpere
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Torpere » 2010.03.14. 11:59

Még én sem olvastam el egyiket sem, magyarul nem jelentek meg, így csak netről tudnám beszerezni, de annyira fontosnak még nem tartottam. :)
Viszont tévedtem, nem a könyvből van a T-1002, meg hogy a T-X szétlövi, hanem a T3 - Eyes of the Rise című képregényből.
Onnan vettem, hogy a könyvből vehetted, hogy a lentebb belinkelt két ismertető az az angol wikia cikk fordítása, ahol bármilyen fellelhető információt összegyűjtenek, legyen az képregény, vagy bármi.
A harcmodor beállítottsága erősen függ a rendezőtől is. Mostow sokkal látványközpontúbb filmet csinált, tehát a T-X nem józan ésszel gondolkodik, hanem tör zúz, hogy a néző ámuljon, bámuljon. Igazából akkor tudnánk így összehasonlítani a kettőt, ha ugyan az a rendező, illetve forgatókönyvíró alkotta volna meg. De ha nem így nézem, hanem simán csak összehasonlítom én is, akkor egyetértek, T-X egy "török-zúzok" vadállat a T-1000-hez képest.

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.03.14. 12:44

Sajna én sem olvastam még egy könyvet sem (mivel nem tudok sok időt erre fordítani).
Én csak ezekből az adatokból hasonlítom össze a modellek előnyeit, hátrányait.
Számomra mindegy, hogy mit tartunk hitelesnek, vagy mit nem (végül is az egész történet egy kitaláció).

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2010.03.14. 16:30

WisitoR írta:Még mindig túlzásnak tartom, sokallom a TX fegyverzetét. Hová fér el ez rajta (benne) olyan magasság és szélesség mellett?
Nekem semmi problémám nem volt ezzel kapcsolatban. Én alapból úgy képzeltem el, mint a mai technika fejlődését. Hisz annak idején két asztal kellett, hogy elférjen a számítógép, most meg akár magaddal is viheted.
De elég megnézni a mobiltelefonok evolúcióját is. Az elsők majdnem olyanok voltak, mint a téglák - mondjuk olyan nehezek is voltak -, (még mindig emlékszem apám Benefon telefonjára, amivel csak fekve tudtam telefonálni, mert 2 perc után elfáradt a kezem :mrgreen: ), most meg olyan aprókat, könnyűeket gyártanak, hogy sokszor észre sem veszed, hogy magadnál van.

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.03.14. 17:30

Torpere írta:Amik közül szintén csak a T1 és T2-t tartom hitelesnek. :)
Pontosan melyekre gondolsz?
WisitoR írta:U.I.: Aprópó, könyvek, a könyv szerint a TX is egy prototípus. Szívesen megnéztem volna filmen azt a könyvbeli részt, amely végigméri a TX meztelen tökéletes testét, megemlítve a nemi szőrzet élethűségét. ;)
:)
Devastator715 írta:Számomra mindegy, hogy mit tartunk hitelesnek, vagy mit nem (végül is az egész történet egy kitaláció).
Ez odáig működik is, amígy nem kezdenek el ellentmondani egymásnak, legalábbis az én szememben. De ez előbb-utóbb mindig bekövetkezik :)

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.03.14. 17:46

convar írta:
Devastator715 írta:Számomra mindegy, hogy mit tartunk hitelesnek, vagy mit nem (végül is az egész történet egy kitaláció).
Ez odáig működik is, amígy nem kezdenek el ellentmondani egymásnak, legalábbis az én szememben. De ez előbb-utóbb mindig bekövetkezik :)
Hát, mondasz valamit... :)

Torpere
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Torpere » 2010.03.14. 18:21

convar írta:
Torpere írta:Amik közül szintén csak a T1 és T2-t tartom hitelesnek. :)
Pontosan melyekre gondolsz?
Hát a T1 és T2 filmregény.

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.03.14. 19:25

Torpere írta:Hát a T1 és T2 filmregény.
Ja, magyarán amikben a filmek cselekménye van? Tehát már a Stirling féle könyveket sem tartod elfogadható folytatásnak?

