Te mit csináltál/csinálnál az Ítélet napján?

- Típusok;
- Idővonalak;
- Gyűjtemények;
- Bakik;
- Figurák. makettek, poszterek.
Lasaro
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Felhasználó neme: Lány/Nő
Csapat: Ellenállás

Hozzászólás Szerző: Lasaro » 2009.08.02. 15:00

A Terminátor 2 - Az ítélet napja c. filmben az apokalipszis 1997. augusztus 29-ére datálódik, de a 3. T-filmből, A gépek lázadásából tudjuk, hogy csak eltolni sikerült, mégpedig pontosan 2004. július 24-ére.

"...Most minden megvilágosult. A végzetem nem azt jelentette, hogy megakadályozom a tragédiát, hanem hogy túléljem. Túléljük..."

A kérdés tehát adott:

Ez a nap szombatra esett, ekkor történtek a világban, pl.:
  • * Az amerikai Box Office napi listát a Bourne-csapda vezette a 19,5 millió $-os bevétellel. A mozikban még fut az Én, a robot, a Pókember 2 és a Cinderella Story
    * A Red Sox 10:11-re megveri a Yankees csapatát, történelmet ír, így 86 év után világkupa győztes lesz.
    * Ezen a napon hunyt el Harmatta János, Széchenyi-díjas klasszika-filológus, akadémikus
    * Alfa Rome Klubtalálkozó került megrendezésre Mindszentkállán
    * Európában is elérhetővé válik az Apple iPod mini audiolejátszó
    * Filippo Inzaghi, az olasz bajnok AC Milan ekkor 30 éves csatára legalább öt-hat hetet kénytelen kihagyni térdsérülése miatt, amit az edzésen szenvedett el
    * A brazil kormány ebben az évben hirdette meg az otthon tartott fegyverek begyűjtésére kitalált "Pénzt fegyverért"-programot, s egy nő ezen a napon egy kisebb arzenált szolgáltatott be (1300 lőfegyvert!)
    * A Német Nagydíjon Michael Schumacher influenzája ellenére megszerzi a pole-pozíciót az időmérőn, másnap pedig meg is nyeri a futamot
[/color]
I never got my acceptance letter from Hogwarts, so i'm leaving The Shire, and becoming a Jedi
Elsődleges direktívák:
1. Közrend szolgálata.
2. Ártatlanok védelme.
3. Törvény megtartása és végrehajtása.
Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei

Chili
Beépülő
Beépülő
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Skynet

Re: Te mit csináltál/csinálnál az Ítélet napján?

Hozzászólás Szerző: Chili » 2009.10.25. 13:21

Hogy mit csináltam jó pár évvel ezelőtt én arra nem emlékszem. Mit csinálnék az Ítélet napján? Érdekes kérdés.
Attól függ, tudnám-e, hogy eljött az Ítélet napja? Attól függ, hogy mennyire lenne Magyarország a támadások előterében. Azt hiszem együtt tölteném a szeretteimmel, s csinálnák egy nagy örültséget, kiengednénk utoljára a gőzt. Majd összeölelkezve várnák az Ítéletet... :(

TOK715
Parancsnok
Parancsnok
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Skynet

Re: Te mit csináltál/csinálnál az Ítélet napján?

Hozzászólás Szerző: TOK715 » 2014.06.30. 13:12

Megverném a mosógépet XD
http://www.youtube.com/watch?v=2U33Fy1PUI0

"Amit megteremtesz, ne hidd hogy irányíthatod is!"

Válasz küldése