Terminator Genisys kritika és társalgó (Azoknak, akik már látták a filmet - Spoileres!)

Készítés éve:2015
Rendező: Alan Taylor
Készítési költség: 155 millió dollár
Bevétel:440 millió 160 ezer dollár
Főbb szereplők: Arnold Schwarzenegger, Emilia Clarke, Jason Clarke, Jai Courtney
The Survivor!
Katona
Katona
Felhasználó neme: Fiú/Férfi
Csapat: Ellenállás

Re: Terminator Genisys kritika és társalgó (Azoknak, akik már látták a filmet - Spoileres!)

Hozzászólás Szerző: The Survivor! » 2015.08.12. 12:37

Haverokkal múlt héten megnéztem még egyszer.
Rájöttem mi a baj ezzel a filmmel. K*rvára érződik rajta a pénzszag. Ezt csak ezért csinálták meg. Látszik azon mennyire erőltetik Schwarzenegger-t is benne. De hát valamit ki kell facsarni a jogokból. Csak nem tudom ez mekkora bukta így már? Vajon lesz folytatás?
Kép

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Terminator Genisys kritika és társalgó (Azoknak, akik már látták a filmet - Spoileres!)

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.08.12. 23:17

Nézőpont kérdése.
Ha a franchise-ból akarnak még pénzt kisajtolni, akkor én a következőt csinálnám: megpróbálnám a költségeket minimális szintre vinni, s esetleg Direct To DVD filmben, vagy pedig tv sorozatban gondolkodnék. Előbbi kicsit jövedelmezőbb lehet, hiszen ha letelik a licenc, akkor már adható a TV-ben is. S minden vetítéskor kap a forgalmazó. A sorozatnál, ha nincs nézettség akkor meg ugyebár tudjuk mi következik.
A film költségileg nagyjából most ért el a nullához. Azaz, anyagilag olyan a stúdiónak, mint ha meg sem csinálta volna. Hiszen pénz szempontjából nem jött be bevétel, de a ráfordított összeg se hiányzik már a gyártó pénztárcájából. Persze kérdés az, hogy ez elég lenne-e még egy részhez. Mert van két sikeres rész, és van három sikertelen. Rizikófaktor magas, hogy már nem tudnak olyan filmet csinálni, ami nagy bevételt generálna, így a stúdió nem biztos, hogy szeretne olyanra pénzt áldozni, ahol feltehetően nem lesz bevétel.

A Genisys-nél pedig tényleg érezhető, hogy az első részből próbál megélni, ami nem nagyon jött össze.
Mint ahogyan korábban írtam nekem az előző két rész "eltüntetése" az, ami nem tetszett.

Kimi17
Katona
Katona

Hozzászólás Szerző: Kimi17 » 2015.08.15. 13:56

The Survivor! írta:Haverokkal múlt héten megnéztem még egyszer.
Rájöttem mi a baj ezzel a filmmel. K*rvára érződik rajta a pénzszag. Ezt csak ezért csinálták meg. Látszik azon mennyire erőltetik Schwarzenegger-t is benne. De hát valamit ki kell facsarni a jogokból. Csak nem tudom ez mekkora bukta így már? Vajon lesz folytatás?

Remélhetőleg nem.

Dentorel
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dentorel » 2015.09.27. 14:54

Lezárt