Torpere
Felderítő
Felderítő

Hozzászólás Szerző: Torpere » 2010.03.14. 19:46

convar írta:
Torpere írta:Hát a T1 és T2 filmregény.
Ja, magyarán amikben a filmek cselekménye van? Tehát már a Stirling féle könyveket sem tartod elfogadható folytatásnak?
Azokat még nem olvastam. Attól függetlenül lehet, hogy tetszeni fognak, de számomra csak az első 2 film a hivatalos, és hiteles. Egyetlen alternatív folytatásra tudtam azt mondani, hogy el tudnám fogadni, ha megfilmesítik, az pedig a Nuclear Twilight című képregény. Ragaszkodik a T1-2-ben lefektetettekhez, nem tér el, nincs más típus, amit a T-2 könyvben leírtak a jövőről, főképp Reese és a T-800 visszaküldéséről, az ugyan úgy jelenik meg abban is.

WisitoR
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: WisitoR » 2010.03.14. 21:46

Dentorel írta:
WisitoR írta:Még mindig túlzásnak tartom, sokallom a TX fegyverzetét. Hová fér el ez rajta (benne) olyan magasság és szélesség mellett?
Nekem semmi problémám nem volt ezzel kapcsolatban. Én alapból úgy képzeltem el, mint a mai technika fejlődését. Hisz annak idején két asztal kellett, hogy elférjen a számítógép, most meg akár magaddal is viheted.
De elég megnézni a mobiltelefonok evolúcióját is. Az elsők majdnem olyanok voltak, mint a téglák - mondjuk olyan nehezek is voltak -, (még mindig emlékszem apám Benefon telefonjára, amivel csak fekve tudtam telefonálni, mert 2 perc után elfáradt a kezem :mrgreen: ), most meg olyan aprókat, könnyűeket gyártanak, hogy sokszor észre sem veszed, hogy magadnál van.
Bocs, de akkor sem fér bele, vmit már nem lehet jobban miniatűrizálni (fegyver kalibert, a hozzá való cső hosszúságát, a lángszóró üza. tartályát...stb.) ezeknek mind hely kell, egy olyan "jó bőrön" belül :) Már régebben is kérdeztem, hogy mekkora lehet a shotgun lőszer javadalmazása? 2 töltény? Emellett még ott vannak a mozgató szervók, a reaktor, páncél felület, szenzorok (elég szép számmal) Nem tudom, hogy hányszor hányas Loken, de ez sztem abba a testbe nem fér bele, vagy csak olyan miniben, hogy már nincs is értelmük, maximum egerek ellen használhatóak.
=[WisitoR]=

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.03.15. 00:07

Mostmár kíváncsi vagyok, mi lesz ennek a WisitoR - Dentorel eszmecserének a vége :)

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.03.18. 11:08

convar írta:Mostmár kíváncsi vagyok, mi lesz ennek a WisitoR - Dentorel eszmecserének a vége :)
Hát akkor úgy néz ki ez :)

Majd nekem egyébként még lesz egy észrevételem a főoldalon található típusleírásokkal kapcs.ban, folyt. köv.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2010.03.18. 16:04

WisitoR írta:
Dentorel írta:
Bocs, de akkor sem fér bele, vmit már nem lehet jobban miniatűrizálni (fegyver kalibert, a hozzá való cső hosszúságát, a lángszóró üza. tartályát...stb.) ezeknek mind hely kell, egy olyan "jó bőrön" belül :) Már régebben is kérdeztem, hogy mekkora lehet a shotgun lőszer javadalmazása? 2 töltény? Emellett még ott vannak a mozgató szervók, a reaktor, páncél felület, szenzorok (elég szép számmal) Nem tudom, hogy hányszor hányas Loken, de ez sztem abba a testbe nem fér bele, vagy csak olyan miniben, hogy már nincs is értelmük, maximum egerek ellen használhatóak.
Nyilván egy ilyen műfajú filmnél, mint a Terminator az ember maga dönti el, hogy elhiszi/befogadja/elfogadja-e azt, amit az alkotók elképzeltek, majd megvalósítottak.
Természetesen abban igazad van, hogy reális szemmel egyáltalán nem férne el annyi minden a T-X modellben, mint amivel rendelkezik. Amennyiben elrugaszkodunk a valóságtól viszont beláthatjuk, hogy hihető. Manapság már (főleg technikai kütyüknél) a "kicsi a bors, de erős" tulajdonságot kaphat jó pár termék, hisz már megvan a technika arra, hogy ezt kivitelezzék. Elég csak szétnézni a különböző technikai kütyük terén.

Viszont, ha alapul vesszük a realitást, akkor a T1000-es sokkal hiteltelenebb, mint a T-X. Mert a T-X lényegében "szilárd", még ha nem is "fér bele" annyi minden, mint amije van. Ellenben a T1000-es folyékony, ezáltal - nekem legalábbis - elég nehéz megérteni a működését...
convar írta:
convar írta:Mostmár kíváncsi vagyok, mi lesz ennek a WisitoR - Dentorel eszmecserének a vége :)
Hát akkor úgy néz ki ez :) .
Hát sajnos néha csak olvasni van időm/kedvem... :?
/Persze utólag minden pótolok! :mrgreen: /

pernyehuszar
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: pernyehuszar » 2010.03.18. 16:47

Én ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy ha valaki 1900-as években azt mondta volna:
Bell telefonjából nem fog vezeték lógni, hanem sugározza majd az adást ide-oda, azt hiszem muszálydzsekit kapott volna és elmegyógy intézetbe került volna. Ami a csoda, hogy ha ugyanezt 1950-ben mondta volna valaki, akkor azt mondták volna. Na persze, majd 2500-ban talán igen.
A technikai fejlődésünk grafikonja egyenlőre négyzetesen emelkedik.
Sokszor azt sem tudják a tudósok, hogy mire jönnek rá 1 hónap alatt, nemhogy evtizedek alatt.
Az a baj, hogy ezt a fejlődést az emberi időérzék nem tudja követni.
T-X alighanem 2025 utánra tehető. Amit most láthatunk egy Sci-Fi filmben, az mire az idő odakerül valójában már rég elavult lesz.
Egy példa: 1991 Terminator 2. Láthatjuk a terminator chipjének modelljét. 16 magos CPU. A film szerint ez lesz majd 2020 körül.
Most 2010 van, de én bemegyek a boltba és veszek magamnak egy 4 magosat, ha akarok.
Hol tarthat a fejlődés. Ma mivel kísérleteznek, mit használnak az űrkutatásban, vagy a hadiiparban?!
8 magos, 16 magos?
Visszajövök!

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.03.18. 19:48

Dentorel írta:Viszont, ha alapul vesszük a realitást, akkor a T1000-es sokkal hiteltelenebb, mint a T-X. Mert a T-X lényegében "szilárd", még ha nem is "fér bele" annyi minden, mint amije van. Ellenben a T1000-es folyékony, ezáltal - nekem legalábbis - elég nehéz megérteni a működését...
Nem biztos, hogy hiteltelenebb, pont a pernyehuszar által említett, mindig alulbecsült technikai fejlődés miatt. Már most is van vmi alakváltoztató, de folyékony fém (linket most sajna nem tudok), és még van 17 év eljutni a T-1000-ig.

Ellenben a T-X-nél igaza van WisitoR-nak, a fizika az fizika, és makacs törvényei vannak :)

Itt jön be az, amit goodnow írt, Mostow azért nem egy Cameron (bár különösebb bajom nincs vele, 100x rosszabb rendezők is vannak nála), kissé túlspilázta a T-X-et. Nem ismerte azt a mondást, hogy a kevesebb néha több.

Lachlan Weaver
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Lachlan Weaver » 2010.03.18. 20:12

convar írta:
Dentorel írta:Viszont, ha alapul vesszük a realitást, akkor a T1000-es sokkal hiteltelenebb, mint a T-X. Mert a T-X lényegében "szilárd", még ha nem is "fér bele" annyi minden, mint amije van. Ellenben a T1000-es folyékony, ezáltal - nekem legalábbis - elég nehéz megérteni a működését...
Nem biztos, hogy hiteltelenebb, pont a pernyehuszar által említett, mindig alulbecsült technikai fejlődés miatt. Már most is van vmi alakváltoztató, de folyékony fém (linket most sajna nem tudok), és még van 17 év eljutni a T-1000-ig.
http://hvg.hu/Tudomany/20091020_darpa_i ... kony_robot
Ezt még anno Shuky linkelte a Terminator filmek/Álltalános társalgóba :)

WisitoR
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: WisitoR » 2010.03.18. 20:40

Dentorel írta:...Manapság már (főleg technikai kütyüknél) a "kicsi a bors, de erős" tulajdonságot kaphat jó pár termék, hisz már megvan a technika arra, hogy ezt kivitelezzék. Elég csak szétnézni a különböző technikai kütyük terén.
De túl sok dolog van itt felsorolva amit ha lekicsinyítesz, max 1 egér ellen jó valamire.
Én a "kompromisszumot" ott látnám, ha azt mondanánk, ezek lettek hozzá kifejlesztve és ezekből a küldetésnek megfelelően csak 2-3 eszközt tud magával vinni.
Viszont ha alapul vesszük a mai realitást, akkor nem arról vitatkozunk, hogy hány nyúl fér bele a cilinderbe (ld.: fent) hanem, hogy létezik-e a cilinder. Hozzászólásomat abban a tudatban tettem, hogy ez most itt nem kérdés. Hiszen ez a T-Univerzum "alapja".
A T-1000-esek hasonló félépítésűek mint a StarGate Atlantis-ban a Replikátorok. Ott is elmagyarázzák a működést.
Egyébként nem lehet véletlen, hogy egyre több helyen jelennek meg. Úgy tűnik a tudomány ez irányba is mozog.
=[WisitoR]=

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.03.18. 23:24

WisitoR írta:Viszont ha alapul vesszük a mai realitást, akkor nem arról vitatkozunk, hogy hány nyúl fér bele a cilinderbe (ld.: fent) hanem, hogy létezik-e a cilinder. Hozzászólásomat abban a tudatban tettem, hogy ez most itt nem kérdés. Hiszen ez a T-Univerzum "alapja".
A T-1000-esek hasonló félépítésűek mint a StarGate Atlantis-ban a Replikátorok. Ott is elmagyarázzák a működést.
Egyébként nem lehet véletlen, hogy egyre több helyen jelennek meg. Úgy tűnik a tudomány ez irányba is mozog.
Na igen, a realitások. Ha azt vesszük, a T-1000-nek igaz, hogy egyszer tényleg lehet többé-kevésbé létjogosultsága (ezt láthatjuk Lachlan Weaver linkjében is), de a komolyat megvallva valszeg azért még nem 2027-ben. Talán rá 50 vagy 100 évre. Az "rágógumimassza" azért még nagyon messze van egy T-1000-től :)

És akkor még nem is beszéltünk a T-Univerzum legnagyobb fikciójáról: az időutazásról. Ami lehet, hogy nemhogy 2027-ben, de még 9027-ben is csak fikció lesz...

pernyehuszar
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: pernyehuszar » 2010.03.19. 09:48

convar írta:Na igen, a realitások. Ha azt vesszük, a T-1000-nek igaz, hogy egyszer tényleg lehet többé-kevésbé létjogosultsága (ezt láthatjuk Lachlan Weaver linkjében is), de a komolyat megvallva valszeg azért még nem 2027-ben. Talán rá 50 vagy 100 évre. Az "rágógumimassza" azért még nagyon messze van egy T-1000-től :)

És akkor még nem is beszéltünk a T-Univerzum legnagyobb fikciójáról: az időutazásról. Ami lehet, hogy nemhogy 2027-ben, de még 9027-ben is csak fikció lesz...
Valószínűleg igazad van... MOST... MÉG... EGYENLŐRE.
Erről beszéltem. Mi, akik még csak tudósok sem vagyunk, csak a technika iránt érdeklődő sci-fi rajongók, el sem tudjuk képzelni, hogy hol van most a technikai fejlettségünk határa.
Nem vagyok összeesküvés elméleteket gyártó, de ma a legerősebb hatalom az információ meg a tudás. Szent meggyőződésem, hogy a pentagon azért dobta ide ezt a "koncot" az érdeklődőknek, mert rég túlvannak ezen sz@ros, madzagos gumilabdán.
Az egész hidegháború erről szólt. Rejtsük el amink van, amit tudunk, hogy rettegjen a másik.
Halhattunk az orosz-kínai határ mentén történt és eltusolt incidensről. Ahol a ruszkik valami csoda lézerfegyverrel b@sztak oda a sárgáknak. Mára már tudjuk, hogy humbuk volt az egész.
Azért, hogy az U.S.A parázzon, az oroszok titkos "bénistussugárágyújától". EZ A LÉNYEG...
Visszajövök!

Devastator715
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Devastator715 » 2010.03.21. 10:22

convar írta:Majd nekem egyébként még lesz egy észrevételem a főoldalon található típusleírásokkal kapcs.ban, folyt. köv.
És mi lenne az? :P

convar
Tábornok
Tábornok

Hozzászólás Szerző: convar » 2010.03.21. 14:56

Devastator715 írta:
convar írta:Majd nekem egyébként még lesz egy észrevételem a főoldalon található típusleírásokkal kapcs.ban, folyt. köv.
És mi lenne az? :P
Na jó, mondom :)

A 888-as szériáról írja többek közt a főoldal (http://terminatorchronicles.hu/viewpage.php?page_id=176):

"A bőr figyelemreméltó megújulásra képes, az évtizedek alatt sem öregszik, s a T-800 szövetborításával ellentétben nem kezd el elhalni a sérülést követően. Nem ismert, hogy milyen módszerekkel képes a T-888 megtartani a szövet állapotát, valószínűleg úgy, mint Cameron (élelmiszerfogyasztás) – hasonlóképpen, mint ahogyan Vick tudta a házasság látszatát kelteni (hiszen rendszeresen kellett ételt és italt fogyasztani a beilleszkedéshez)."

:wtf Sztem attól még, hogy Cam megevett egy chipset, meg 1x beleharapott egy palacsintába, még nem jelenti azt, hogy élelmiszerre lenne szükségük, sztem. Ha lenne, akkor miért nem terített meg neki Sarah sohasem? Vick is elpasszolhatta a közös vacsikat azzal, hogy felvett egy új szokást, miszerint a cégnél eszik.

A másik:

"A T-888 anatómiailag teljesen hasonlít az emberre, s szexuális aktivitással is rendelkezik, ezért tudta Vick eljátszani, hogy ő Barbara Chamberlain férje."

:wtf Ezt se tudom vhogy elképzelni. Vick ezt is kimagyarázhatta azzal, hogy mondjuk impotens lett. Bár az igaz, muszáj, hogy legyen vmi himbi-limbije, egy feleség előtt végülis csak illik néha meztelenül mutatkoznia az embernek :)

Mondjuk ha ezek mégis ilyen emberiek ott lent is, akkor
Spoiler! :
mégiscsak hülye volt John a s2e22-ben az ágyjelenetnél, hogy nem élt az alkalommal :mrgreen: :D

Lachlan Weaver
Parancsnok
Parancsnok

Hozzászólás Szerző: Lachlan Weaver » 2010.03.21. 17:59

convar írta: A másik:

"A T-888 anatómiailag teljesen hasonlít az emberre, s szexuális aktivitással is rendelkezik, ezért tudta Vick eljátszani, hogy ő Barbara Chamberlain férje."

:wtf Ezt se tudom vhogy elképzelni. Vick ezt is kimagyarázhatta azzal, hogy mondjuk impotens lett. Bár az igaz, muszáj, hogy legyen vmi himbi-limbije, egy feleség előtt végülis csak illik néha meztelenül mutatkoznia az embernek :)

Mondjuk ha ezek mégis ilyen emberiek ott lent is, akkor
Spoiler! :
mégiscsak hülye volt John a s2e22-ben az ágyjelenetnél, hogy nem élt az alkalommal :mrgreen: :D
Sztem ezzel inkább azt akarták kifejezni ,hogy Vick erekcióra képes. (mert hát anélkül nem tom ,hogy ennyire magához tudta-e volna láncolni Barbara-t és nem is hívta volna a zuhany alá gondolom Barbara ha nem lenne rá képes). Az más kérdés ,hogy ejakulációra képes-e mert hát azt nem tudom ,hogy most termelni tudna (mert hát miből-hogyan) meg nem is fontos dolog a cél szempontjából. Mondhatta Barbara-nak ,hogy visszatartotta a magomlését vagy elkötette magát vagy mit tudom én... Bár emiatt meg az a probléma vetődik fel ha Barbara gyereket akar és hát erre mivoltánál fogva nem képes Vick akkor feszültségek adódnak a "kapcsolatukban".

Válasz küldése